Tippkiiruse arendamine!!

Discussion in 'Tuuning' started by Mbk mees, Aug 11, 2008.

  1. Mbk mees

    Mbk mees New Member

    10
    0
    0
    Tere tahaks teada et mul on hetkel sinine survekas et kui ma panen punase surveka kas siis ma tippkiirust ka juurde saan!Muidu roller on aerox.
     
  2. BBZ|pingu

    BBZ|pingu New Member

    10
    0
    0
    peaks küll, sest mida pehmem survekas seda parem on kiirendus ja seda suurem on lõppkiirus, mida jäigem survekas on seda parem on kiirendus ntx 50 v 60 pealt. Pehme survekaga hakkab aga uuesti rutskat keerates venima
     
  3. saqants

    saqants New Member

    192
    0
    0
    survekas liig jäik on,ei jõua roller algul minna.
     
  4. Mbk mees

    Mbk mees New Member

    10
    0
    0
    Aga mis surveka te soovitate mulle panna kui mul hetkel on sinine ja jookseb 80km/h!!
     
  5. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    issand jumal. rullid, vedrud ja survekas kõik on üksteisest sõltuvad. mitte keegi ei saa sulle netiteel öelda millise surveka või rullid sa panema peaksid. kui on jäik survekas siis tuleb sutsu kergemad rullid panna. pehme survekaga raskemad. se krdi variosüsteem on üks sitanikerdis ma ütlen.
     
  6. Mbk mees

    Mbk mees New Member

    10
    0
    0
    Aga umbkaudu mis tavaliselt on aeroxile sobinud?
     
  7. rollerboy

    rollerboy New Member

    25
    0
    0
    ml on aeroxil vario systeemis punane survekas rohelised siduri vedrud siis 5 krammised rullida ja 6 krammised rulid ja malossi multivaar ja läbi sõit on yle 50000 ja selle kohta läheb ikka sega hästi edasi stack silku kohta
     
  8. Põrguvärk

    Põrguvärk Administraator Meeskonnaliige Administraator

    1,683
    0
    36
    Survevedru vahetamine küll mingit lõppkiiruse lisa ei anna,olgu see mis värvi tahes.
     

Jaga seda lehte