Väike küsimus

Discussion in 'Soovitused' started by Sh0t, Dets 7, 2009.

  1. Sh0t

    Sh0t New Member

    126
    0
    0
    Rolleriks on Cpi aragon(üleni stock) ja sumpaks tahan osta Gianelli Reverse(kindel et ostan)
    Küsimus siis selline, et kumba te soovitate kas Malossi multivari või Polini speedcontroli osta.
     
  2. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    ise soovitaks polinit ..kuid ei tea miks :D
    olen sõitnud ühe polini variaatoriga masinaga ja vägahea mulje jättis vb sp :D
     
  3. polvarull

    polvarull New Member

    51
    0
    0
    mina soovitan kaa sest näiteks silindrite puhul arvatakse et malossi mhr silindrit paremaks, aga tegelikult on parim polini evo silku
    mitte parim aga 1 astme teema hk team1

    ja ma sellepärast soovitangi
    paljud panevad malossi multivari ja too pole enam midagi erilist
    pane polini see toodab
     
  4. -Aston-

    -Aston- Active Member

    1,339
    0
    36
    Polini Speedcontrol + Polini AirSpeed annavad tõesti hea tulemuse.
    Ega tegelikult ei ütleks, et Multivar alla jääb. Suhteliselt sama siiski.
     
  5. polvarull

    polvarull New Member

    51
    0
    0

    Ei ütleks jaa aga airspeed ja speedcontrol annavad minu kogemuste kohaselt parema tulemuse kui multivar aga see oleneb jälle sellest vennast kes peale paneb.

    Olen sõitnud ka multivariga, masinal stock silinder ja gianelli revers- summuti ja muud ei midagi

    Airsal 70cc silindriga ja polini speedcontrol variaatoriga masinal ja mina ütlen et multivariga masin liikus paremini.

    Loeb palju kui hästi sa timmi masina saad aga mina arvan et need variaatorid mõlemad jäävad võrdseks.

    Mina isiklikult valiksin hinna järgi - odavama , sest kvaliteet ja tulemus peaks enamvähem sama jääma
    sry kui midagi valesti ütlesin
     
  6. raitonrait

    raitonrait New Member

    808
    0
    0
    speedcontrol
     

Jaga seda lehte