Uus roller

Discussion in 'Soovitused' started by rigarider, Okt 8, 2008.

  1. rigarider

    rigarider New Member

    91
    0
    0
    Tervist siis:D. L6puks otsustasin kah saada rolleri omanikuks. Kuna ma olen siin suht uus ja rollerite alalt t2ielik v6hik siis kysiksin teilt arvamust. Et siis millist rollerit soovitate osta kuni 12000.-? Ja ma sooviksin seda ka tuunida nagu teie. Seega oleksid oodatud soovitused kuidas saaks k6ige odavamalt ja paremini see 2ra tuunida. Soovitamisel paluks seletada v6imalikult lihtsamalt sest ma ei tea paljude s6nade t2hendusi nagu n2iteks dyys,rullikud jne.

    Ette t2nades
     
  2. dizzy^^.

    dizzy^^. New Member

    73
    0
    0

    MIs sul viga hakkas?.
    poole toobine rsk.!
     
  3. Sunparty

    Sunparty New Member

    193
    0
    0
    Keeway, CPI vast, kui uus.

    Kasuta OTSIngut ja lõe ÕPETUSED alateema läbi. Seal on palju Taavi (speed fighter)i teemasid mootoritest. Samuti rullidest, vedrudest, düüsidest jms.
     
  4. hulk16

    hulk16 New Member

    30
    0
    0

    natukene imelik oled?.vaevalt siangi teadsid mdiaig rolleritest kui esimese said;).
    Düüs on väike jupike karburaatorist millest oleneb palju bensinni ta edasi jagab.näiteks originaalid on ksukil alla 0,5 mm.Variaatoris on rullikud,sidur,siduri vedrud ja survevedru,sidur on selle jaoks et kui tahad saada paremaks minekut kui ka natukene tippkiirust.2 taktiline on osta kõige mõtmeam,seda 4 ei saa nö "tuunida".2 t on palju rohkem võimalusi.kui osta tuttuus siis mingi keeway flashi/f-acti/hurricane paks kätte saama,algajale sobilik.alustad on mõtemak variaator-karburaator-koonusfilter-summuti ning kui jääb väheks siis ka ülekanne,väntvõll aj silinder.
    Muidugit ilsuti teha ära sissesõti ja peale seda piirajad maha:)
    :p
     
  5. rigarider

    rigarider New Member

    91
    0
    0
    suur t2nu sulle . Ma vaatan et siin nats kurjad tegelased:D Vaatan siin natuke teemasid ja proovin aru saada. Ma arvan et talveks ostan 2ra , siis hinnad maas:D
     
  6. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
  7. BouRex

    BouRex New Member

    129
    0
    0
    osta mingi kasutatud sr v aerox siis ei pea pettuma vähemalt :wink:
     
  8. rigarider

    rigarider New Member

    91
    0
    0
    olgu, suur t2nu teile . Ma vaatan millise ma neist ostan . Hetkeks palun teema lukku
     
  9. Stenn

    Stenn New Member

    159
    0
    0
    Kui sa rolleritest mitte ehkuki ei tea, siis osta parem uus cpi. teed sissesõidu ära ja korras, piirajad maha, mingi sumps peale ja anna aga minna. Tuuni alles, siis kui mootori algtõed selged on :) Kus mida asub jne.
     
  10. rigarider

    rigarider New Member

    91
    0
    0
    Ma leidsin siit inemese kes myyb mulle rolleri ja aitab seda ka nn tuunida:D Ma ostan talt yamaha neose 10000.- Aga sellegipoolest suur t2nu teile abistamise eest:D

    Edu!!
     

Jaga seda lehte