zann'i Yamaha YZF-R6 2007

Discussion in 'Lugejate mootorrattad' started by zann, Juuli 31, 2011.

  1. zann

    zann Member

    247
    0
    16
    Nii mõtlesin, et paneks sellest pillist kah midagi kirja siia.
    Sai siis RS maha müüdud ja pm järgime päev (17 mai) kohe Yamu asemele võetud. Kuna load olid selleks ajaks juba tehtud, sai kohe väänama hakata.
    Võin kohe ära kah öelda, et tippu pole proovinud, aga teise käigu peaaegu lõpus olen 150 spidosse saanud. Ning ei ole ka mõõtnud kütusekulu, sest see ei oma tähtsust, sest see on mulle lõbusõiduks mitte kütuse kokkuhoiuks...

    Masinast kah siis
    Liik: mototehnika
    Keretüüp: bike
    Esmane reg: 04/2007
    Mootor: 0.6 R4 (599 cm³, 93 kW)
    Kütus: bensiin
    Odom. näit: ca 8500 km
    Käigukast: manuaal (6)
    Värvus: must (raami järgi siis)

    väidetavalt on masin piiratud 25kW peale, aga jah, eiteagi kohe, käib nagu vähe käredamalt edasi, kuigi yamaha esinduses öeldi kah, et piirajad on ikka veel peal.

    Mõned pildid kah
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    ning üks pilt siis kõikide liikuritega
    [​IMG]
     
  2. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    see nr märgi ja suundade hoidja jube rõve , muidu ülitimmm pill , like !
     
  3. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Ise kirjutaksin täpselt seda sama . :)
     
  4. zann

    zann Member

    247
    0
    16
    Kuidas võtta, ma harjunud sellega :D ilma näeb kah rõve välja, kuidagi tühi vms, proovitud juba
     
  5. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    Sõbral oli sama pill , tegi sõitu mulle sellega kuigi tal oli ka 25kw piiratud aga ikkagi liikus haigelt...
    Ta lasi endal sp piirajad panna , et passis oli tal rohkem kw ja siis tehti passi märge , et piirajad peal kuigi hiljem eemaldas need.
    Lase eemaldada siis saad õiget mõnu tunda.
    Kena peik 8)
     
  6. IN4R3K

    IN4R3K Member

    800
    0
    16
    Kena asi. Omal plaanis ka 600cc peik osta, mis on piiratud 25kw peale. Saan A2 lubadega sõita siis.
     
  7. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    25kw on ikka reaalne võrr,see vahe peaks ikka päris hästi tunda olema kas on 25 või originaal.
    aga muidu ikka ülikõva asi 8)
     
  8. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0
    25kw tegelased kiirustage, sest uuest aastast ei saa enam üle 70kw ratast piirata:) See seadus peaks ohjeldama just noori kukkesid motikate seljas(neid kes lasevad 130kw rattale 25kw piirajad panna ja siis kisuvad need maha).
    A2 on uuest aastast siis piiratuna maks 35kw või kui ka piirajad omavoliliselt maha kisute, siis maks 70kw.
    Omanikule, saada need numbrimärgi-suunatulede kinnituse eemaldamise jutuga tegelased sirgelt per..se. Las saevad oma taburettide porikaid. Varsti kohal järgmine seep, kes leede moootri alla soovitab panna ja tuleklaase spreilakiga mustaks lasta.
     

Jaga seda lehte