SR 50 Street'ile uued esituled

Discussion in 'Tuuning' started by SGH, Juuli 21, 2008.

  1. SGH

    SGH New Member

    37
    0
    0
    Hetkel siis stock tuled, oleks öösel peaaegu juba ühe alla ajanud.
    Millised panna?

    Mulle endale hakkasid hirmsasti need meeldima:
    http://scooter-center.com/catalog/produ ... _6248_6284

    Ma ei tea, paistab et kõik laod on tühjad neist. Keegi teab, kas neid tuleb üldse veel? Või kellegil on pakkuda neid vms?
    Seal veel carbon stiiliga ka neid, ei tea, millised talle kõige paremini välimuse poolest sobivad? :p
     
  2. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    mina näiteks aretasin xenoni endale ette, samal põhjusel mis sulgi, ainult et ma olin selle aja peale kaks kassi ja ühe rebase alla ajand :)
     
  3. biker007

    biker007 New Member

    281
    0
    0
    pane mingid auto lisatuled ette ,mul ühel rolleril on õhtul ikka päris hästi näitab .
     
  4. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Mismoodi aretasid? Tellisid mingi teise tule vms?
     
  5. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    Ostad H7 xenon ja paned sisse .
     
  6. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    mul oli h4 :) mis seal ikka pleki kääridega tulele kallale ja korras :lol:
     
  7. extreme

    extreme New Member

    20
    0
    1
    Mingised xenon tuled pidid ju sulatama ka hakkama esituld või ma eksin?
     
  8. whiterail-

    whiterail- New Member

    297
    0
    0
    Ma arvan, et sa mõtlesin siin kuskil räägitud xenon look tuledest, need pidavat jah sulatama.
     
  9. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Xenon töötab üldse madalamatel temperatuuridel kui tavaline pirn ja ei sulata midagi, sulatab liiga võimas pirn, võimsus on kirjas Wattides kui keegi veel ei tea


    Nii, et kui orig on sul 35 W ja xenoni paned nt 70 W siis on olemas võimalus, et hakkab sulatama.
     
  10. SGH

    SGH New Member

    37
    0
    0
    Kust seda osta? Kõige odavamalt? Mingid modimist on ka vaja teha või paned lihtsalt uued pirnid sisse?
     
  11. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    ei ole , et lihtsalt topib sisse . algul kinnitad kuskile ära ballasti , otsid kohta kus sa saad ja paned selle külge :) siiis peab juhtmed ühendama ja värki siis vaatad kas töötab , kui töötab topid sissse ja voilaa . ma olen praegu otsinud ja kõige odavamalt olen näind 700.- üks pirn ja ballast.
     
  12. SGH

    SGH New Member

    37
    0
    0
    Ei tea kui suur selle pirni läbipõlemise oht on? Paar päeva tagasi läks mul pirn läbi, tõin täna poest uue:p

    See 10 eeki pole midagi, aga kui see 700 läheb, siis kahju küll natuke. Kus seda hinda nägid muidu?
     
  13. dorpat12

    dorpat12 New Member

    18
    0
    0
    kust neid osta ?
     
  14. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Streeti originaaltuledel põlevadgi need pasad läbi. Mul endal ka põles üks ja nädala pärast teine.
    Angel eyed on easys olemas, aga seda ma ei garanteeri, et seal neoonid ka sees on. Tuled ise näitavad muidu sitaks paremini kui stockid.
    Ja nendest xenon(look) pirnidest vms, siis 35w on rimi ossiosakonnas olemas ja maksid mingi 69kulli pirn.Angel eyedel(minul vähemalt) on minuteada sees kaks 25w pirni, seega need 35w xenon lookid peaksid päris ässalt näitama sul.
    Kuna vahe on ainult 10w siis ei usu, et sulama hakkavad.
     
  15. Rauncc

    Rauncc New Member

    291
    0
    0
    Vaatasin, et mul streedil originaalpirn 15w. Siis braueris oli mingi pirn mis maksis 200 eeku ja oli ainult 20w aga seda ei saand osta kuna see blondiin tahtis seal vana pirni näha, et selle järgi otsida.
     
  16. dorpat12

    dorpat12 New Member

    18
    0
    0
    Jumb siis parem ?
    xenonid või angel eyes ?
     
  17. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    mina isiklikult pooldan xenonit :)
     
  18. SGH

    SGH New Member

    37
    0
    0
    Krt, ma ei saa hetkel päris hästi aru, mis vahe selle xenon look'il ja lihtsalt xenon'il on?
     
  19. -kiks-

    -kiks- New Member

    144
    0
    0
    xenon look on lihtsalt tavaline pirn, mis on sinaka tooniga, aga õige xenon on pirn koos juhtplokiga.
     
  20. SGH

    SGH New Member

    37
    0
    0

Jaga seda lehte