Stage6 Sport Pro vs. Stage6 Streetrace ?!?!

Discussion in 'Soovitused' started by Rommy, Okt 25, 2009.

  1. Rommy

    Rommy Member

    196
    0
    16
    Nii, oleks siis küsimus, et kumb neist silindritest valida ? Mõte selline, et nüüd paari nädala pärast silinder osta ja siis sissesõit ja asjad ära teha. Siis jõulude aegu suurem karpa panna ja summuti saaks osta alles suve alguses. Tahaks siis, et tippkiirus tuleks vähemalt 90km/h. Samas sõidan masinaga üpris palju, päevas umbes 16km. Kumb neist silindritest tasukas valida. Ja samas soovitage milline summuti kõige paremini sobiks. Või soovitate hoopis mingit teist silindrit, vajan nii tippkiirust kui samas ka et kohe kokku ei jookseks. Soovitage !
     
  2. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    igapäeva sõiduks soovitaksin sulle dr 70 iron evolution vms (vist oli ka dr evo 70 cc/ 2 r6ngaline)
    timmis setinguga jookseb ta 20 tuhat ära.

    Seting mis juurde v6iks tulla : 19mm karpa, gianelli shot (t66tab ka reversega) , malossi multivar, ja variaatoris vaata mida teha annab :p

    Mul sr. Stock masin, välja arvatud Gianelli reverse, rullid(5,0g) ja sinised malossi sidurivedrud. Tipp mingi 100 kanti hea ilmaga.
     
  3. Rommy

    Rommy Member

    196
    0
    16
    Veel soovitusi ? :up:
     
  4. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    ja muidu see silku maksab ca 2000-2100. oleneb mis lehelt tellib.
     
  5. Rommy

    Rommy Member

    196
    0
    16
    Olen isegi mõelnud Dr-ile aga kardan et jääb lahjaks. Keegi Stage6 silindritest teab midagi täpsemalt rääkida, et on vastupidavad ? Muidugi oleneb kõik hooramisest jne aga rääkige..
     
  6. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    streetrace on tunduvalt vastupidavam kui sportpro, streetrace kaher6ngalise kolviga malmsilinder, vastupidav, võrelda malossi/polini spordiga, sportpro, yher6ngalise kolviga nikasiil kattega almuniinium silinder, sport pro on m6eldud k6rgetele p66retele, malm silku on ka mdalatel p66retel võimekas, kyll aga kaotab l6pp põõretes.
     
  7. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    ütleme nii, et mul streedi peal olnud see hooaeg, võimu on Sport prol ropult (loe: puhta gaasiga tagale) masinal stock väntvõll, laagrid ära vahetatud ja s6 pro replica summuti.. 1000km peal oleks pidanud rõngast vahetama, hetkel 7400km ees ja ei ole märkigi, et oleks ära väsinud.. ps. korralikult ma küll ei sõida, seega paras peenestamine..=D
     
  8. Sest-

    Sest- Bännitud Bännitud

    69
    0
    0
    Ma võtaks siis juba võimsama stage6 racing maksab 181 euri aga lippab 2 korda paremini kui sport pro või streetrace
     
  9. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16

    õige, ainuke jama asi on, et peab pooled asjad mootoris välja vahetama..
     
  10. Sabakas

    Sabakas New Member

    228
    0
    0
    Võta streetrace. Peab kauem vastu, kui sport pro ja on põhimõtteliselt samavõimas
     
  11. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Muidu valiks ma igaljuhul Sport Pro, või veel parem, Racingu, kuid kui soovid igapäevasõiduks ning just pikkasid otsi täristada, võta parem Streetrace. Kui kardad, et jääb lahjaks, siis on parim valik vist Polini Corsa.
     
  12. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    sport pro on kõvasti võimsam
     
  13. Raghza

    Raghza Active Member

    1,189
    0
    36
    Jep, sitta kanti võimsam ikka :lol:

    Reaalselt on see vahe pisut tuntavam, kui 0,5hp, aga mitte oluliselt ning tolle silindri vastupidavus heastab selle väike võimsusekao.
     

Jaga seda lehte