stc b08 125ccm probleem

Discussion in 'Help!' started by jaano90, Aug 25, 2008.

  1. jaano90

    jaano90 New Member

    23
    0
    0
    asi siis nii et tuli teha kolvirõngaste vahetus.tehtud,mootor sai ilusti kokku pandud,panin veel tõukurte ja klappide vahe õigeks (selle õpetuse järgi:http://www.rolleriklubi.pri.ee/viewtopic.php?f=47&t=10109) aga kui masina tööle panen siis on kuulda et tõukurid käivad vastu plokikaant.olen klappe 5 korda erinevalt reguleerinud aga ikka käivad vastu.milles võib probleem olla?tundub nagu plkokikaan oleks liiga madalal.kui on teadja mehi siis aidake
     
  2. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0

    Mis klapivahed paned?
    Sisse- ja väljalase peavad olema 0,1cm
     
  3. jaano90

    jaano90 New Member

    23
    0
    0
    sisselaske panin 0,05 ja väljalaske 0,1. sisselase sellepärast nii väike,sest siis pidavat klapid kauem vastu pidama.pool aastat tagasi läks mul väljalaskeklapp paigast ja sai ka samamoodi klapivahed pandud,mitte mingit probleemi ei olnud
     
  4. biker007

    biker007 New Member

    281
    0
    0
    kas tihend vahel
     
  5. jaano90

    jaano90 New Member

    23
    0
    0
    jh tihend on ilusit vahel
     
  6. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
    Tehas annab 0.05 klapivahedeks, kuid pane 0,1. Tootja poolt pakutu on väga väike.
     
  7. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Tõukurid käivad vastu plokikaant(silindripead) :eek: ? Kuidas saab see võimalik olla? Tõukuri üks käpp on ju nukvõlli ja teine klapisääre otsa peal. Silindripea vastus küll tõukur kuidagi olla ei saaks-tohiks. Silindripea küljes on tõukureid ja nukvõlli hoidev tõukuriraam. Midagi on sul seal kapitaalselt valesti kokku pandud.
     
  8. jaano90

    jaano90 New Member

    23
    0
    0
    plokokaan ja silindri pea on hoopis erinevad asjad.plokikaan käib klappide ja nukkvõlli peale
     
  9. Haub

    Haub Bännitud Bännitud

    117
    0
    0
    Ära mula palun mulle siin! Kõige pealmine on KLAPIKAMBRIKAAS. Tee omale mootoriosade nimetused kõigepealt selgeks.
    Silindripea ja plokikaas on üks ja sama.
     

Jaga seda lehte