squishi seadistamine.

Discussion in 'Help!' started by Falcon, Sept 5, 2011.

  1. Falcon

    Falcon Active Member

    1,109
    0
    36
    Palju peak jääma silindripea ja kolvi vahele ruumi ,et küünal ei põletaks kolbi auku sisse?
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Oleneb silkust. Neil peaks tegelikult õpetusleht kaasas olema kus kirjas mis teatud firma soovitab.
     
  3. Falcon

    Falcon Active Member

    1,109
    0
    36
    teab keegi sellest rääkida, silindriks s6 racing.
     
  4. Falcon

    Falcon Active Member

    1,109
    0
    36
    kahju ,et keegi ei tea -.-
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Google? :D
    Ma pärast otsin ise kui meelde tuleb.
     
  6. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    mingi neli viiendikku millimeetrit peaks töötama
     
  7. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    tavaliselt on see mingi protsent silindri koguruumalast. Selle protsendi peaks väikse googeldamisega leidma. Siis saad kergete arvutustega asja paika panna, või näiteks mingi paksema õliga. Seda ei saagi hästi nihkatsisaba järgi panna paika, kuna silindripea kuju on erineavtel silindritel erinev.
     
  8. RaulR

    RaulR New Member

    63
    0
    0
    Üks loll küsimus kas squshi peab kõigil silkudel paika panema või aint mhride.polini silkude ja teised kangmad silkad?
     
  9. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    stockidel tehasepoolt paigas, kangematel(ntx sport pro) pead ise.
     
  10. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    ise olen kõik nii silma järgi pannud,et jääks võimalikult väike vahe ja pole veel midagi juhtunud.
     
  11. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    mul ühel sõbral lendas mootor laiali sest kolb läks paisudes vastu silindripead.
     

Jaga seda lehte