Soovitage Honda X8R

Discussion in 'Soovitused' started by Roller3, Okt 31, 2009.

  1. Roller3

    Roller3 New Member

    2
    0
    0
    Oleks vaja teada et kas Honda X8R on hea roller või noh nagu kui paljud soovitavad seda jne
     
  2. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Kui korraliku isendi leiad, siis võib päris hea ost olla.
    2x ketaspidurid ja väga mugav sõita :)
    Mootor pm sama, mis Peugeot Speedfightil, võib pisut uimane olla, aga üldjoontes päris asjalik.
     
  3. martiiiini

    martiiiini New Member

    440
    0
    0
    Uimane ta on ja välimus on nagu igal keewayl. Mu sõber müüb pooleliolevat projekti, kui tahad võta ühendust.
     
  4. Roller3

    Roller3 New Member

    2
    0
    0
    Mis mõttes uimane nagu, et liigub aeglaselt vms? või mootor uimane?
     
  5. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Uimane selles mõttes et iga malossi ja polini fänn ei suuda tehasekonditsioonis ja vastupidava mootoriga sõita ja peab vähemalt 1 hobune rohkem olema - no offence.
    Osta muidugi, pole sel rolleril häda midagi. Liikur nagu kõik teisedki.
     
  6. Ron4

    Ron4 New Member

    76
    0
    0
    Mul ka x8r suht rahul olen, yks mure on see et tal on ajupiiraja see pask tip on 55-60km/h.Aga muidu vabalt saab tagarattal sõita.Ja kiirendu ei ole tal midagi pask. Sama nagu stock sr-il.
     
  7. Kiur

    Kiur New Member

    98
    0
    0
    Endal on pooleli olev projekt kuna huvi kadus asja vastu :) aga soovitan masinat väga :) tegu on suuremat sorti masinaga ja pikematele meestele see väikseks ei jää nagu rox või sr50r (mul neile masinatele jalad hästi peale ei mahu) Mootor ei ole tegelikult uimane kui segu paigas ja õiged rullid on :) Kui tahad osta projektikat mis vaja pm kokku aint laduda siis võta ühendusy :)
     
  8. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Suhteliselt hea masin, sõitnud ja näppind.
    Mootor nagu Speedfigthil & Hondal.
    sobivad paljud teisterollerite jupid.
    90-100 gpsi odava 70cc setiga pole probleemi kui timmida oskad.
     
  9. jukuu-

    jukuu- New Member

    65
    0
    0
    väga hea masin , sõbral on ka , ja ei ole ültse uimane , 70 cm ja laseb puhta gaasiga tagale ;) soovitan !!!
     

Jaga seda lehte