SX või Sr-R

Discussion in 'Soovitused' started by Tombs, Märts 16, 2009.

  1. Tombs

    Tombs New Member

    45
    0
    0
    Plaanis soetada endale esimene ja viimane mopeed.
    Ootan temast kiirust ja vastupidavust.

    Kuna mu 2'l sugulasel on derbi sendad, siis tean, et neil andsid mootorid otsad 3000-4000km'se läbisõidu juures... kuna SX'il ja Sendal mõlemal peaks olema Minarelli AM6 mootor, siis vist SX'ist mingist erilist vastupidavust loota pole?
    Kaua umbes Sr50r vastu peab?

    Mingit "tuuningut" peale sportsumpsi ei tuleks, see ka puht sellepärast, et autodele mitte väga ette jääda.

    On neil mingi kiirusevahe ka? kui on siis umbes kui suur?
    Käikudega masinatel peaks kiirendus iseenesest parem olema?

    Loodan, et saan teilt rolleri friikidelt nõu ;)
     
  2. whiterail-

    whiterail- New Member

    297
    0
    0
    Eks see vastupidavus sõltub ka sellest kuidas sõita, kui koguaeg ainult piitsa anda siis loogiline ka, et kiirelt läbi läheb. :)
     
  3. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Tuttaval derbi senda ls on 12000 aind rõngaid kette ja õolisi vahetand.!
     
  4. Tombs

    Tombs New Member

    45
    0
    0
    50 kuubikulisega raske muud moodi sõita.
    Gaas peab lihtsalt koguaeg pmst põhjas olema, muidu ta ei liigu ju :)
     
  5. t210d4

    t210d4 Member

    367
    0
    16
    ise võtaks kindlasti sx-i.
     
  6. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    nu sinu valiku juures ma sõidaks sr-r,kuigi ise valiks aeroxi
     
  7. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    sx ! KINDLASTI MITTE AEROKS! :roll:
     
  8. t210d4

    t210d4 Member

    367
    0
    16
    +1
     
  9. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    See, et su sõbral jooksis 4000 km mootorkotti , ei tähenda ,et kõikide masinatega nii on. See oleneb kohe kindlasti omanikust ja see kuidas ta seda masinat hoiab. Ma ise tean väga väheseid, kellel nii väikse läbisõiduga roller või supermoto kottijookseks.
    Ise olin eelmine kevad täpselt sama valiku ees , kas sx või sr'r. Lõppliku valikule jäin kindlaks alles siis, kui sain mõlemat korraga katsuda ja näha. Sõitnud olen mõlemaga ja ütleks,et sr'ga on kohe kindlasti mugavam. Kui sa harrastad off-roadi siis on hea valik osta supermoto. Käikudega on kindlasti huvitavam sõita , kuid kas seda 50ccm'ga just, seda ma ei usu eriti :). Seega mina valisin uue sr r'i. Ei kahetse,et valisin sr r'i. Kindlasti katsu ja proovi mõlemat ja siis mõtle, mis otstarbel tahad rollerit või supermotot !
     
  10. miku99

    miku99 New Member

    174
    0
    0
    KIndlasti võta sx, lõbusam sõita. Kui raha pole probleemiks, siis võta üldse RX, saad ka maastikule väheke ronida. :)
     
  11. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Off-roadil pole supermotoga mitte midagi teha....
    samamoodi jääd kinni nagu rolleriga:D
     
  12. NRG

    NRG Member

    752
    0
    16
    Harri,ära kujuta ette :wink:
    rolleriga ei saa ültse kuskil põllupeal rallida aga sx läheb nagu robin mudas ja põllul edasi :p
    ise valiks muidu sr r -i kuna sellega mugavam sõita ei pea käike raiduma,liigub hästi ja on ka suur istmealune :p oleks sx 125cc siis oleks hea aga 50cc ja 6 käiku suht piin linnas sõita minuarust :roll:
     
  13. miku99

    miku99 New Member

    174
    0
    0
    Sx-il on supermoto rehvid all, kus sa nendega ikka mudas ronid?
     
  14. NRG

    NRG Member

    752
    0
    16
    ma tean ise ka et sx-il on supermoto rehvid all! ja no ma tõin lihtsalt näite et sx-iga saaab mudas ka sõita kui väga vaja ja tahta aga rolleriga väga põllupeale ja mutta ei kibu.
     
  15. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    supermoto rehvidega vaevalt läheb nagu robin edasi, pigem kärnaga, supermoto rehviga on samamoodi nagu rolleriga, ainult sellel sxil on vähe suuremad rattad.
     
  16. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    lol , sxiga sõidad muda sees täpselt samamoodi nagu sriga .

    Lihtsalt sxiga võid nii sõita ,et amortidest ei hakka kahju
     
  17. NRG

    NRG Member

    752
    0
    16
    oi jumal küll no kust ta samamoodi sõidab siis ei tea sx-il suuremad rattad ikka paremini läheb mudas edasi kui sr. rehvid jep mõlematel suht siledad ei ole kummagil kärna ega midagi aga sx-iga saaab täiega läbi panna ei juhtu midagi aga sr-iga juba naljalt kuskilt mudast läbi ei pane :wink:
    ise olen sõitnud supermotoga põllul ja tean kuda ta edasi läheb,sr-iga on juba kruusal jama, juhitavus küll hea aga amordid saavad valu.
     
  18. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Osta scarabeo siis , tal ka suured rattad :eek:

    asi on selles ,et mingit offroadi või krossirajal ei tee sa küll mitte midagi , samamoodi ukerdad seal nagu rolleriga , mingi porilombis on võibolla tõesti parem ketsi vilistada kui sriga .

    ja brooker , kuidas sa seondud supermotot offroadiga ?
     
  19. raygo226

    raygo226 New Member

    381
    0
    0
    Mulle isiklikult meeldib palju rohkem mingi käikudega masinaga sõita, kui tavarolleriga, aga kuna sa vaatad aint 50cm masinat, siis tõesti tuleks võtta SR R kuna 50cm käikudega masinad on võrrid, lahmid käike, aga edasi ikka ei astu + hääled on ka värdjad.
    Kui sa valiksid mõne 125ccm supermoto ja 50ccm rolleri vahel, siis raudselt supermoto, aga praegu kui valikus mõlemad 50cm masinad, siis targem roller võtta.
     
  20. Tombs

    Tombs New Member

    45
    0
    0
    Plaanid niipalju muutunud, et SX jääb arvatvasti välja.
    nüüd SR-R'i ja RS'i vahel... RS 50 siis.
    Youtube'ist vaatad RS'i siis sitaks isu tuleb peale... samas pärast jälle tahaks SR-R'i.
    Kéegi oskab RS'i kommenteerida?
     

Jaga seda lehte