Soovid omale kodulehte? Vaata siia!

Discussion in 'Jutud' started by mar10, Jun 11, 2011.

  1. mar10

    mar10 New Member

    699
    0
    0
    Tervist!

    Olen õppinud php/mysql programmeerimist juba peaaegu 8kuud (püsivalt) ning olen teinud paljudele tasuta veebilehti. Kuna kogemused on suurenenud, siis võtaksin selle töö eest ka väikest raha. Töö tuleb korralik, sisaldab sisselogimist, registreerumist, admin-halduspaneeli jpm.

    Enamasti sõltub hind töö keerukusest.
    Toon mõned näited hindadest:
    1) Clanni veebileht - sisaldab kujundust (otsime koos sobiva), kasutajasüsteemi (sisse- ja väljalogimine, registreerumine, haldus jpm), administraatoripaneeli, moderaatoripaneeli jpm.
    HIND: 20-40€ , sõltuvalt veebilehe mahust
    2) Oma enda koduleht - sisaldab kujundust (otsime koos sobiva), administraatoripaneeli jpm.
    HIND: 10-20€
    3) Teie oma soovitud moodulitega lehekülg - ütlete, mis sinna tahate ja lepime hinnas kokku.
    HIND: kokkuleppel

    Alati saab igale paketile mooduleid juurde lisada, mis suurendab/vähendab hinda. Samuti võin ka hiljem lisada mingi summa eest mooduleid.

    Ühendust saab hetkel võtta msni kaudu: [email protected] või e-maili kaudu: [email protected].

    Soovi korral saate ka näiteid tehtud töödest, kuid siin ma ei sooviks neid avaldada. Põhjust siin ei ütle;)

    Tervitades,
    mar10
     

Jaga seda lehte