Wtf- Honda Rebel 125 cc 97

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by wtf-, Aug 12, 2009.

  1. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    Niisiis sai mõni aasta tagasi soetatud järgnev masin.
    tegemist on honda rebel 125 cc 4 taktilise 2 ridasilindrilise masinaga.
    Asjal on suht suur kaal. ning 4t , seega erilist powwat pole loota.
    tipp kulgneb kusagil 110-120 vahele. ( maxx)
    Ees ketaspidur , taga trummel.
    Kuid siiski tegemist on suht lollikindla mootoriga ja ülimugava masinaga.
    esimene velg 18 tolli,
    ja tagumine 16 tolli.
    Hääled on suht normaalsed. madalatel pööretel :lol:
    Kütusekulu inimese moodi sõites on väike.
    aga kui jäärapäine ahv otsa ronib , ja kõrgete pööretega ringi laseb siis masin ikka lürpab :D
    (ehk siis mina 2 aastat tagasi )
    Aga vaikseks Cruisimiseks on masin üliperf.
    Vigadest siis niipalju.
    värvitöö on veitsa vana , paagil väiksed kriimud.
    Siis eriti suur miinus on see et pole bena andurit

    mõned pildid siis :D


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    aa jah 5 käiku, võiks olla 6 .
     
  3. ERN

    ERN New Member

    268
    0
    0
    suht norm pill, kusjuures enmikel tsiklitel pole benaandurit:D, aga see selleks, endal ka plaanis kevadel tsikkel osta , kas siis enduro või bike, aga näeb seda siis. aga mis sa teed tal uue paintjobi vms w?
     
  4. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    EI USU, jätan selliseks nagu masin alguses on.
     
  5. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    asja saab rõõmsamaks teha kui kahe karpa peale ümber fixida ja väljaköhimist kergendada. 8)

    Nende häälte pooelst, mis kõrgematel pööretel välja tulevad, sobiks see motoor bike raami vahele rohkem, siis ei hakkaks vähemalt mark, või mis sa arvad? :roll:
     
  6. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    emm, see on rohkem cruisimise masin. Käib on hääled jumala ok . Ja sõites ei tee vahetki et masin 125 cc . suuremosa on pakkunud 500, samuti olen pidanud mentidele tõestama , et masin on 125 cc.
    HÄÄL kaob siis ära Nt kui kohapeal peeneks lased .

    Muidu on igati timm pill.
    NO ALATI TEGELT SAAB TIMMIDA , mässata, kuid kas ka mõtet on on teine küssa. hetkel masin töötab paugupealt , käima läheb teeb sarter pool pööret ja käib , kütuse kulu on väike. Näeb kena välja.
    OLEN IGATI RAHUL. pealegi selliseks kihutamiseks teengi sp2, tolle rohkem jõudu ja minekut.
    SIIS kui isu võimsama järele siis hüppan sp2 ja kui niisama vaikselt mugavalt sõita tahad siis rebelile.
    NO , KUI PROOVIDA , SIIS võiks vaadata ehk saab segu ja nõela timmimisega masina paremini astuma.
     
  7. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    sa võiksid selle mustaks värviga ning tagant selle jubeda plastik lapaka ära kaotada
     
  8. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    Võiks isegi küll.
    Hetkel , hakkasin mõtlema, peaks siiski vist hakkama nõelaga mängima ja filtri ja mölluga , sest asi võiks paremini edasi minna :D
     
  9. ERN

    ERN New Member

    268
    0
    0
    oleks sul aega viitismist ja raha, siis mõtle kuda see asi lippaks edasi 175, 250 kuubise mootoriga:). Ta tundub olevat sama suur kui voshod 3M.
     
  10. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Big bore kitid sellele on saada. Iseasi, kas ära ka tasuvad, vaevalt sa üle 2 aasta sellega törtsutada viitsid.
    Nõela-filtri värgiga ära igaks juhuks katseta, kui sul co mõõtmise võimalust pole. Paremal juhul saad täiskoormusel asja jonksu, aga poole gaasiga ei pruugi asi veel hea olla. Sellel kiirenduspumbaga karpa või ilma? Kui ilma, siis kiiremat reaktsiooni saad juba karpa vahetusega lisaks.
    Googeldades leiab Rebeli kohta head materiali, soovitan vaadata. Seda polegi nii raske sutsu kiiremaks teha, kui ma alguses arvasin. :) Tahtsin ka vahepeal osta.
     
  11. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    THX , eks ma uurin.
     
  12. ERN

    ERN New Member

    268
    0
    0
    vabandan oma foolishnessi eest ette ära, aga kas ta on kahe või ühe karpaga:D :oops:
     
  13. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    2 SILINDRILINE 1 KARPAGA .
     
  14. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    niisiis, rehv , mis 20 ndal pidi kohale jõudma. Sellega oli selline lugu et asi ei jõudnud kohale. sai siis hellatud , ning homme ehk neljap jõuab kuulduste kohaselt kohale :D . siis ka vast pilte . :D
     
  15. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Türr ma tahan ikka järjest enam endale ka sellist... Pidevalt mõtlen millise vägeva customi sellest teha saaks. :D Mida peale joonistaks ja mis vidinaid külge paneks, mis ära võtaks ja värki. Sõbrad kurat laidavad ideed ikka ja jälle uuesti maha. Ma ei saa aru mis neil selliste vastu on, kuradima aus masin ju.
    Ega minu puhul oleks vist kahe karpa conversion suht sama hästi kui juba tehtud kah. = P
     
  16. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    jH , COSTOM , POLE üldse paha mõte , kuid ma kardan , et sellise mootorratta puhul mõtetu, Ma teeks pigem mingist suuremast.
    NT honda Shadow 600 cc sellest saab päris kena( mootor on kena ) . ning samuti saab davidsonidest ( mingi rotikam) vääga kena pilli.
    MA ARVAN , ET kui sa seda costomiks tegema hakkad , siis kui valmis saad, siis tahad rohkem jõudu kätte saada, seega hakkad mootorit jamama. pigem juba mingi suurem teha .
     
  17. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    125 Rebeli eelis käe valgeks saajale on just tema madal hind - tuksi keerad, pole palju kaotatud.
    250-450-st olen vist paari kuulutust ainult näinud, hind on mõistagi ka kõrgem olnud.
    Linna vahel või maanteel podistab customiga päris edukalt õhtuti. Kiiresõidupilliks ei kõlba, mina aga vajan tihti just seda, sellepärast kaldun rohkem siiski naked bike poolele. Ma pikemat aega juba piilun yamu xj. Oleks ainult seda krabisevat, et see koju tuua ja tollele vastav juiluba ka ära teha.
     
  18. ERN

    ERN New Member

    268
    0
    0
    Sa Aprilia Pegaso-d pole vaadanud w ? see ka 125cc enduro, kiirendus suht mõistlik ja tipp on ka norm, ma ise mõtisklen selle üle praegu aga raha bapib kurat:D
     
  19. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    no bike oleks ka minu eelistus olnud .
    Bike on minumeelest kõige kenam, enduro kõige jõulisem ja cruiser kõige mõnusam ( mugavam ) .
     
  20. ERN

    ERN New Member

    268
    0
    0
    chopper jääb ka sinna jõulisemate hulka ma arvan tegelt, kohati on neil suuremad ja võimsamad mootorid kui endurol ja baikidel isegi:D
     

Jaga seda lehte