Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93//

Discussion in 'Lugejate autod' started by StreetBuzz, Jan 16, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Kuna talvel meeldib lollustega tegeleda, siis sai ostetud niisama harjutamiseks jääraja peale auto.
    Ostetud sai ta ühe vanema inimese käest, kes ostis ta ainult asendusautoks endale :lol:
    *Mootoriks siis 520i vaneosega, mis paneb liikuma tagumised rattad 5käiguline manuaalkast.
    *Elektriline nahktuba.
    *2 x el aknad
    *Suur kompu
    *2x el peeglid
    *Katuseluuk
    *Kohtvalgustid
    *ABS
    *Kummist jalamatid
    *Udutuled(eest eemaldatud)
    *Esitulede valgusvihu kõrguse kontroll
    *Välistemperatuuri näidik
    *Eemaldatav kärukonks

    Tümmi kohapealt, peksab nii mõnelgi püksid jalast.
    [​IMG]
    [​IMG]

    Hetkel pildid ainult seespoolt, varsti tulekul ka väljast.
    Kuna juhtus väike õnnetus ja geneka rihm purunes sai see uus ostetud ja peale pandud.
    Õlivahetuse tahan ära teha ja tosooli vahetuse ning läheb rajale.(Sisu on müüa:D)
    Ja hetkel otsin plekkidega naelrehve!!

    Kõike paremat, Huligaan 8)
     
  2. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    Re: Huligaani BMW e34 520i 110kw 93

    Tohoh, lisasi tundub olevat. Ootan juba huviga väljastpoolt pilte! Linnas ka sõitma hakkad või 100% jäärajale?

    Edu sulle!
     
  3. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Huligaani BMW e34 520i 110kw 93

    Pshh, see ainult rajale kuskil. Ei viitsi mina bemmi mainet kuskil rümakaga linna vahel maha teha :roll:
    Lisaks autol hetkeseisuga ainult otse toru + ülevaatust ei ole.
     
  4. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    Ull vend, said ta siis nii odavalt, et mõtet sellisega jäärada nühkida? Ma oleks küll odavamalt mingi e36 ostnud, mis jäärajal tõhusam pill.
    Sisu on khena.
     
  5. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    no ütleme nii et hind oli piisavalt odav, et masin rümaks sõita ja vanametalli viia 8)
    ei ütleks küll et e36 oleks tõhusam, millest seda järeldad? :roll:
     
  6. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    Kena nahksisuga e34 lampi rajaks..hästi elame :eek:
     
  7. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    nahksisu on tõesti mõnus, saaks istmesoendused ka korda oleks väga hõbe :p
    Ega juhuslikult kellegil ple pakkuda talvekaid? :roll:
     
  8. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    Ma ka aru ei saa, mis hullus on noorte seas läinud lahti, et hävitatakse vanu bemme. Mõni oleks õnnejunnis kui sellise saaks..
    Majandus kriisist vist pole haisugi, hästi elame. Igapäev uus BMW p*rse all :lol: Sisu on tõesti kena :)
    Siukesed driftikunnid nüüd välja tulnud.
     
  9. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    Ei ole öelnud et driftikunn, hakkan lihtsalt libedasõitu harjutama :lol:
    Mm, no ütleme nii et moto on hea masinal aga tagumised karbid läbi ja tagumised amordid läbi.
    Muidu on täitsa hea liiklev auto. Siduri vahetus ka käsil hetkel ja kui üks qutt toetab rehvidega olen ilmatsalu rajal reedel 8)
     
  10. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    Tore, et mõnigi kriikat siin foorumis talub (oma arvamust) mitte ei lenda kohe nuga selga.
    Edu sulle, loodan ka tegusi näha :lol:
     
  11. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    Hetkel seisab kõik selle taga et ei leia normaalseid talverehve..
    Suvekad hetkel all aga no ega need väga õhku ei viitsi hoida, kuna masin seisis juba oma aasta :lol:
    Tegusi näeb varsti 8)
     
  12. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    E36 on kõvasti kergem ja äkilisem. E34 on laev, pole ühtegi korralikult liikuvat E34 veel 7 jäärajal veedetud aasta jooksul näinud, küll on mõni E36 päris heale kohale pürginud, E34 on lihtsalt liiga raske. Veel hästi liigub E30. Ja jäärajal pead kindlasti toppima taha raskusi.
    Sõita saab kindlasti jäärajal, stabiilne külge lasta, aga kas tegusid tuleb, see iseasi.

    Soovitan Continental Ice Contact rehve, mis jätkuvalt see aasta parim valik.
     
  13. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    Asi jääb siis pigem sõitja taha. e34-ga saab väga edukalt jäärajal hakkama.. Küll kunagi näed 8)
     
  14. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    Ka vedrustus on rajal väga tähtsal kohal,tee see ka kindlalt enne rajale minekut korda,sest muidu see masin ei pysi teel.
     
  15. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    vedrustusega juba vaikselt tegeletakse.
    Uued a-varuosa amordid ja jäigemad vedrud lähevad täna peale 8)
     
  16. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    Kui ikka 30-40 osalejat tagaveos, siis lootusetu poodiumikohta püüda. Kõik muud kerged krapsakad pillid lähevad nagu postist mööda.
    Vedrustus peab olema piisavalt pehme, et ratas võimalikult palju maa peal oleks.
    Aga palju edu sulle, kuid mina ei usu E34 sobivust heaks jäärajapilliks, küll sa ise sellest varsti aru saad. Too much weight and power, no grip.

    Kui tee peal ei sõida sellega, siis kõik võimalikud üleliigsed asjad minema, mis kaalu annavad.
     
  17. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    Elame näeme, ütlen ainult
     
  18. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    vedrustus on küll minuarust viimane asi mille alla jääraja autol raha matta,ei ole ju jääpeal sellist grippi,et külgees sõites auto külili tahaks lennata.
    ja eelpool vaidlusele et 36vs34.
    olen mõlemaga suht palju igatmoodi ja igalpool sõitnud,ning e36 on jäärajal ikka kordades 34-jast üle.
    rehviks vallai nael,kui uusi tahad,mul pole veel parema pidamisega rehvi olnud.
     
  19. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    No oled sa isiklikult mõlemaga jäärajal käinud?
    Ma julgen öelda, et olen ja minu silmis oli e34-ja poole kergem stabiilselt hoida ja rada läbida..
    Vb asi lihtsalt minus, aga endile meeldib rohkem e34-ga rallida.. Selle raha eest oleks saanud nii mõnedki e36-ed aga siiski minu silmis jääb e34 üle.

    Teemase ka: Täna sai autoga tegeletud, uued klotsid, kettad.. Nimelt sai ka pakassist mati alt leitud võimujuhtmed :lol: Eks jäärada pannes võib ka hää tümm pakassis olla 8)
    Nimelt on mul küsimus, et mis koguses läheb mootorisse õli?
     
  20. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Re: Streetbuzzi BMW e34 520i 110kw 93

    E34 ongi kergem hoida ja ta on stabiilsem, kuna ta on massiivsem ja pikema teljevahega. E36 on äkilisem, teda peaks veidi raskem hoida olema, kuid läbib kurvid kiiremini.

    Vallai protid või Master nordic 2-ed on head rehvid jah hinna suhtes. Aga kui tagataskust 300-400 välja võtta on, siis mõtekas osta Contiice contactid, nokian hakkapelita 7 on ka hea, aga jääb alla veidi contile, vast väljatulnud rehv good year ultra grip on ka päris hea.
    Rehvid on kõige kallim ja tähtsam investeering. Ülejäänd suht juhi teha ning auto võimed peavad ka soodustavad olema.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte