Spidomeeter

Discussion in 'Soovitused' started by Tann, Märts 12, 2008.

  1. Tann

    Tann New Member

    466
    0
    0
    Olen siis tähele pannud et osadel rolleritel on dh ja siis kiiruse vaatamise jaoks on panud nagu jalgratta spido meeter.
    Välimuselt tundub sama.
    aga siit ka küsimas.
    Et kas saab ka tavalist jalgratta spidomeetrit kasutada? ( äkki paneb väga puitu)
    Või on rolleritele kohe eraldi möeldud spidod? ( jalgratta spido moodi)
     
  2. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    No see nn rolleri spido ei ole mõeldud ainult rolleritele, seda võib panna tsikklitele ka. Täpsuse kohapealt ei oska kommenteerida... Kuid ainuke vahe on see, et jalgratta oma näitab mingi 90km/h max, see aga 300km/h

    PS! Mul ka küsimus, et kas sellel sigma omal, mis easys müügis, kas sellel ka mingi taustavalgustus ka olemas on? :p
     
  3. Tann

    Tann New Member

    466
    0
    0
    . leidsin muidu easyst ühe spidomeetri. See vist arvatavasti rollerile möeldud.
    Aga kuidas siis ikkagi jalgratta spidoga on?
    Kunagi kui jalgratas endal oli siis oli üks säästumarketi spido seal ja see oli kudagi naljakas, uimane ja pani puitu ka vist natuke :D
     
  4. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    need ei ole uimased :D
     
  5. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    Ratta spido saab peale panna küll, aga see tuleb enne õieti ära reguleerida ja panna õige kauguse peale(veljele).
    Ratta spidod näitavad erinevaid kiirusi, mul oli paar aastat tagasi rattal spido, mis näitas ka mingi üle 300km/h max.
     
  6. engine

    engine New Member

    1,280
    0
    0
    kui mingi kallima spido ostad siis too ikka võssa ei hakka näitama, kui korralikult ära seadistatuid
    turu pask jah näitab 300 :lol:
     
  7. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    sa pead selle velgede suuruse järgi ära seadistama ka ju(ratta oma). Ma ei tea kas on üldse võimalik nii väikse järgi seadistada :roll:
     
  8. Tafk

    Tafk New Member

    473
    0
    0
    on ikka, spidol peab ette tulema mingit moodi see ratta mõõtude värk, aga no jh, oleneb palju seal ned nre on. ma mäletan et kunagi enda rattal panin ma seadistasin spido nii et ratta müüdud oli ästi väikesed ja siis sõitsid mingi 20 ja näitas et 250 sees :D
     
  9. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    Ei ma ei mõtle, et ta mul 300 näitas vaid et oli lubatud 300km/h sõita, ehk siis kannatab 300km/h. Enne väljendasin ennast lihtsalt valesti.
     
  10. yamaha

    yamaha New Member

    134
    0
    0
    ma ei usu et see õigesti hakkab näitama , näiteks mu ühel tuttaval oli poketil see spido ja see pani ikka väga mööda ja lõpuks läks üldse lolliks .
     
  11. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Ratta omad näitavad täpselt kui kõik õige seadistus on.
     
  12. StreetStyle

    StreetStyle New Member

    206
    0
    0
    Ma kavatsen kh omale jalgratta spido panna, mingi korraliku mitte hiina junni mis väga võssa paneb. Korralikult seadesse saad siis näitab isegi t2psemalt kui mõned rolleri omad. :wink:
     
  13. madism

    madism Member

    69
    0
    6
    rattaspido sobib ideaalselt. mul on endurol peal, näitab täpsemalt kui originaal.
    seadistamiseks on vaja mõõta tõpne rattaümbermööt ja see spidosse sisestada.
     
  14. Kaasik

    Kaasik New Member

    16
    0
    0
    Radaspido läheb vähemalt tsiklitel lolliks.
    Enda tuttaval oli 650cc peal ja sõitis 6 kuud ära ning spido läks täiest lolliks kätte ära.
    Tuleb ikka valida mingi rolleri spidomeeter või midagi :wink:
     
  15. madism

    madism Member

    69
    0
    6
    lolliks läheb ta siis kui te ostate odava huina-muina hiina spido ja piibul ning piibujuhtmel pole varjestust peal.
     
  16. Veldz

    Veldz New Member

    397
    0
    0
    Tegelikult pannakse spdi paika nii, et lükkad ratta täpselt nii, et oleks need spidoka asjad vastamisi.Siis lükkad ratas nii palju edasi kuni ringi peale teeb ja mõõdad vahe ära ja siis salvestad selle spidoka teemasse.Seda saab teha vaid kalliste spidokatega!!!!
    Loodan et saite aru :wink:
     
  17. rähnwoody

    rähnwoody New Member

    19
    0
    0

Jaga seda lehte