Stage6 sportsummuti

Discussion in 'Soovitused' started by aeroximees, Apr 12, 2008.

  1. aeroximees

    aeroximees New Member

    348
    0
    0
    Et mis te Stage6 PRO Replica CE Exhaust Chrome arvate ,et kas see sumps on hea?http://www.scooter-attack.com/index2.php?lang=e
    Kuidas on ta võrreldes nt. Yasuni - R'ga?
     
  2. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    r- on veits kõvem, aga välimus on stage 6el parem
     
  3. aeroximees

    aeroximees New Member

    348
    0
    0
    Hinna vahe on ka mingi 20 euri või rohkemgi
     
  4. oliver53

    oliver53 New Member

    57
    0
    0
    yasuni R on perf. poolest kindlalt parem kui see stage 6 :wink:
     
  5. aeroximees

    aeroximees New Member

    348
    0
    0
    Ma kaldun arvamusele et mulle meeldib stage6 kuna ta välimuselt lahedam ja odavam ka mingi 20 euri
     
  6. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    [​IMG]

    Ok, it has the magical three letters MHR in its name, but will it live up to the expectations? We tested it on a Minarelli engine with a Trophy, a Stage6 Pro and a Stage6 Racing kit, carburettor was 17.5mm.
    Vario was blocked to see exactly at what Rpm the pipe makes best power, and also to check what torque it makes.


    [​IMG]

    All dyno runs were done with an aircooled Minarelli engine with standard 12mm carb (!) and standard airfilter. Best jet size was between 85 and 93, depending in which exhaust was used. Variator was a polini 2003. The blue curve is from a Polini 70cc Sport, red graph is from a Stage6 Sport PRO. Both cylinders used the Yasuni R as an exhaust.
     
  7. vol-com

    vol-com New Member

    231
    0
    0
    Ehk, et selle põhjal peaks stage 6 parem olema kõrgematel pööretel ? :roll: :D
     
  8. tgb303r

    tgb303r New Member

    9
    0
    0
    jumalast pohhui milline ta välja n2eb peaasi et ta midagi sulle juurde annab:D
     
  9. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    kui see sinuarust veel lahja on sebi r1200 voi r1400 omab enamus asjad 2ra,
    mul oli võimalus võrrelda yasuni r ja r1200 (athena racing) summutit, yasuni r oli t2is saast
     
  10. -Aprilia-

    -Aprilia- New Member

    194
    0
    0
    yasuni r on 70cc -tele ja stage6 50cc- tele juu.... :?
     
  11. awerx

    awerx Member

    188
    0
    16
    ma ei tea mul olid yasuni-r ja see stage6 lükkasin selle stage6 alla mõtlesin et liigub normaalselt:D aga kui lükkasin yasuni-r alla siis oiplää kus tuli juurde :) ja noh mootoris oli ka 50sport. ja mulle see stage6 meeldib välimuselt muidu aga häälon ka minu arust vastik yasuni-riga võrreldes selline pleki hääl.
     

Jaga seda lehte