tuuning ja elu

Discussion in 'Soovitused' started by jaanus15, Juuli 18, 2011.

  1. jaanus15

    jaanus15 New Member

    1
    0
    0
    tere siuke kusimus teile k6igile kes teab sellest midagi

    et kui teha tuuning kas rolleri elu väheneb no et saad vähem s6ita
    http://www.auto24.ee/used/883132 on se hea roller v6i miss

    ja kas saab kättega näidata kuhu pöörad v6i siiski peab olema suunatuled


    PALUN AIDAKE mind :(
     
  2. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    Iga kord kui mootorit lahti võtad siis eluiga lüheneb, pigem sõida stockiga ja peab paremini vastu.
     
  3. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Saab kätega näidata, kuid saab ka suunatuled panna. Eriti ei soovitaks Betat esimeseks rolleriks, see väga kokkuehitatud, ligi eriti asjadele ei pääse kui raamiks ei kisu. Parem vaata mõnda kasutatud stock aeroxit või apriliat.
    Eluiga väheneb tavaliselt küll, kui valesti teha. Tuuning võib jällegi eluiga pikendada(tehasejupp praak jne)
     
  4. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    Miks kõik on aind aeroxites ja apriliates kinni? Väga palju häid rollereid on olemas, ja no pigem võta see Beta kui nt mingi piaggio plokiga aprilia mis teatud ajahetkel hakkab aind lagunema ja läheb kalliks maksma.
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Selle all mõtlesin lihtsalt et ta pigem võtaks stock kasutatud firmarolleri kui tuunitud masina.
     
  6. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Tahad öelda, et beta ei ole firma roller w :lol: :lol:
    Aga nii võimast masinat tõesti ei soovitaks esimeseks rolleriks, kui sul kaherattalisetega ennem kogemusi ei ole, ennem kogemust pole siis võib lihtsalt juhtuda nii, et rikud hää pilli ära.
     
  7. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Seda ma just mõtlengi, nati võimas masin, ning nagunii tuleb kulukas kui ise putitama või parandama hakata. Lihtsalt ütlen et ei soovita SEDA betat esimeseks rolleriks, selletõttu et tuunitud.
     
  8. Sec0ndRun-

    Sec0ndRun- New Member

    236
    0
    0
    (Y) . Lõpuks üks inimene, kellega ma saan nõustuda.
     
  9. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    mina ka n6ustuksin, kuid, ma ei väida et aprillia või aerox oleks halb. Lihtsalt natukene ülehinnatud hind:) :roll: Igatahes,kui varem kokkupuuteid rolleritega pole olnud, siis on mõtekas stock roller osta, soovitan keeway f-acti või matrix-it. Kui oled juba natukene aega s6itnud, siis v6id hakkata m6tlema ,,tuunimisele'' 70cc silindrile ja muule v6imsamale. Aga alustuseks ei soovitaks 70cc, kui kokkupuuteid pole rolleritega olnud:)

    Minim2gnus.
     

Jaga seda lehte