vunka Peugeot 407

Discussion in 'Lugejate autod' started by vunka, Nov 27, 2013.

  1. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Mõtlesin, et toimetaks väheke siin foorumis ka.
    Sai siis suvel ostetud natuke tegemist vajav Peugeot 407.
    2005 lõpp väljalase
    Lisadest: 4x el.aknad, kahetsooniline kliima, xenon, hele sisu, el.istmed, rehvirõhuandurid, vihmasensor, isetumenev peegel, püsikiirusehoidja, puitdekoor, vb midagi veel.
    Otsustasin seekord mõistliku auto kasuks, mis võtaks minult võimalikult vähe raha remontide ja kütuse peale. Seega pooldan ma ainult ja ainult bensiini mootoreid ja valikuks sai 2,0 100kw bensiin. Läbisõit oli ostes 61500, nüüdseks on ta varsti 68000km peal.
    Üks klõps ka, mis tegin
    [​IMG]

    Praeguseks olen siis teinud autoga nii palju, et algsed vead olen kõrvaldanud. Tehnilise poole pealt olen vahetanud esimese kõrvalistujapoolse ABS-i anduri ja kõik :) Uued xenon pirnid ja numbrituled ning gabariittuled(tavalised pirnid, mitte ledid) Teades prantslasti, meeldib neile pirne mõnusalt läbi kõrvetada ja alguses oligi mõni läbi, vahetasin kõik ära :) Isegi õlisid ja filtreid pole vahetanud, sest hooldusraamat ei näe seda veel vajalikuks. Auto ostetud uuena Eestist ja mina olen teine omanik.
    Välimuse poolelt värvisin liistud kerevärvi ja numbrimärgid panin ilma alusteta.

    Talveks ostsin alla Nokian Hakkapeliita 5 rehvid ja jätsin nad originaal 17" veljele.

    Kevadeks tahaks 18" originaalvelgi ja ehk vaadata naviekraaniga makki ja võimalik et panen peale ka subwoofri koos võimuga (natuke mürtsu jääks nagu puudu)

    Piiss
    Kevin
     

Jaga seda lehte