Soovin osta rollerit !

Discussion in 'Soovitused' started by Tarturollu, Apr 30, 2013.

  1. Tarturollu

    Tarturollu New Member

    4
    0
    0
    Tere !

    Soov osta rollerit. Mõtlesin yamaha aeroxi peale kuid ühes teises foorumis öeldi et ei soovita, kuna külmuvad gaasitrossid ära. oskate teie äkki keegi nõu anda ? või mis teie oskate öelda aeroxi ostu kohta ?
     
  2. soolapurk

    soolapurk Member

    193
    0
    16
    Kui gaasitross ära külmub siis to vend sõitis -30nega ?,ja see on gaasitrossi viga mitte rolleri
     
  3. Tarturollu

    Tarturollu New Member

    4
    0
    0
    Niiet sina ei ütle aeroxi kohta ühtegi halba sõna ? :D
     
  4. makori500

    makori500 New Member

    105
    0
    0
    aerox või Sr
     
  5. Tarturollu

    Tarturollu New Member

    4
    0
    0
    kui sarnased või erinevad aerox ja sr on üldse ?
     
  6. Vilts.

    Vilts. Member

    238
    0
    16
    Hahahaha ausalt:D good one..
     
  7. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Ma arvan, et sa pead enne siiski kindlaks tegema, millist rollerit sa tahad ning siis kuulutuse tegema. Väga vale teema, kus hakata küsima, mis masinat keegi soovitab vms. Arvestada võid ka seda, et iga Roxi omanik kiidab enda masinat ja sama moodi ka AP omanikud. Kui on soov stock rolleri vastu, eelistaksin Apd.
    Kindlasti mõtle oma kasvule, kui oled pikakasvuline, siis ära Aeroxit võtta - kehv on sõita. Aprilia on kindlasti suurem kerelt ning mugavam pikale inimesele. Lisaks sellele soovitaksin vaadaa võimalikult tehase seades masinate poole, kuna enamus tuunitud pillid on näinud noorte poiste iseloomu ja toptuunerite kätt, Aeroxite puhul veel eriti nii. Kuid muidugi leidub ka korralike isendeid.
     
  8. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    guugelda.
     
  9. Vilts.

    Vilts. Member

    238
    0
    16
    Ah mis sa patrad..
     
  10. rasmus99

    rasmus99 Member

    654
    0
    16
    mdea mina oma 182 cm pikkuse juures küll öelda ei saa et aerox mulle ebamugav oleks vms,istumisasend on norm,ilmselt sellepärast et stock lenks.
    aga kui peal on dh lenks siis võib küll jah üsna ebamugavaks sõit kujuneda. :roll:
     

Jaga seda lehte