Sumpas mõlgid

Discussion in 'Soovitused' started by Anonymous, Jun 13, 2008.

  1. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Sooviks teada siis kuidas oleks võimalik sumpast mõlke välja saada :D kui on üldse võimalik.. mul on Leovince tt sumpa metrakiti silenceriga, silencer täielikult korras kuid see teine toru ..leegitoru vict sellel on mõned mõlgid :D sõbraga mõtlesime et teeks nalja :D laseks eetriumi t2is ja viskaks tiku sisse, aga ei julge ja ei taha p2rast lööb sumpa lõhki :D kas on selliseid mehi kuskil kelle on isetehtud vahendid vms et saaks sumpa mõlke eemaldada :D
     
  2. Legend

    Legend New Member

    78
    0
    0
    lõika toru katki, suru mõlk välja, keevita uuesti kinni!
     
  3. kri5too

    kri5too New Member

    142
    0
    0
    Jah,muud moodi sa neid välja ei saa ma arvan.
     
  4. Mariokro

    Mariokro Member

    412
    0
    16
    Hulll, ära tiku kyll seal proovi, see leegitoru pole nii paks , et sellist survet vastupeab :O
    Aga ma arvan et , aja kuumaks vms. Akki annab siis kuidagi v2lja lükata vms.
    tee pilti sellest m6lgitud kohast saab t2psemalt taipu.
     
  5. Legend

    Legend New Member

    78
    0
    0
    ma arvan et sul on mareki (flipslide) vana sumps, võin ka eksida :roll:
     
  6. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Ei Tea :D sain selle 1 tüübi k2est kes elas Tabiveres, Tartu ja jõgeva vahel, vahetasin videokaardi vastu, tüübi nimi oli mingi Renz vms :D
     
  7. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    autol olen videst ühest näind.et lastakse föönika soojaks see pind. ja siis see millega sa arvutit puhastad spar ästi külm.seda pihustad peale ja mõlk tuleb välja

    pärast otsinj video üles.loodan et on abi :wink:
     
  8. Legend

    Legend New Member

    78
    0
    0
    suruõhk
     
  9. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Tänud, otsi otsi :D kiirelt vaja sellist asja :D
     
  10. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Äkki seletaks millega saab suruõhku ? :D kompressorit sa vaevalt mõtled :D
     
  11. Legend

    Legend New Member

    78
    0
    0
    aga ma arvan et etem, kui suruõhk on , spordis kasutatav pihustatav külm, see parem
     
  12. Legend

    Legend New Member

    78
    0
    0
    arvuti poest küsid!
     
  13. fredd

    fredd New Member

    17
    0
    0
    suruõhku müüakse pihustiga purgis
     
  14. Legend

    Legend New Member

    78
    0
    0
    jah, samamoodi müüakse ka spordipoes kuskil pihustiga külma, mis on ikka väga külm!
     
  15. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
  16. madism

    madism Member

    69
    0
    6
    mõlkide väljatõmbamiseks on spets abinõu olemas. keevitadakse mõlgi kohale vardad, ikka mitukümmend cm pikad. sinna otsa käib nö tõmmits millega tõmmataks mõlgid väljapoole.
    otsida võid sellist asja värvimisega tegelevates kohtades, kus mõlke välja võetakse igapäevaselt.
    samas kuumutamise ja jahutamise variant töötab ka tõenäoliselt. pole vaja isegi külmaspreid, jääkuubikust peaks isegi piisama. samas see eeldab kuumapitsi olemasolu :)
     
  17. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    peaks saama ka föönga selle soojaks /kuumaks ajada.muidugi sumpa kohal on vaja vist tõesti kuumaks ajda.auto see mõlk oli pehmem j aparemini välja tulev :wink:
     
  18. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Kahtlen, et sumpalt nii kergelt välja saab.
    Kuna näidisautol oli suurem pind, ning eeldavalt paksematsorti plekk.
    Summutil on väike pind, ning ei ole plekist, seega kahtlen, et selline tehnika toimib summuti puhul.

    // Autoplekk on ka üsna õrn. Mina kukutasin banaanikoore 6-ndalt korruselt autole, ning mõlk missugune. Summutile nii kergelt mõlgid ei teki.
     
  19. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    Võibolla tasuks proovida nn autotöökodades kasutavate "spotteriga", tean et sellega tõmmatakse autolt nagu mõlke välja ja nii, kuid kas suudab ka rolleri sumpat ei oska öelda..
     
  20. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    said sa midagi tehtud ültse.teema autor??+
     

Jaga seda lehte