Silindri seisukord ?

Discussion in 'Soovitused' started by Anonymous, Veebr 28, 2009.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Tervist, sain honda, ls spidokajärgi 10k, käima ei pannud, hakkasin khe lammutama, sai silinder siis lahti võetud, kolvist tükk väljas ja rõngad puru, silindril pole ei kriimugi, mis arvate, kas tasub osta sisse Meteori kolvikomplekt ja kas ta hakkab tööle ? või arvate et silinder on liiga kulunud ? või mis peaks tegema, vahepeal oli mõte osta Malossi 70cc, aga ei tea kuidas teha vn :D ainult kolviga tleks tükkmaad odavam, agamis arvate ?
     
  2. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Puhtalt jutu järgi ei saa eriti midagi otsustada, pilt oleks etem
     
  3. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Noo, pm ma teen mingipäev pildi :D aga silindri sisu on selline, et küünega tõmmad ühtegi kriimu ei tunne, ja sõrmega samamoodi :D
     
  4. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0

    Kui silindril ühtegi ktiimu tunde järgi pole,kuidas ta siis kulunud saab olla?kolvivärgipealt ei oska ma üelda,las mõni targem näitab oma haridus selle koha pealt :wink:
     
  5. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    kle seda et kui silinder kulub, siis ühtlaselt, ega ta sul kriime ei jäta jah, :D küsimus ongi selles, et kas silinder võib juba hõre olla ? et nagu ÜHTLASELT KULUNUD :D
     
  6. Jog r

    Jog r Bännitud Bännitud

    152
    0
    0
    kui stock silinder siis tal seinad suht jämedad ,kui kriime ei esine ,siis ei ole vaja kh vast silindrit välja vahetada ,kui just võimsamat ei taha , osta lihtsalt uus kolvikomplekt ja asi peaks toimima .
     
  7. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Vot sellist vastust kuulda tahtsingi, isa mul veel ütles et alguses võib mootor veitsa hõre olla, kui uue kolvikomplekti sisse viskad, aga ajapikku peaks paremaks minema :D
     
  8. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Ma pole küll kuulnud sellisest juhtumist, et silinder on ühtlaselt seest suuremaks kulunud, aga seintel kriime pole. Üsna ülmeliselt kõlab :D

    Pane kolv sisse ja mine sõitma ;)
     
  9. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    no, minu loogika järgi peaks ju kolb silindriseinu kulutama, või kuidas ? :D ja arvasin et 10k peaks ta juba kulunud ka olema, aga jah, kriime silindril ei ole :D kolb peale, ja sõitma, mis arvad palju sissesõitu vms peaks tegema ? :D ja kuikiiresti ?
     
  10. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Alguses 10km/h nii 50km siis 20km/h 50km jnee :D
     
  11. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Ei tea, pole kuulnud et ta niimoodi kulutaks. Kui, siis vast 20-30k km peal ja selleks kulub ikka päris mitu kolvi kohe kindlasti :D
     

Jaga seda lehte