"Tartu hooaja avamine 2012"

Discussion in 'Tartu kokkutulekud' started by TauriTauri, Apr 19, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    No teen uue teema, sest eelmises teemas on raske midagi aru saada.

    Kuupäev: 19. mai
    Aeg: 15.00
    Kogunemine: laululava tagune parkla

    30min toimub kogunemine, kuski 15.30 - 15.40 vahemikus hakkame liikuma.

    Reeglid on nagu alati:

    - Puldis on kaine juht!
    - Igal sõitjal on peas kiiver!
    - Igaüks hoiab piisavalt pikivahet. Peab arvestama, et ees võib keegi järsku pidurdada jne.
    - Lolle, kes liiklusest midagi ei jaga, kokkutulekule vaja pole. Elementaarsed asjad ( anna teed, paremakäe reegel jms) võiks ikkagi selge olla.
    - Liikluses paluks olla mõistlik ja tagal sõitmist ja ässamist vältida. Selle jaoks on meil laululava parkla ja hiljem raadi.
    - KUI JÄID PUNASE FOORI TAHA, ÄRA MURETSE, LIHTSALT OOTA ROHELIST JA TULE JÄRGI

    Meie teekond on siis järgmine: Laululava tagune parkla - Lõunakeskuse parka - Ropka Sirka(kuna seal on vähemalt ruumi rolleritega olla, kui Annelinna v Aardla omas) - Alecoqi parkla - Raadi.

    Kaarti ei hakka panema, sest usun, et enamus teavad neid kohti ja üldiselt, alati on üks ja sama teekond olnud kokkutulekutel.

    Korraldaja on Edso. Mina olen vajadusel nõus sind aitama ja SuurIsa oli vist samuti nõus.

    Kui tekib küsimus, siis alati võib helistada või saata PS.

    ÖÖSÕIT

    Kui ilm lubab, siis toimub ka öösõit. Kell 23.30 koguneme Lõunakeskuse parklasse ja kl. 00.00 hakkame liikuma. Selle öösõidu kohta võib veel arutleda. Night race v mida te teha tahtsite, tundub veidike jama, eriti kui liikluses seda teha. Tsitaat sellest teemast, Tarjo jutul iva sees:

    Et eks arutleme veel.

    Aga esialgsetel plaanidel, siis: LÕUNAKESKUSE PARKLA, KELL 23.30!!!

    PS: Igal aparaadil peavad põlema tuled!

    Hoidke kõvv!
     
  2. Edso

    Edso New Member

    39
    0
    0
    Teekond võiks ikka laululava parklast olla A.Le.Coq spordikas seal nats seisame, tanklatesse kiiresti jne, edasi annelina sirka ehk annelinna keskuse parkla ja juba seal annelinna keskuse ees on piisav pikk otse tee, et startida ning täpselt saab rajale suunduda edasi RAADILE, raadilt läbi linna lõunaka juurde. sa postitasid jällegi uue teema isegi ei ütlenud [PS] midagi. Muudad teekonda ja õhtu plaane, öösõidu kogunemiskohta ma pole avaldanud, sest siis teavad mitte ainult rollerijuhid, vaid ka muud inimesed, kogunemiskoha ma ütlen kohapeal ja sellest saavad teada kõik huvilised. Sellisel juhul tegeled sellega ise või palun ära muuda minu radasid... , võiks nagu midagi uut olla, iga aasta sama jama... Tahad tegele ise, aga minu plaanitud asju mitte muuta.... Ma ei ole selle teemaga nõus. Kui tegeled siis tegele, kui ei siis ei !!

    Kui ei osata vaadata kaarti, mis on teises postituses, siis järelikult ei osata orjenteeruda, isegi umbes tartu kaardi järgi, see on iga inimese kaardi lugemis oskuste tase, kuidas keegi kaarti vaatab.
     
  3. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Ma ei tea kuidas teistel on, aga maisaa mitte sittagi sinu teemast aru seal. Esimses postis on mõttetult palju teksti ja kõik paksus kirjas. Sellised asjad, nagu aeg, koht, kuupäev jms võiks ikkagi kohe teksti alguses välja tuua. Kaarte on ka terve persetäis seal, kui korraldad, siis pane üks kindel kaart esimesse postitusse ja saame meie ka aru, mis on õige. Oletame, et tuleb päris palju rollereid kokku, ma küll ei näe mõtet Annelinna ronida. Okei, alecoqi parklasse võib veel minna, aga mida me sinna Annelinna sirkasse ronime? Tavavliselt on seal parka autosi täis ja see Sirka esine ka väga suur pole. Sama hästi võime minna traditsiooniliselt Lõunakas parklasse, seal on mitu bensukat ja kõik saavad seal ennast edukalt tankida ning edasi liikuda Ropka sirkasse. Seal on vähemalt ruumi ning saab masinad ilusti ära parkida. Sirkast võime siis liikuda alecoqgi parklasse ja sealt Raadile. Öösõidu kohta, et mida sa viivitad selle avaldamisega? Siin võiksid juba ära öelda, kus ja mis siis öösõidul toimuma hakkab? Teisi saad alati kohapeal teavitada, aga foorumi rahvale võiksid juba teada anda. Saame kah mingisuguse pildi silmi ette.

    Lihtsalt selle teema tegin selle mõttega, et rahvas paremini aru saaks, mis, kus ja millal toimub. Muutsin küll teekonda, aga no kui see ei sobi mitte kellegile, siis las jääda edso oma planeerimisega. Minu pärast võib selle teema ära kustutada.
     
  4. Edso

    Edso New Member

    39
    0
    0

    1.Esiteks, kuupäev ja aeg on postituse pealkirjas ja selle lisamine postitusse on ka tehtud
    2.Teiseks, Teised näevad ja saavad aru minu postitusest, kui ei siis esitavad küsimusi.
    3.Kolmandaks, Suundudes üle silla A.Le.Coqi juurde on näha Neste automaat tanklat Eedeni juures, Statoil ning Annelinna keskuse juures on veel üks automaat tankla.
    4.Neljandaks, Kui sa ei lugenud minu kommentaari korralikult, siis ma kordan sulle veelkord kirjutades seda sama teist moodi, ROLLERID EI PEA PARKIMA ANNELINNA VÄIKESES SIRIUSE PARKLAS, VAID ON OLEMAS 5 MEETRI KAUGUSEL SEALT ANNELINNA OSTUKESKUSE SUUUR SUUUR PARKLA JA PIKK TEE KUS SAAB ENNAST RAJALE PAIKA PANNA. Kas nüüd oli aru saadav või peaks juba nagu 5 aastasele seletama.
    5.Viiendaks, Ja kui juba raadilt tuleme, võime suunduda sinna ropka siriuse või Aardla ristile, sealt edasi lõunakasse nagu ikka minu plaanide järgi.
    6.Kuuendaks, kui nii väga tahad teada öösõidu kogunemiskohta, siis mul pole ka probleemi avaldada, kuid siis mitte midagi erilist toimuma ei hakka, ainult tavaline sõit ühes pundis...
    7.Seitsmendaks, MA ÜTLEN VIIMAST KORDA, NÜÜD KUI NII VASTU MEELSUSEGA MULLE JÄLLE VASTU KIRJUTAD, SIIS ENNE OMA TÜHJA JUTTU ÜTLE, ET VÕTAT KOGU KORRALDAMISE ENNDA PEALE JA VASTUTAD SELLE ÕNNESTUMISE EEST KUI KORRALDAJA, KUI EI SIIS PALUN ÄRA TEKITA SIIN MÕTETUID POSTITUSI, VAID LIHTSALT ESITA MINU KOOSTATUD POSTITUSSE KOMMENTAAR KÜSIMUSTEGA, MEELE AVALDAMISTEGA JNE. ENNE KUI MIDAGI KIRJUTAD ALATI LOE LÄBI MIDA ÖELDAKSE JA SAA ARU.
     
  5. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Pane nüüd ÜKS kindel kaart ka oma esimesse postitusse ja siis saab juba sealt midagi aru. Vastumeelselt? Okei, poleks pidanud vb seda teemat kohe tegema, aga no siin on vähemalt kõik korralikult järjekorras ja ei pea seda meeletut teksti lugema, mida sa oma teemsse oled kirjutanud. Sina tulid siia kurja kutti mängima. Ahjaa, viie aastane oled ainult sina meil, sest ma mainsin seda ostukeskuse parklat oma postituses. Sitt lugu, kui sa ise aru ei saa. Tavaliselt on ka see parkla autosi seal täis ja usu mind, me oleme ka varem kokkutulekuid korraldanud ja väga sitt on seal tõmmelda, kui ruumi vähe ja inimesed igaltpoolt kõnnivad. Ma jätaksin Annelinna Sirka üldse välja. Tahad midagi erilist teha? Orgunni mingi tegevus Raadile nagu näiteks kunagi ühel koosolemisel sai seal rollerautoga sõita. Kõigile jäi see meelde. Nii et rahune maha, toptuuner korraldaja, mina tahtsin ainult sulle nõu anda. Mõni mode võib siis meie teksti tõsta toptuuneri korraldaja teemasse.
     
  6. madis'

    madis' Member

    912
    0
    16
    ÄRA KARJU - to EDSO
     
  7. Azv

    Azv New Member

    639
    0
    0
    Edso, närvidega probleeme? Kindel, et korraldamisega saad üldse hakkama? Pärast on kõik rahvas kohal ja ühtegi korraldajat pole.
    IMO võiks juba korraldajate tiimi kokku panna, kes kohapeal asja korraldavad.
     
  8. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Tehke kokkutulek 20 Mai,siis on Rollerite võidusõidu esimene etapp Lõunaka juures. Võistluste külastamine võiks olla üks osa programmist!
     
  9. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Pooldan ka seda mõtet. Võiks siis kuupäeva lükata üks päev edasi ja teekonna ümber teha niimoodi, et kokkutuleku lõpp oleks Lõunaka juures ja kes tahab, läheb võidusõitu vaatama ja kes ei taha, läheb oma teed.
     
  10. Edso

    Edso New Member

    39
    0
    0
    Ma ei karju, vaid vajutasin Caps Lockile, et paremini näha oleks...


    Sa ei kirjutanud, et võtad korraldamise enda vastutusele, siis ära vaidle enam, aitab ka juba neid nonsense jutte.

    Nüüd juba jälle sa topid mingisugust sitta oma teksti vahele, millest sa tahad, et ma puhuks mingi terve teksti laiali ?? MIs kuradi kurja kutti mängima, kus see veel kirjas on ??? :lol:

    Sul jõudis ka nats kohale, et ikkagi imelik postitada teemat uute ideedega ja korraldajaks mind kirjutada, see on väga sitt suhtumine.. pealegi veel ette teatamata... mida iganes sa ka ei oleks, sa oled ikkagi väga imelik inimene... Selle postitusega, oled sina põhimõtteliselt nüüd kogu selle ürituse korraldaja ja jälle sa viskad asjad minu kaela, :lol: :-x haha eriti naljakas vend, sinu sõnad - "Tahad midagi erilist teha? Orgunni mingi tegevus Raadile nagu näiteks kunagi ühel koosolemisel sai seal rollerautoga sõita. Kõigile jäi see meelde." Palun korralda, sa ju tegid nüüd juba uue postituse, miks mitte, teeme nii, see jääb sinu hoolde kui sina pakud abi... Jah ma tahan teha midagi erilist, ei tegelikult on minul jumala P. mis 19Mai toimuma hakkab, aga teen ma seda just nende inimeste jaoks kes seda tahavad, mitte sinusuguste jaoks. Ja kui ma midagi teen, siis teen ma seda paremini kui teised.

    Moderaator või administraator pange see postitus lukku või Tauri tegele kõigega ise...

    Sa tahtsid mulle nõu anda kahju küll, sa oleks pidanud lihtsalt ja rahulikult seda tegema kommenteerides minu paksu postitust, Jah tegin ka mina postituse liiga suureks ja paksuks , jah panin ma neid pilte seal rohkem kui 1, aga pane tähele piisas, vaid kahest sinu sõnast, et minu postitus oleks norm jälle, ma ei saa aru miks peab kohe sellist jama tekitama küll, ikka väga NONSENSE ja USELESS jutt.
     
  11. madis'

    madis' Member

    912
    0
    16
    mitte, et ta ei taha seda üle võtta, vaid ta tegi veits sisurohkema postituse, kus on asjad korrektselt kirjas, et aidata sind ja ka teisi Rolleriklubilisi, miks sa sellest nii mad ?
     
  12. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    No sellest Edso aru ei saa. Oled mingi viie aastane, kellele ei jõua see kohale, korraldaja?
    NONSENSE ja USELESS jutust on asi kaugel, jäta parem midagi kõrva taha kogu sellest teemast ja saad äkki selle korraldamisega ka hakkama. Loe Põrguvärgi postitus läbi ja hakka miskit ümber tegema. Ja tõesti, miks nii mad, halb päev v? Mainisid seal midagi suhtumisest, sina peaksid oma suhtumist hoopis muutma.

    " Ja kui ma midagi teen, siis teen ma seda paremini kui teised. " Suured sõnad, elame ja näeme.
     
  13. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    edso sul mingid tähelepanu probleemid?Sinu teemas ei sa ma mitte sittagi aru ming 1546534 pilti ja nendest kah aru väga ei sa mis üritad seal korraldada,tauritauri just üritab aidata ja sa siin paugutad oma suud ringi.
    Jaa ma arvan Tauri suudaks kah paremini teha selle kokkutuleku kui sina.
     
  14. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Tegelt jutt on siin mõistlik ja nõuandeid on palju. Edso sa võiksid midagi kõrvataha panna ja Tauri marsuudi kohta ütleks nii palju, et laululava alt on väga hea liikuda lõunaka parklasse ja lõunakast on samuti hea marsruut säästuka/ropka või kuidas keegi kutsub sirkasse. Oleks 2 varianti mis kaudu minna, kas linnast läbi või ringiga mööda maanteed ja samuti oleks hea sealt mööda turu tnvt minna alecoqi poole, aga raske oleks korraldada vasakpööret sillale. Aga kui on tegu laupäevaga siis peaks liiklus olema hõre Sellesmõttes jah pole täiuslikku marsruuti olemas, aga jah. Annelinna sirka on samuti halb variant, sest mõlemas parklas on tihti palju autosid, ise käin igapäevaselt seal poes, nii et ei näe mõttet mulle vastu vaielda, kokkutulekutel ka piisavalt käinud. Sellesmõttes on mõlemal veits õigus ja pada sõimab katelt, aga uus teema paha ei teinud ja samuti oleks võinud eelmine teema olla üldsegi arutluse all, tartu kokkutulekute alateema on siiski kindlateks üritusteks mitte arutlemiseks. Ja samuti pole vaja siin mingit isa mängida, et teed teistest asju paremini. Kui sa juba sellise asja üle nii endast välja läksid, siis jääb tunne, et sa oled problemaatiline inimene... Ego tundub ka kõrget latti omavat.
     
  15. Edso

    Edso New Member

    39
    0
    0

    Tarjo, ma olen alati täiesti nõus inimestega ja nende ettepanekutega näiteks muuta marsruuti, minu esialgses teemas oli tehtud marsruut esimese mõttega ehk see mis pähe mõeldes tuli, selle kirja panin. MA pole teises teemas isegi maininud, et nii nüüd see marsruut on kindel jne....

    See egolik lause, tõesti lendas suust nagu hobusel sitta persest, aga tahtsin ma tegelikusses öelda seda, et kui ma midagi teen, teen seda puhtalt ehk siis paremini oma võimetest ette kujutades.... andke andeks kui kedagi sellega riivasin.... minus pole mingisugust ego...

    Tarjo, palun kujuta ette nüüd ennast minu asemel, kui korraldad sellise ettepaneku, et oled hooaja avamise juhiks, ütleme nii, et esialgne varjant marsruudist on tehtud, möödub aeg ja tuleb kuskilt välja veel üks korraldaja, ilma et ta sinuga kordagi oleks ühendust võtnud või märku sulle andnud ja postitab teema, kus on põhimõtteliselt teist sugune marsruut. Kirjas on, et korraldaja oled ikka sina, aga see, kes uue teema postitas, on abiks kui vaja, tuleb välja, et sina oled hooaja avamise osavõtja, mitte selle korraldaja.
    Siia maani pole minuga see inimene ühendust võtnud ja pakkunud oma abi, kuid teine inimene nimega " SuurIsa" tegi väga kenasti oma ettepaneku oma abiga ja ma tänan teda, et inimene on nõus aitama j oma ettepanekuid muudatuses esitama.... nii võiks ka olla teistega või vastasel juhul palun korraldage ise, ma ...(bla)..(bla)..(bla).
     
  16. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Kui mina korraldaksin, siis teeksin seda 20. mail, siis oleks natukene põnevust rohkem, kuna siis on ka rollerite võidusõidu esimene etapp Lõunakeskuse juures.
    Ning pooldaksin pigem tavalist öösõitu, kui mingit võistlust läbi linna ( eriti veel pimedas ), sest pimedas teha võistlust on minuarust kordades ohtlikum.

    Endale meeldiks üldse selline marsruud nagu oli 2010. aastal, algusega E-Kaubamaja parklast, aga see pohh, olen arusaanud, et paljudele see mõte vist väga ei meeldi, niiet okei alguseks jääb lauluväljaku tagune parkla. Üheks peatumispaigaks / söömispaigaks võiks olla Ropka / Aardla sirka, kuna seal on lähedal kohe 2 tanklat + pood ( ei usu, et kellelgi poodi vaja minna on, aga mainin lihtsalt ära ) .

    Edso, sa võid ju korraldada, aga ma siiralt palun, tee ÜKS korralik kaart TERVE marsruudiga ( nagu Põlva hooaja avamisel ), nii et kõik on selgelt aru saadav ( pole pakse jooni, mis vahepeal hõlmavad kahte tänavat korraga ) .
    Kui te ei jõua kompromissile, siis võiks TauriTauri koostada marsruudi ning sina Edso viid ürituse läbi ( kõik muu ).

    Raadil võiksid toimuda:
    -Lõppkiirusvõistlus ( ei tea küll, kuidas seda teostada )
    -Ajasõit
    -Need kes oksavad stuntida, need siis näitavad algajatele trikke vms.
    Need olid lihtsalt mõned mõtted.

    Tarjo mõtted on (Y), usun et läbi linna minna oleks parem, kuna maanteel jääksime autodele jalgu ...

    Parimat,
    Magnus.
     
  17. SuurIsa

    SuurIsa New Member

    85
    0
    0
    Nagu näha, siis pole sa korraldaja. Siis ei juhtu midagi.
     
  18. Nissanik

    Nissanik New Member

    349
    0
    0
    aga kuis siis jääb, 19mai ikka? v 20
     
  19. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    No mõistan, et polnud just parim käitumisviis Tauri poolt aga ei mõista miks sa oled võtnud sellise seisukoha, et ta ise tahab kõik korraldada ja su plaani ja kõik üle võtta ?:D
     
  20. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    Palju neid teemasid tuleb veel :eek: :eek: :eek:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte