Tartu RolleriMendid!

Discussion in 'Jutud' started by JussPB, Jun 11, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Leidsin sellise põneva uudise ja video:D Eriti meeldib alguses olev tümm ja alates 1:12 algav tekst:D
    http://www.tartupostimees.ee/?id=130890
    Mis arvate`? ja kas masinateks olid mingid derbi predatorid?:D Stock sportsumpsidega?:D
    Tartus annab neid rollerivendasid püüda.. enamustel mhr team 2-ed peal ja nemad tinistavad 50-60nega:D
    kommenteeriga, mis arvate ja kas on olnud kokkupuuteid? (fooritaga päris pull joonele panna):D
     
  2. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    Vaevalt keegi eest ära sõidab neilt.Päris loll peab olema siis kui sõidab...Saadavad autopatrullid vastu sulle raadio teel.
     
  3. Arni

    Arni New Member

    339
    0
    0
    kui linna tunned siis sõidab ära küll... aga jh üldiselt pole nagu mõtet.
     
  4. NOname

    NOname New Member

    158
    0
    0
    VÕiks nii teha et paned joonele ja siis kiirendad täiega kuni 45-ni ja siis sõidad 45-ga :lol:
     
  5. Arni

    Arni New Member

    339
    0
    0
    vabalt teeks, samamoodi võid lasta mendi autoeest minema..
     
  6. MHr-VanJa

    MHr-VanJa Bännitud Bännitud

    378
    0
    0
    No milleks teil vaja näidat kui kõvad rollerid teil ikka perse all on. Selleasemel ,et mingit kiirendust taga foori taga teha võiksite näidata korraliku liiklemist ülesse. Ja siis jälle nutate kuidas teid koguaeg nussitakse ja kontrollitakse. ;sss
     
  7. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    täpselt
     
  8. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Kui sa kiirendad 45ni siis sa ei riku mingil moel seadust..
    aga suht pullid asjad minuarust.. hea juttu minna r22kima:) (tegelt kah, ma l2heks esimesel v6imalusel igast asju kysima;) )
    ja et autod j2rgi kutsuda peavad nad seisma j22ma ja raadioabil kutsuma.. ei usu et neil kiivrisees on vastuv6tja. (v6imalik on aga ei usu) ning selle ajaga on tartu MHR TEAM ´2 vennad kaugel juba;)
     
  9. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Tartus pole kellegil mhr team2 :D
     
  10. MHr-VanJa

    MHr-VanJa Bännitud Bännitud

    378
    0
    0
    ah pista oma teamid perse omale , menti oled ikka varem näinud w? Täpselt sama djela mine hakka friido meestega juttu tõukama.

    Liti mingipäev rattaga tartu -.-

    lapsuke sa oled lihtsalt unine juba ma kardan.
     
  11. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Korduvalt õrritand supermotoga. kõrval olnud ja siis üle põllu kadunud raadil ;) nii naljakas on neid lennukal kiusata;)

    Kirjutage nüüd se ei tohi ja häbene jutt postkasti (H)!
     
  12. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    ärge olge nii lapsikud:D ja ärge võtke seda team 2 juttu t6siselt. see andis mõista et tartus on enamus masinaid TUUNITUD:D ja liiguvad väga hästi edasi!:D (not stock!)
     
  13. marx234

    marx234 Member

    878
    0
    16
    a tunnistage ülesse nüüd kes need 15 vanti olid kes eest lasid seal klipis rääkis:D? kindalsti pooled siit rkst tahaks niisama huvipärast teada mis masinatega lasti eest ära:D
     
  14. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Suht sama siin hakkas kohe huvitama :)
     
  15. www

    www New Member

    247
    0
    0
    Huvitav, selle klipi esimesel poolel sõitsid mendid autost mööda ja kas neil oli kiirus vaid 45km/h...? :D
     
  16. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    kle mendile on roller antud kätte et ta saaks sellega mängida , hui ta viitsibki oma kätt liigutada et gaasi anda ja järgi sõita kui ntks freedo 1 peenestab mööda
     
  17. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    Vaevalt noh.
     
  18. T4n3L

    T4n3L New Member

    162
    0
    0
    meid pidasid ka mendid kinni selletasid pikalt et rolleriga ei tohi üle 45-e sõita ja siisi nägi mu venna pesood ütles om ma olen ka pesooga sõitnud 75 sain sisse tonid nh maitea sõidavad mööda parke jne naabs :d
     
  19. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    irw, neil ikkagi võiks paremad rollud olla. Sellega nad ei jõua juu kellelegi järgi :D
     
  20. sten2525

    sten2525 Member

    74
    0
    6
    võin ka eksida aga kas neil mitte polnud apriiliaga sama plokk
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte