Streetmoto Orion 50cc A29B50M

Discussion in 'Soovitused' started by ivojoeloo, Nov 29, 2008.

  1. ivojoeloo

    ivojoeloo New Member

    170
    0
    0
    Ks tasuks osta selline masin 15900 krooni eest Või hoopis mingi kasutatud aerox :roll: .
    Mootor: 50cc, 4takt i, õhkjahutus Käike 4 (1 alla, 3 üles) Starter jalaga+elektriline Maksimaalne võimsus 2,4KW (3,21HP) Vedrustus/Pidurid/Raam Ees: pööratud amortisaatorid Taga: Reguleeritav amortisaator (reguleeritavad on nii vedru tugevus, kui ka amortisaatori jäikus) Raam kõrgtugevdatud terasest Digitaalne spidomeeter Mõõdud Istme kõrgus 780mm Rataste vahe 1200mm Rattad: Ees/Taga 90/90-14" / 90/90-14"(Moterd) Paagi maht: 3,2L .

    Masin näeb ise välja selline
    http://www.camex.ee/index.php?page=shop ... 1&Itemid=1
     
  2. võsavillem

    võsavillem New Member

    574
    0
    0
    ÄRA OSTA NII KALLILT HIINA SITTA! :-x osta siis parem endale rox või sr
     
  3. Chernobyl

    Chernobyl New Member

    94
    0
    0
    ma ostaks ennem aeroxi slp, et see on 4 takti ehk siis uimane ja ainult nelja k'iguga. aga kui sulle meeldivad v'ga k'ikudega masinad siis osta see. aga mina ostaks aeroksxkskxxks iii
     
  4. ivojoeloo

    ivojoeloo New Member

    170
    0
    0
    Ega Vist roxsi peale jäängi :D .Sr ist ise vaja hetkel lahti saada. :D
     
  5. fcuk

    fcuk New Member

    150
    0
    0
    Tsiteerin ühte teist foorumit, kust üks kasutaja kasutas seda Orioni:

    No tahate hakkan orionist rääkima we ?Kuna masin pole enam minu oma siis miks mitte ju .
    1.Kui mootor on külm ning siis läheb aint toorklapiga käima aga ega see pole mingi probla asi on hoopis selles et sa pead masinat mingi 5-7min soojaks laskama muidu lihtsalt kui paned varem toorklapi välja masin lihtsalt sureb välja hoiad gaasi või ei hoja mingit vahet pole
    2.Kui on mingi nata suurem kiirus üle 40 km/h tuleb mingi hull värin sisse :S.Ei tea millest see tulenes aga see oli kohe ostmisest peale
    3.Käigud lähevad jõleda pauguga sisse soo on kõigil ning koe algusest peale see tähendab et käigu kast on kergesti PIIP minev.
    4.Genekas ei lae akut eriti hästi :/ mingi hullu pikka maa maha sõidad siis ikka lõpuks saab muidugi nata täis siis saad mingi 5 korda starterist tööle panna jälle suht tühi :/
    5.Esi tuli ei näita ette :O nagu pmst pimedas sõidad ei näe pmst sittagi asi näitab latvadesse kõikide tulede reziimidega !
    6.Bena paak on väike ning imeb seda suht palju
    7.Kahtlen kas kunagi on ültse võimalik saada seda tagurattase ise panin väiksema hammaka ning tegin kõik aga tagurattase ei saanud :/ esi ots kaalub oma tonni ning asi on ise ka väga raske.
    8.Tagupuks on väga nõrk
    Hääl on päris vaikne ikka :/
    9.Istme all pole mingit ruumi vms
    10.Masinale mahub aint 1 inimene pmst 2 mahub ka aga siis peab teine kuskil ma ei tea kus istuma
    11.Jalad väsivad suht ära sõites

    WOOT nüüd sai küll teksti maha pandud :DISe pole atm sm50 omand nii et ei tea seda kommida ....IKKA ÜLI PIKK tekst nagu ju mis mul arus oli et ma nii pika teksti viitsisin kirjutada.Midagi muud tõesti teha pole mul we?OMG ma ei tea mis lahti on ma eii saa lõpetada :DKirjutasin selle ülikiiresti nii et kirjavead ei koti
    Cya
    Czauka
    Teine kordi
    ORION SAKIB
    Jne
    Noh ja
    Ei siivita
    Osta parem mingi pit vms
    Noh lihtsalt sakib nagu noh jh jh
    END
    HAHAH ITS NOT
    Ok its End
    Rly rly its THE END
    END



    Nii et... Ära vist osta:)
     
  6. Riho

    Riho New Member

    271
    0
    0
    Mina ütlen nii palju, et vahetasin rolleri hiljuti krossika vastu. Krossikas oli mul vist 2nädalat. Nüüd on mul roller tagasi. See hakkas nii hullult lagunema. Mootorit ise ei julgenud remontima hakata. Kuna ei oskaklappe regullida. Ja rolleri mootor on 100 korda lihtsam . Mina soovitan jääda rolleri peale. Aga kõik on sinu enda otsustada.
     

Jaga seda lehte