Suffi Freedo 1

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by suff, Mai 21, 2008.

  1. suff

    suff New Member

    30
    0
    0
    Mõtlesin, et teen ka teema siis enda rollerist.

    Sai ostetud eelmine aasta (2007). Samal päeval läks kohe vasak suuna tuli katki ja õhtul ka vasak peegel. Ja tagant said ka gondli kinnituskohad viga. Siiani pole viitsind neid korda teha, paar korda olen proovind kinni tinutada aga mõttetult hetkel lihtsalt teip tuuning. Rolleril vahetatud ka variaatori rihm, sest eelmine läks täitsa ribadeks. Vahetatud on ka survevedru (DMP punane) ja valged sidurivedrud, ostsin ka 1 grammi kergemad rullid, aga ei saa peale panna, sest siis läheb rollu liiga pöördesse. Hetkel võtab roller ilusti 65 välja, vahest kui tal hea tuju on võtab ka 70 välja :D Rolleril läbi lõigatud aint CDI automaatne pöörete piiraja juhe. Rohkem pole piirajaid leidnud.

    Plaanis ka värvima hakkata millalgil. Tahtsin küsida ka seda, et kas võin värvida otse vana värvi peale, või peab ennem kõik ära lihvima ja värki ?

    Pilte panen kindlasti homme !
     
  2. KaidiK

    KaidiK New Member

    68
    0
    0
    enne pead ikka ära matistama gondlid kui värvid ;)
     
  3. Sunparty

    Sunparty New Member

    193
    0
    0
    Lihvid ilusti ära ja siis värvid ikka.
    Tahaks pilte näha :p
     
  4. suff

    suff New Member

    30
    0
    0
  5. Sunparty

    Sunparty New Member

    193
    0
    0
    Ei näe pilte :S
    ---
    Osta kergemad rullid (5g või 5,5g näiteks), Siis valge survekas, kollased sidurivedrud alustuseks.
     
  6. suff

    suff New Member

    30
    0
    0
    Muutsin viimast postitust, nüüd peaks nägema.
     
  7. suff

    suff New Member

    30
    0
    0
    Tooks ka siis enda teema uuesti üles.
    Sai ostetud paar nädalat tagasi uus rihm, nüüd nägin, et uuel rihmal on täke sees, nagu õhuke kiht on lahti tulnud. Miks ?
     
  8. neoon

    neoon New Member

    10
    0
    0
    vaata ega taldrikutel pole mõrasid sees endal oli ja uus rihm läks kohe :roll:
     
  9. suff

    suff New Member

    30
    0
    0
    Vana teema ju :D
    Ei, taldrikutel mõrasid küll pole. Ma usun, et võib teema lukku panna, ma ei tee selle rolleriga mitte midagi, värvima hakkan aint talvel.
     

Jaga seda lehte