teema lukku.

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by kaido-, Juuli 29, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Tere!

    Olen Kaido ja soovin tutvustada foorumi rahvale oma üübertuning Aeroxit. Aeroxi sain väga hea vahetuse teel. Vahetasin selle siis Malaka vastu, mis oli korralik, aga see mind ei huvitanud. :D Aeroxiga on väga palju peavalu olnud, kohati olen isegi plaaninud Türisalu pangal tema ja enda elu lõpetada. No teate isegi: "kui enam ei jaksa." Pole see rolleri ehitamine ja tuunimine üldsegi naljaasi. Aga siiski olen leidnud endas uut tahtmist, uut kirge oma Aeroxi vastu. Nii sai sebitud õige raam, nii sai roller jube kuidagi enamvähem viisakaks, kuid siis tuli mu jaoks tõeline pauk! Minnes arvele võtma saadeti mind lihtsalt pikalt, ma üritasin korduvalt ja korduvalt, aga see ei andnud tulemust. Mootor on mul 50cc, kuid raam 100cc.. tee nüüd selgeks nendele jorssidele, et see pole 100cc roll. Ilmselt läheb ekspertiisi?! Aga pikk jutt = sitt jutt, väike list mu rollerist:

    Mootor: minarelli horisontaal millel 150 asja puudu

    MALOSSI MHR RACING SILKU
    MALOSSI MHR RHQ väntvõll
    MALOSSI MHR MULTIVAR
    MALOSSI MHR ventilvar
    MALOSSI MHR sõrmlaager(ikka on sõrme otsas kinni )
    MALOSSI MHR sidurikorv(maasikaid täis)
    MALOSSI MHR delta clutch(vene mopeesilt pärinev)
    MALOSSI 5,5g rull(taskus hetkel natuke vähem)
    MALOSSI carbon klapilehed
    MALOSSI punane survekas(kuuma said ja tõmbusid punaseks)
    MALOSSI mustad sidurivedrud (peaks ära puhastama)
    MALOSSI Over Range tagataldrikud (tordipõhi)
    ATHENA RACING sumps (täis puhutud kui õhupall)
    POLINI secundary tagumine ülekanne(hetkel tegematta)
    POLINI E5 kinnine koonusfilter
    21 mm dellorto karburaator 88 düüs
    varasem süüde(keerasin vasakule)
    champion iridium

    välimuselt

    81cm tokipro kuldse värviga lenks
    boboteck 17,5 cm kroom puks
    poleeritud esiamordid
    poleeritud piduritopsikaas
    carbon style suunatuled
    toonitud esituli
    toonitud tagatuli
    Buzzetti kyljejalg
    ees on sr-i velg
    taga on mingi stportivnõi piduriketas
    malossi tagapiduriklotsid
    taga on kymco pikemat tüüpi amort
    Hebo väga pehmed gripid
    TNT kickivänt
    TNT üheastmeline amordikõrgendus
    STR 8 smoke style LED tagatuli (koos suundadega)




    Mõned pildid ka https://www.facebook.com/media/set/?set ... 809&type=3



    Üldiselt olen rahul ja aitäh TauriTauri'le, kes mu teema valmis tegi. Ja kui keegi siin veel läbustama tuleb, siis läheb tal halvasti vms!

    ok ,lennake kõik laivi :p
     
  2. diizel

    diizel Member

    103
    0
    16
    Re: kaido- MBK nitro ja netiheero jutt

    See ei ole isegi huumor enam, see on lihtsalt hale vaadata kuidas kasutaja kevinopa debiilitseb. Haige on vaadata kuidas kutt pole veel puberteedist välja kasvand ja toodab siia mingit mõttetut paska mitu lehte. Nahad sa kevinopa ronid rksse kui kõik on sinu arvates mingid homod ja debiilikud?
    Kunagi oli rk kõva koht kust sai võrride kohta palju huvitavat lugeda. Ei imesta ültse et vanad tegijad siia enam ültse ei satu kui mingid vittsilmsed hobunikkujad siis mingit pläma ajavad.

    Kaidole kah, jõudu ja jaksu roxiga. veitsa timmi veel ja masin varsti valmis.
     
  3. anddrizhh

    anddrizhh New Member

    460
    1
    0
    Re: kaido- MBK nitro ja netiheero jutt

    Selle jutu peale +493826534
     
  4. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Re: kaido- MBK nitro ja netiheero jutt

    +2345, aga eks need vanad kalad ka enam ei viitsi siin eriti käia, sest neil on nüüd silmapiiril teised foorumid, kus võimsamad pillid on. (autod, mootorrattad). Kuid eks üks põhjustest ole ka need nõmedad pubekad, kes foorumit nus*ivad, kõik guidod, minitolgused, emme-opas olijad jne. :roll: Seniks peace ja käituge rohkem täiskasvanute moodi, pole mõtet eluks ajaks ka ju tatikaks jääda, kellel emme-issi kõik ette-taha ära peavad tegema :lol:
     
  5. diizel

    diizel Member

    103
    0
    16
    Re: kaido- MBK nitro ja netiheero jutt

    Sel juhul võiksid ise veidigi targem olla ja oma jama ära lõpetada, endal pole mark nii läbustada?
    Selline käitumisviis jätab sinust küll väga halva, kui mitte lapsiku mulje.
    MIs sa kaidost parem oled siis? Ise läbustad mingi 6 ja peale lk mingit täiesti mõttetut jura millest keegi ei hooli.
    Lasteaed on see rk :lol:
     
  6. kapusta

    kapusta New Member

    194
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro ja netiheero jutt

    +1 rk on täielikult perssekukkunud foorum.
    2-3 aastat tagasi oli väga vahva koht kõik vanad tegijad tegid kõvasid võrre jne oli koralikult rahvast foorumis nüüd nii ära surnud aint mingid multimeelised ja guidod toodavad paska, üks ajab lihtsalt titeila välja teine nutab oma persses roxi pärast jne maarjus vms tõmba nahad siit foorumist kuido lükka võrr kaljult alla vms peace haha
     
  7. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Re: kaido- MBK nitro ja netiheero jutt

    petz , sa ainult oskad kamandada, aga ise ei tee sittagi. endal hiinakas vedeleb kuuris ja ei viitsi parandada seda. võta mõni firmaka proje ette.

    spammerid koguvad endale feimi kaido teemas. kasvatavad enda E-peenist :| :roll:
     
  8. kapusta

    kapusta New Member

    194
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro ja netiheero jutt

    asi ei ole mingi feimi kogumises lihtsalt uus generatsioon on tonte täis. ma spämmin niigi vähe
    oleks mul siis raha oleks mul ammu villad lennukid autod jne aga vot pole raha aga pohh Tsoon tule kustuta see pläma ära ja edu kuido
     
  9. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro ja netiheero jutt

    egas see kevinopa tolvan ei saanud nkn kasutaja diizeli õeldud sõnadest ka aru.. ma ei saa aru mis tal üldse siia asja on kui sõbrad teevad tal kõik ette taha ära ja ise vaid sõidab(kui sedagi).eks see igaühe oma teha.aga see mida see tolvan kirjutas mitu lk järjest.. no ütleme nii,et RK ajaloos annab sellist tolvanit otsida kes lihtsalt tuimalt tootis 2 lk puhast möla ja kutsus veel oma härrad ka appi :lol: suht netikangelaste lasteaed..kui midagi on ss tulge õelge seda silmast silma ,mõõda neti on isegi minimagnus kõva tegelane :p


    igatahes suur tänu diizel ,homme öösõidule ka tuled ? :roll:
     
  10. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro ja netiheero jutt

    tänud tänud.teemasse ka,et võrr töötab nüüd enamvähem korralikult,vaja süüde väheke varasemaks keerata ja peaks korras olema masin 8)
     
  11. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro

    panin ss roxile vahepeal peale 2,9g rulli ... ikka on tsipake raske,aga tõmme on suuuuht hEA
     
  12. umps

    umps Member

    362
    0
    16
    Re: kaido- MBK nitro

    ei jah, kaido roxist hakkab vaikselt asja saama, tõmme järjest paraneb
     
  13. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: kaido- MBK nitro

    2.9 ja raske? :D
    Sul midagi väga timmist ära kui see nii pöördes aga ikka ei jaksa vedada.
     
  14. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro

    ei,mul on nii,et ei taha pöörde minna :D et ta on nagu raske,aga samas kui tuurid on laes,ss on tipp ainult 70 :roll:
     
  15. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro

    ütleme nii,et suur viga on kindlasti väga ära kulunud rihm 8)
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: kaido- MBK nitro

    Sul midagi räigelt timmist ära siis kui tipp nii väike, vaata et rihm otse jookseks, liiga peenike ei oleks ning eest taldrikud liiga laiali ei oleks.
     
  17. umps

    umps Member

    362
    0
    16
    Re: kaido- MBK nitro

    tipp on sul mingi 80 või rohkemgi, sest kui me verioralt tulime siis mul oli 70 ses ja sa panid minust lebolt mööda
     
  18. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro

    rihm püsib varjotriibu järgi kuskil 3/4 peal,arvatavasti rihm kulunud,aga see ei morjendaks seda,et ta nii väikest rulli tahab ju :roll: tipp on ikka sitaks väike :roll:
     
  19. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    Re: kaido- MBK nitro

    düüs? võib ka nussida, liiga suur vms?
     
  20. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: kaido- MBK nitro

    Seda ka kindlasti, et vale seguga masin ei keri absull tippu. 80 tipp on tavaline roxil, omal läheb gpsi praegu mingi 95 heal juhul, segu rikas sooja ilma tõttu.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte