vunka VW Golf 3

Discussion in 'Lugejate autod' started by vunka, Nov 22, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Jou.
    Mõtlesin et teen ka siia teema. Siis satun ka ise rohkem rolleriklubisse ja saan rohkem teada, mis veel toimub siin :)
    1001. post siis. Päris palju juba elutsenud siin foorumis :eek:
    Tavaiks. Mõte Golfi ostmisest tuli päris kiirelt ja huvitavalt. Eelnevad autod on olnud esmapilgul kuidagi huvitavamad ja haruldasemad, kuid ega see Golf mul kehvem kuidagi pole :)
    Mootoriks on 2,9 liitrine 140kw VR6, mis paneb liigutama kõik neli ratast läbi 5käigulise manuaalkasti. Selline mootor liigutab seda väikest ja kerget kere edasi väga mõnusalt.
    Sisu on Recaro originaal, esiistmed kõrguses reguleeritavad.
    4x el.aknad ja el.peeglid
    MFA
    Kliima
    15" Momo veljed

    Mida teinud olen: kõikvõimalikud õlide ja filtrite vahetused, tagapidurikettad ja -klotsid, tagasillapuksid (ainult A-varuosa, 100€ jupid 8) ), vahetamistvajavad sillajupid, hetkel on tagadiffer remondis nii et ajutiselt on ta esiveoline. Mõni päev tagasi pesin teda korralikult ja ostsin uued Boschi raamita kojamehed, taha uued numbrituled ning tagumise numbrialuse eemaldasin. Päris viisakas hakkas välja nägema, pean mainima :) Natuke kõrge on, aga ei ole hullu. Talveseades nelikveoline masin nii ju peabki olema :)
    Ostsin ka Nokian Hakkapeliitta 5 talverehvid.
    Üks vinge Alpine makk
    Kickasstuning kleeps :D

    Ostes esimesed pildid koos teile tuttava Bemariga ;)
    [​IMG]
    [​IMG]

    Esimene pesu
    [​IMG]
    [​IMG]

    Seest
    [​IMG]

    Üks pilt , mida niisama katsetasin kaameraga :p
    [​IMG]

    Tavai littige nüüd kommentaare ja arvamusi ja küsimusi, misiganes. :D

    Cheers
    Kevin
     
  2. FreeZeR

    FreeZeR Active Member

    1,136
    0
    36
    Hunt lambanahas :D kuidagi tavaline ja veidi igav näeb välja nagu golf 3 ikka. Muidu viisakas ja kobe pill tundub. Mootor ja nelik (Y) , mõnel tuleb lõbus talv :D
    Varustus on ka :eek: golf 3 kohta. VR6 hääled on ka mõnusad.
    Palju edu! :p
     
  3. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    damn.. TAHAN KA KURAT :p
     
  4. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Kunagi võtsime sõbra peale ja tema sõnad olid, et keera see raadio vait ning kuulame õiget muusikat. Selle auto soundtrack on igatahes sitaks hea, vähemalt 200-ga suudab ka see punn sõita peole või peolt koju. Rehvid ka nüüd all ning varsti vedu paigas, et tunda ennast Ken Blockina. Talvel hakkab selle auto õiget iseloomu nägema, pill vinge.
     
  5. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    sel viimasel pildil mängib valgus nii rämedalt nagu tagaluuk oleks mõlkis :D

    140 kw peaks golfi junni päris jõuliselt liigutama ja 4wd ka veel, tahaks proovida. arvata võib et palja esiveoga on wheelspin eriti kerge aset leidma?
     
  6. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Wheelspin leiab aset tõesti väga kergelt ilma tagaveota :)
     
  7. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Olen ka seda pilli saanud sõrmega puutuda. Rohkem ei julenud. Liiga käre! 8)
     
  8. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    normal pill jep,edasi käib korralikult 8) hääled ka ikka sigahead.
    mina näiteks nägin esimest korda sellel autol,et golfil on kliima peal.
    difreid hakkab sul tõenäoliselt tihti minema:D
     
  9. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Tõesti vinge golf, peaks edasi astuma küll :)
     
  10. Simon

    Simon Active Member

    1,535
    0
    36
    tee sisust pilti,tahan näha neid recarosid :D
     
  11. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    Tartus said käia ja runnerit ei tulnudki vaatama? :D

    edu selle masinaga, kenake on !; )
     
  12. miku10

    miku10 Member

    643
    0
    16
    Auto hääled on ikka niiiihääd :D
     
  13. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    huvi prst,et palju selline isend ka maksis siis ?
     
  14. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    ega ta tihti tartu ei satu ja,need pildid on muideks septembris tehtud.
     
  15. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    ma arvan et kw tuleks veel juurdegi kui natukene rohkem mootorile õhku ja bensiini sisse pumbata.... vai vittu kus kimaks edasi 8)
     
  16. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Sellest aru ei saand. Just olen enamuse ajast ju Tartus. Hetkel pühade tõttu tagasi kodulinnas Põlvas. Mis Runnerit ma vaatama tulema pidin? :p

    Istmetest pilti polegi teinud otseselt. Aga nad on sportlikumad külgtugedega istmed nagu on GTI-delgi minu meelest.

    Brabusele, auto ise maksis vähe - 1500€. Kuid töödele ja parandamisele on läinud pisut rohkem, kui ma lootsin kulutada.

    2. jaanuar läheb värskenduse saanud tagadiffer külge ning saab hakata mõnusalt kulgema, hetkel sõidan ikka veel esiveolisena.

    Olen ka uurinud Vortechi kompressorite komplekte ja sportsumpasid. Eks ole näha muidugi, mis saab ja mis mitte. Väga hulluks ei ole ka mõtet minna.
     
  17. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    kelle oma siis veel, kui mitte sinu enda DD runner :d
     
  18. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    kui saab kompressori panna, miks mitte... kui sul see mõte peas siis see juba annab märku et sa pead seda lihtsalt tegema. varem või hiljem.

    sellega on sama asi mis minul turboga. ma võin vabalthingavana ka sõita aga see ei tähenda et kui paar kilo vaba rulli üle peaks olema, jätaksin asja tegemata - õigemini asi ainult selle taga ongi et pole seda paari kilo praegu :D
     
  19. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Rallitajal on alati õigus. Mul on muidugi veel üks haigus. Raha kipub minema fotovarustuse peale.
    Kompressoritega on jah päris lahedad komplektikesed müügil. Pmst kõik Bolt-On koos aju ja kogu vajaliku torustikuga.
    Ma ei jõua ära oodata 2.jaanuari juba.. Esivedu sakib :)
     
  20. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Olen saanud nüüd paar päeva nautida nelikvedu. Mõnus on, jube rullnoka tunne on ainult peal, sest auto saab lumisel/jäisel teel ikka korralikult pähe! Vot :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte