tartu kokkutulek 8. juuni

Discussion in 'Tartu kokkutulekud' started by GoFast., Mai 30, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Mõtlesin et teeks uue kokkutuleku kuna vana kokktulek oli väga jura ja rahvast oli vähe,loodan et 8.dal päike paistab ja tuleks palju rahvast kohale :)
    Hetkel oleks vaja vähemalt rohkem korraldajaid juurde,ega üksi väga seda kokkutulekut ära ei tee,nii et pakkuge ennast.

    Marsuudiks mõtlesin et saaks laululava all kokku nagu vanasti oli.

    Laululava --> vana prisma parkla --> ale coq (saavad käia tanklas) --> annelinna selveri sirri --> raadi --> lõpp peatuse teeks nt uue prisma ülemises parklas.

    Kellegil parem marsuut õelga avaldage arvamust jnejne.

    Kellaajaks paneks praegu siis 16:30 ja väljasõit 17:30.
     
  2. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Sorry, Norra vägatäpne ilmateade näitab 8.juuniks vihmasadu ning keskmiselt 19 kraadi Tartus. :roll: Hommikul kella 9.00 on päike ja siis õhtuni välja sadu :|
     
  3. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    aega on, see muutub blät.
     
  4. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Eks see näha ole saab kuupäeva muuta.
     
  5. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Mina olen kohal Streediga, kui ilm vähegi lubab.
     
  6. Disaster

    Disaster New Member

    371
    0
    0
    Olen vast kaameratega kohal.

    E: Kui valga stunt showle lähen, siis ei tule.
     
  7. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    Malakaga ja Riga kohal, vb liitub veel inimesi! =)
     
  8. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Ma arvan et see kokkutulek jääb ära kuna põhimõttliselt võib õelda,et kasutaja streetbuzz pani mu masina rotti ja tagasi ei too seda,nii et kes tahab võtab üle teema või siis jääb ära,kuna mina sinna ei jõua. :roll:
     
  9. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Kui keegi võtaks korraldamise üle või ei võta siis jääb ära,minu masin vedas alt ja see ei liigu kuhugi. :roll:
     
  10. V0lume

    V0lume New Member

    50
    0
    0
    Jätaks marsuudi samaks ja ilmuks ikkagi kõik õige aegselt kohale, vaatab palju tuleb rahvast, ning küll leiab kellegi ka ette sõitma?
     
  11. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Eks korraldage minu masin vist välja ei vea,kuna vaja juppe vahetada,aga eks näha ole mis saab,ei garanteeri et tulen kohale.
     
  12. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    See mingi saatus meil :D Mul enne kokkutulekut, olin korraldaja, masin andis otsad, nüüd sina põhikorraldaja masin annab otsad. Mõtlesin juba, et pakun end appi ja masin jooksis kotti :D
     
  13. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Kõik kes kohale tuleksid võiksid kirjutada siia teemasse, et tulevad, nii saaks umbkaudselt teada palju rahvast tuleb. Ise oleks kindlasti kohal, aga ees sõita ei taha/saa, sest tartut väga hästi ei tunne :lol: . Aga muus osas võin aidata. Ilmselt tulen koos sõbraga.
     
  14. -Sass

    -Sass New Member

    72
    0
    0
    Kohal,vb tuleb veel inimesi!
     
  15. Carts

    Carts Member

    139
    0
    16
    Tuleks ka kui keegi Põltsamaalt tuleks 1 oleks väga igav tiksuda :D
     
  16. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Mina ja Kill lähme homme kindlalt, tule meiega.
     
  17. Neegrilaps

    Neegrilaps New Member

    3
    0
    0
    Võibolla tuleb kaeb asja üle...
    Ning nagu videost nägin siis nüüd võiksite natukene rohkem asja ära orgunnida..
    Kindel marsruut ning ei mingit rivis lampi sõitmist ja tagarattal eputamist... Stuntida võib raadil või kuskil suuremas parklas.
     
  18. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    eelmisel kokkutulekul ei olnud rahvast põhimõttliselt üldse ja marsuuti ka ei teadnud,et ma arvatavasti ilmun kohale küll ja vist 2 sõpra tuleksid ka kui masin veab välja,et marsuut mul selgelt pandud sinna,aga ma pole seda läbi sõitnud :roll: Koha peal annab uurida julgelt pakkuge ennast abiks jne andke mõtteid kas või ära kartke vms :D
     
  19. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    Võin abiks ikka olla kuidagi, aga üksi ees ei tahaks sõita, ei tunne väga hästi tartut ning tõesti stuntimised võiks jätta parklatesse ja raadile. Ilusa ja sooja ilma korral võiks ju lõpp peatuse teha kuskil järve ääres, kus saab ennast jahutada. See minu arvamus vähemalt, ärge maha lööge :lol: ! Korraldajatel võiksid veel kollased vestid seljas olla, vähemalt sõidu ajal.
     
  20. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Ma liimin nagunii ees,ega see kord mingit tagal laskmist ei tule tänavatel ainult parklad vms,et võiks inimesi pakkuda abiks jne,kollased vestid tulevad ja neile kes korraldajad on,nii et julgelt pakkuge ja loodame et homme hea ilm :) Aga kui kellegil on plaan randa minna vms on soovi seal lõpetada,siis võiksime minna laululava taha emajõe äärde,too on päris hea koht.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte