stc b08 tuning ja soovitused algajale

Discussion in 'Tuuning' started by alextyrk, Apr 26, 2008.

  1. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    ma tahaks v2lja vahetada osasid asju mis mulle ei meeldi ja rollerit natuke lahedamaks teha. aga ma ise ei jaga eriti asja ja ootaksin soovitusi. tore oleks kui asjad j22kid 2000kr vahele ei tahaks rohkem yhe asja peale kulutada. ise tahaks uut sumpat koonus filtrit ja lexus style tagatuld :D aga ei tea missugune sobib ja missugused on k6ige m6tekamad
     
  2. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    se os se 4 t nagu aru saan siis ei oska sumpat soovitada (lõika vana tühjaks seest)
    Lekcustail tagatuleks sobib aeroxi tagatuli ja kõõnuka jaoks mõõda enda karburaatori läbimõõt ja osta selle järgi koonukas!!Soovitan malossi e5
    :wink:
     
  3. Rauno1

    Rauno1 New Member

    112
    0
    0
    mulgimotots 4t-le sportsummutit müüa.
     
  4. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    olen vaadanud mulgimotose aga ei leia k6ik r22givad et ''uued sumpad 4t rolleritele 1500kr '' ma vist ei oska otsida :|

    se os se 4 t nagu aru saan siis ei oska sumpat soovitada (lõika vana tühjaks seest)
    Lekcustail tagatuleks sobib aeroxi tagatuli ja kõõnuka jaoks mõõda enda karburaatori läbimõõt ja osta selle järgi koonukas!!Soovitan malossi e5

    malossi e5 koonus ei sobi juba proovisin :D ja kui mul on koonus kas siis ma v6in selle teise asja 2ra v6tta?
     
  5. miku91

    miku91 New Member

    79
    0
    0
    Kui sa mõtled vanat õhufiltrit siis jah selle võib ära võtta. vanal originaalil peaks olema veel üks voolik mis läheb õhufiltrisse too, mul sai sealt õhku peale, tolle võib ära võtta aga kui ei viitsi jebida siis peida kondli alla ära.
     
  6. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
  7. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    MA paneks licalt koonuse juurde annab ikka midagi onestepi masinal küll andis... düüsi pead otsima ilmselt kaua vms imelik düüs teil...
     
  8. Carel

    Carel Member

    92
    0
    6
    keegi äkkki oskab õelda kui suur on originaalis düüs? :roll:
     
  9. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    Kas stc-le need sumpad l2hevad .. kolmas oleks hea hinnaga ja mitte l2ikiv :D 1)http://rolleriklubi.pri.ee/viewtopic.php?f=17&t=9393&st=0&sk=t&sd=a&start=135
    seal on juttu 3 sumpast -kevin- i poolt
    siis on veel kysimusi:
    mida teevad sidurivedrud? r22girakse et 4t on hea punana sidurivedru..ja kas sidurivedrule on vaja veel midagi juurde osta?
    ja 2kki oskab keegi 6elda kust saaks suuremaid duuse ja koonusfiltrit mis oleks kummi otsaga :roll: sest teised ei l2he.... kas oleks kasu ka rullide vahetamisest plaaniks panna mingid kerged rullid :p
     
  10. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    oskaks soovitada ka keegi et mis rolleri jupid mulle veel l2heksid ... sumpad peaksid paljudele minema aga tahaks kindel olla :? p2rast ei saa kasutada ja siis on jama :S

    nt: kuulsin et peaks sobima arox lexus stiilis tuli :up: eespool :lol:
     
  11. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    sobib sobib ja gilera runneri(vist ja cpi mingisuguse esituli ehk saad tuuninguga osta...
     
  12. hindrek

    hindrek New Member

    160
    0
    0
    Tagatuli peaks olema nagu CPI-l ja Aerox'il. Esituli nagu Runneril.
    Kollased sidurivedrud ning kollane survekas pidid head olema. Punane oli vist liiga jäik, aga pead selle eest ei anna.
     
  13. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    tanulik abi eest... nyyd tekib kysimus kust saaks osta/tellida :roll:

    plaanis oleks osta/tellida :

    kollane sidurivedru
    kollane survekas
    koonusfilter
    lexus stiilis tagatuli
    ja suurem dyys kui kuskilt leidub .
     
  14. hindrek

    hindrek New Member

    160
    0
    0
    Ei viitsi paneelmaja ees endaoma lahti kiskuda, seega kas keegi oskab öelda, kui suur düüs b08-l originaalis sees on?
     
  15. jorma39

    jorma39 Bännitud Bännitud

    432
    0
    0
    72.5 oli vist
     
  16. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    tanud :up: inimestele abi eest. ja kas teistel asjadel on ka omad suurused n2gu rullikutel ?
    nt: survekal ja sidurivedrul ?
     
  17. hindrek

    hindrek New Member

    160
    0
    0
    Jah. Aga täpseid mõõte kahjuks öelda ei oska.
     
  18. Carel

    Carel Member

    92
    0
    6
    Pole just täpselt sama masin aga samamoodi hiinakas :D
    Igastahes Surveka mõõdud : Sisemine diameeter 50mm, välimine 58mm
    Sidurivedrude pikkus on 34 mm ja aasade pikused on 13mm ja 10mm
     
  19. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
  20. alextyrk

    alextyrk Member

    774
    0
    16
    probleem nyyd audioga . kui ma ostan 12v k6larid kas siis l2heb mul vaja mingit lisa asja millega l2bi ei p6letaks... olen kuulnud et osadel on probleeme
     

Jaga seda lehte