Vaba aeg

Discussion in 'Hobid / Huvid' started by lauriiii15, Veebr 16, 2009.

  1. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Et mida te teete vabal ajal ?
    Ja kui tihti te käite selles foorumis?
    Ise olen arvutis, kui sobiv ilm siis väljas (sõitmas muidugi)
    Foorumis veedan aega olenevalt asjaoludele, praegu otsin uut rollerit mille ma juba leidsin, ning nüüd sellele sport sumpsi, muidu käin nii paarkorda nädalas :D
     
  2. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    Mis se teie perseid torgib? Kui ei leidnud teemat siis ei ole teemat ja kui ongi olemas SIIS PANEVAD MODED SELLE LUKKU.
    Hetkel olen küll haige aga muidu vabal ajal tegelen poksiga ja niisama sõpradega jämmimas ja kindlasti ka oma tüdrukuga. Igapäevaseks traditsiooniks on saanud ka vesipiip...Ehk siis päevakava oleks selline et kool, 4 ajal koju siis saan tüdukuga ja sõpradega kokku...siis väike vessu v niisama olek kuueajal koju seitsmeks trenni 21/21.30 koju asjad kuivama sõbra juurde mingi 23 koju siis tsekin õppimist ja siis olen netis ja mingi 12-1 magama.Kui trenni pole siis on vahepeal aega natuke rolleriga tegelda ja suvel leian kindlasti aega ka rolleriga trippimiseks(hetkel veel projeks pooleli)
     
  3. ERN

    ERN New Member

    268
    0
    0
    Vabal ajal ka suht üritan väljas olla, arvutis eriti ei viitsi passida. Kui viitsin ja aega leian saab vihmastel õhtutel stendimudeleid customizida aga see selleks :p . Vessu on ka suht igapäevane asi, aga viimasel ajal eriti mitte.
     
  4. kalamees6

    kalamees6 New Member

    4
    0
    0
    Et siis jamh, olen niisama kodus suvel ja peale kooli vahest arvutis, aga käin suvel tööl see on hea rand kah lähedal peale tööd kohe ujuma 8)
     

Jaga seda lehte