VARASTATUD APRILIA SR50R SAKUST!

Discussion in 'Omavoliline kasutamine!' started by Suffix, Mai 30, 2010.

  1. Suffix

    Suffix New Member

    98
    0
    0
    Varastatud sakust siis aprilia sr50r kas täna hommikul või öösel.
    tunnusmärgid parem külg on kriimustatud, 2007 a väljalase musta ja punasega diablo disain, paremat peeglit pole.
    [​IMG] samasugune aga yss amort stocki asemel.


    Kui näinud olete võtke koheselt ühendust 53736751 (Siim)
     
  2. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    palju maksad ma nägin seda kose vahel sõitmas ja nägin ühte hoovi sõitmas ! tavai ma panen tolle sealt täna rotti ja siis homme müün sulle odava rahaga tagasi ! ja menti lähed, et nagu mina oleks võtnud siis ma ei tea mis ma teen !
     
  3. rjoller

    rjoller New Member

    56
    0
    0
    Tuleb nii välja et sa jeezuz panid selle ise rotti :lol: :oops:
     
  4. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    ei pannu tglt kah !
     
  5. hardbass

    hardbass New Member

    239
    0
    0
    kuule inimene, see puhta lollus ju mis sa seletad? või mis? miks sa kardad neid vargaid kätte saada? sõbrad sul? kui on siis oled ise samasugune, sai kujuta ette mis tunne see on kui lähed hommikul välja ja roller on kadunud, see halb tunne jääb eluks ajaks meelde, minul vedas, sain varga kätte kuna ta rääkis sisse ennast, aga kui sa oled hea inimene, mitte mingi närune varas, siis sa aitaksid teisi, et nad saaksid oma enda vara tagasi, nii ikka ei käi ei lasen sealt uuesti rotti ja siis müün sulle maha, seda võib võtta naq pmst sisserääkimist, on väga suur alus arvata et sina olidki see!(sinu jutu põhjal on see väga võimalik), seni aga, ÄRGE TEHKE LOLLUSI!
     
  6. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Ma ei võtnud ja ei ole rohkem kuulnud sellest !
     

Jaga seda lehte