zanni RS 125 11kW

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by zann, Sept 22, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zann

    zann Member

    247
    0
    16
    Sai siis kooli alguses selline isend soetatud,
    värviks must-punane
    praegu siis 11kW ehk siis piiratud varjant, aga ei tea kaua ta selliseks jääb.
    kiirendus on suht normal, aga võiks parem olla, aga ma loodan, et täisvõimsus parandab selle :D

    Pildid:
    Parem klik ja view image
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. lost

    lost New Member

    101
    0
    0
    Haigelt kena :D
     
  3. Fez

    Fez New Member

    95
    0
    0
    Kõige ilusam värvilahendus !
    Täiesti pekkis kui kade ma olen...liiga kena masina said..
     
  4. zann

    zann Member

    247
    0
    16
    võiks kiiresti selle "sissesõidu" ära teha ja piirajad maha:D siis saab ikkakorralikult minekut nautida:D
    praegu pole 100km/h mingi probleem :D
     
  5. overD

    overD New Member

    110
    0
    0
    t2itsa pekkis kui ilus masin mees ma tahaks kyll sellistt endale kauakas kauaks
     
  6. Raptor

    Raptor New Member

    129
    0
    0
    vot see on tsikkel :eek:
     
  7. Kriss

    Kriss New Member

    131
    0
    0
    Päris tutikas pill nagu aru saan? Aga muidu jah, mõnusalt nurgeline ja samas voolujooneline. Edu!
     
  8. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    Deem kui ilus...tutikas?
     
  9. zann

    zann Member

    247
    0
    16
    jep, asi on tõesti tutikas
     
  10. purexpure

    purexpure Member

    469
    0
    16
    Huvi pärast küsin, et palju selline maksab? Kodulehel pole märgitud, mingi eritellimuse värk või mis?
     
  11. Silllu

    Silllu New Member

    50
    0
    0
    minu mäletamist mööda maksis selline miski 70 000.- või sinna kanti, kunagi sai meilitud AP-sse.
    ilus ratas muidu,
    kas ostsid välja või siis palju kuumakse on?
    oleks ka 2009 aasta suve algul sellise ostmisest huvitatud.
    aga muidu on igati ilus ratas, jõudu ja jaksu ning muretuid kilomeetreid.
     
  12. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Väga hull, lihtsalt võtab jalad nõrgaks nagu elu ilus masin :eek: tahaks ka täiega siukest, siiani aind tean vanemaid variante, nood ka ilusad aga jah see on nagu tõesti ilus, vaata et ära ei riku seda siis :D :p tegelt ka mega kenaaaaa. Aga...................kallis ka :lol:
     
  13. zann

    zann Member

    247
    0
    16
    tõsi ta on, et ta sellist hinda maksab. aga ostsin siis kohe välja
     
  14. shenris

    shenris New Member

    111
    0
    0
    Vat see on ilus masin. Nii kena värvilahendus kh, ainult kahjuks suht palju maksab, aga sul load olemas/teed? ilusaim RS värvilahendus, mida ma olen näinud. See värv on nii ilus, läigib kh hästi, palju on juba sõidetud?
     
  15. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Rehvid on päris kobedad, teistel 125 stel sellised kleenukesed all :D
    Me likez, u have good luck yes!
     
  16. StreetStyle

    StreetStyle New Member

    206
    0
    0
    RS kõige kenam bike üldse ja see värvilahendus parim, edu, vaata, et küllili ei pane. :)
    Pmst seletage mulle, et kas bikedel on samamoodi nagu rolleritel, et algul 11kw ja siis kui sissesõit tehtud ja piirajad maha siis 25kw vms w ? Srry 4 OT.
     
  17. whist

    whist Bännitud Bännitud

    64
    0
    0
    Sissesõit 1000km ja siis piirajad maha ning tuleb 18-21kw. Muidugi võid sa lasta piirajad kohe maha võtta ja siis vaatad, et üle 8k pöörde ei lase.
     
  18. shenris

    shenris New Member

    111
    0
    0
    aga kui sul on A1 load, siis peaks seaduslikult sõitma ikka 11kW, kuna üle 11kW ei võiks olla nende lubadega.
     
  19. Silllu

    Silllu New Member

    50
    0
    0
    tutvu liiklusseadusega mees!
    A1 kategooria lubadega võib sõita maksimaalse kubatuuriga kuni 125cc mille mootori võimsus ei ületa 25kw.
     
  20. shenris

    shenris New Member

    111
    0
    0
    Sillu krt ära läbusta teemat, kui sa ei tea ise mitte tuhkagi! A1 võib olla 11kW. Siis see esmane A või piiratud(ma ei tea kuidas kutsutakse) sellega võib olla kuni 25kW ja siis kui sul 2 aastat on olnud või teed vanemana, kui mingi 20-21, siis saad vist täisload kätte, siis võid nii võimsa masinaga sõita kui tahad. Praegu ei tea neid vanuseid täpselt, kuna argist kohe ei leidnud hetkel. Selle mõttetu läbu vist võiks ära kustutada.

    Mida leidsin argist, tõestuseks kh link:

    A1
    mootorratas, mille mootori töömaht ei ületa 125 cm 3 ja võimsus ei ületa 11 kW
    http://www.ark.ee/atp/?id=273

    1) 16-aastane - A1-alamkategooria mootorratas, B1-alamkategooria auto, R-kategooria mootorsõiduk;
    2) 18-aastane - A-kategooria mootorratas, mille mootori võimsus ei ületa 25 kW või eri-võimsus ei ületa 0,16 kW/kg, B-kategooria auto, C1-alamkategooria auto, T-kategooria mootorsõiduk;
    3) 21-aastane - A-kategooria mootorratas, mille mootori võimsus ületab 25 kW või erivõimsus ületab 0,16 kW/kg; C-, D-kategooria ja D1-alamkategooria auto.
    http://www.ark.ee/atp/?id=272
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte