soovitage aprilia sr 50 r-ile sportsummutit

Discussion in 'Tuuning' started by Rauno1, Sept 7, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rauno1

    Rauno1 New Member

    112
    0
    0
    mootoris jääb kõik originaaliks, variaatoris vahetan rullid veidi kergemate vastu, panen uue rihma ja loomulikult vahetan ka siduri ja-survevedru.düüs peaks juba sees olema 88-90ne.et millist summutit soovitate, kui masin jääb põhimõtteliselt stockiks.präegu on all giannelli reversed ja ei ole minu meelest just kõigeparem summuti, päris lõppus käib gaas nagu tühjalt, et kui keerad juurde, siis kiirus ei muutu, tuleb korra selline poomine (muidugi präegu pole ka midagi variaatoris vahetatud).mida soovitate uueks sportsummutiks?
     
  2. cr2nx

    cr2nx New Member

    339
    0
    0
    zx voi reverse
     
  3. Mariokro

    Mariokro Member

    412
    0
    16
    Gianelli Reverse!
     
  4. Vestel

    Vestel New Member

    144
    0
    0
    Gianelli Shot kindlasti!
     
  5. Rauno1

    Rauno1 New Member

    112
    0
    0
    gianelli reverse-d ma ju räägin, et mul reversed all ja sitt summuti on, aga teie pakkute ikka reversetit, krt zx teeb jubetat häält ja ega zx ka hästi ei liigu, sama on zx nagu reversed.lugesin kasutaja brooker-i teemat ja tal mingi hull summuti all, spekuleeritakse lausa pea 100km/h tippkiirust, mis sellest summutist arvate?
     
  6. Rauno1

    Rauno1 New Member

    112
    0
    0
    mõni targem mees/rolleri tuunija võiks nüüd siin teemas pikkemalt seletada, et kas on mõtet see reverse välja vahetada või ei ja võiks öelda, et mis summuti asemel?endale tundub küll, et tipp jääb nagu selle reverse taha.
     
  7. S-N-O-W

    S-N-O-W Member

    245
    0
    16
    ma kyll ei usu et tipp j22b reverse taha
    reverset pannakse ka 70cc ja astub h2sti edasi
    vb on sul natuke kerged rullid vms
     
  8. raygo226

    raygo226 New Member

    381
    0
    0
    Mina ütlen hoopis Yasuni R, sõbrale sai tellitud, on ta vahetanud ka variaatori(multivar läks sisse), tippi on tal mingi 100 autospidosse, kiirendus täiesti võrreldav malossi spordiga(70ccm).

    Yasuni R igaljuhul ilusam kah, kõikidel on mingid gianelli juustud all .
    Kui raha on, võta see .

    Ja siukest juttu ärge küll ajama hakake, et yasuni r 70se sumps ja 50se all ei ole hea, kui te ei tea, siis ärge palun rääkige eksju ?

    Mul on omad kogemused olemas ja tean, et see on hea . :wink:
     
  9. Vestel

    Vestel New Member

    144
    0
    0
    Osta Shot ja siis mingi sport variaator. Lippab nagu segane! :D
     
  10. Rauno1

    Rauno1 New Member

    112
    0
    0
    sport variot ei osta! vahetan ainult rihma (mis on juba tellitud) ja surve-ja siduri vedru(d) kollased ja 6,1g rullid (need olemas juba), võibolla rullid ostan veel veidi kergemad, eks seda näis (reversediga anti ka 4,5g kaasa äkki panna kuidagi vaheldumisi kui tarvis).
     
  11. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    Soovitan ka shoti!
    Ülim nagu.
    Ei ole asi midaig nii et räägitakse et e isaa timmi ja nii.
    Endal shot all, ja sain täpselt 100gps sirgepeal.
    Kiirendus värgid kõik on super!! :wink:
    Sooovitan :wink:
     
  12. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Mul on sama küsimus- et millist sumpsi. Vedrusid-värke ilmselt ei vaheta, ainult koonuka paneks võibolla. Kõik muu jääks ka stockiks. Milline annab sellise settinguga parimat tulemust? Leks vaidleb minuga kogu aeg et Reverse on parim aga mida teised arvavad? Kas näiteks Laser X-Pro on hea?
     
  13. Vestel

    Vestel New Member

    144
    0
    0
    Ära laser x-prod võta, ei liigu hästi sr50r, pange alla shot, ja saate väga hea tulemuse!
     
  14. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    Reverse, reverse, reverse :lol:


    kammon tehke talle selgeks, et stock mootoriga annab reverse parima tulemuse 8)
     
  15. junsu

    junsu New Member

    151
    0
    0
    revers ikka, shot ja stock mootor ei sobi kokku,
    võta kas Revers või kui rohkem raha sis Yasuni Z kh sobib hästi ;) , ;)
     
  16. FasTesT

    FasTesT New Member

    8
    0
    0
    ma ütleks ka yasuni z ;)
    endale z all ning tulemusega sitaks rahul :)
    nagu kõik samamoodi stoc , ainult sidurivedrud kollased ning rullid 4 grammised ;)
    ja selle kohta liigub väga-väga vingelt :) , hääled küll pole kiita aga no sa sõidad sellega sõbrake mitte ei kuula hääli ;)
    endal olnud juba mingi üle 2e kuuu ning väga rahul , reversed lutib ikka ära kellel samamooodi tehtud nagu mul ;)
     
  17. junsu

    junsu New Member

    151
    0
    0
    võta , või telli kudidagi endale yasuni z nt easy-st. see sealt kõigest 5 euri kallim kui revers, ja revers pm liiga tavaline kh!!!
    et sis võta revers või yasuni z :p ;)
     
  18. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0

    miks ei sobi shot 50cc?
    saab ilusti käima kui tahta.
    jäigad sidurivedrud, niijäik survekas kui leiad ja siis hakkad rullidega mängima.
    Endal edukalt 50cc SR50R-lö shot all.
    hetkel 4,6g rullid, ja kõik vedrud sinised varios ja liikus TomTom GPS 100km/h.
    ja kiirendus on nii mõnestki 70cc sportsilindriga masinast parem.
    Soovitan Shoti! :wink:
     
  19. kenneth

    kenneth New Member

    120
    0
    0
    gianelli reverse.
     
  20. m1k0

    m1k0 New Member

    386
    0
    0
    tecnigas rs2
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte