Zid Pilot´i timmimine ja tuunimine

Discussion in 'Tuuning' started by lauriiii15, Jun 4, 2009.

  1. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Mida annab siis Zid Piloti juures tuunida ja timmida ?
    Ise olen niipalju juba teinud et õhu puhasti karbi õhu sisse võtu avad suuremaks teinud ja segu nõela tõstnud (andis mõnusalt juurde, 50-55 pealt 65 peal)
    Et siis soovitage ja õpetage

    NB. Mullika nõuandeid ma siin näha ei soovi :lol: :lol:
     
  2. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Kuule, igati korras ja häälestatud tehaseseades Zid läheb 65km/h ilusti. Venemaa internetilehtedel Zid-ist ja selle tuunimisest juttu palju. Mine ja uuri.
    Ja miks minu nõuanded ei kõlba? Midagi valet ma kedagi tegema ei soovita!
     
  3. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    No minu oma oli hästi häälestatud aga liikus ainult 50 kuna käigukast 3 käiguline
    Need sinu soovitused on tüütavad, kui vaatad uusi postitusi siis üle ühe on sinu omad :D :D
     
  4. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Ei saa olla igati töökorras, kui nii vähe Zid välja jooksis. Kordan, ilma modimata korras Zid jookseb probleemideta 65km ja kergema kaaluga sõitja puhul isegi rohkem välja. ZId-id ongi ainult kolmekäigulised(kahetaktilised) Venelased tegid selle mootori hispaanlaste pealt maha, ainult palju lahjemana.
    Ma ei käsi minu poste siin taga ajada.
     
  5. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    hmm, praeguse seisundiga, 65 sõites on pöörded ikka julmalt kõrged
     
  6. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Mis tähendab "julmalt". Zid-i maksimaalpöörded on kommutaatoriga piiratud 6000p/min peale, kui nüüd täpselt mäletan.
     
  7. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Kommutaatoriga ?
    Selles mõtes julmalt et ennem võisid vabalt 6000 minna, nüüd aga kui pöördeid annad siis kohe kindlasti üle 6k, pakuks et 8-10k

    Ahjaa, sumpase tegin kaks auku juurde (sumpis otsa, seal kus õige väljalaske auk on) ja see andis ka natuke juurde
     
  8. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Jah kommutaator. Kas sa ei tea misasi see on või? Kindlasti ei lähe 8-10000p/min. Kõrva järgi sa seda ikka ei ütle. Venelased teevad kommutaatoreid ringi, keevitavad ise sportsummuteid, puurivad silindreid 60cm3-steks ja muud sellist. Siis üle 10000p/min pole probleem, aga nõrgaks kohaks on kepsulaager, mis üles ütleb.
     
  9. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    ausalt öeldes ma ei tea mis asi kommutaator on, ehk selgitad
     
  10. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    No vaata paremale poole paagiserva alla. Seeseama hall "karbike" ongi seal raami küljes süütemoodul, rolleritel siis kutsutakse CDI nime all seda. Tegeleb siis õigeaegse sädemeloomisega ja on ka nn pingerelee eest, et sul tuled ja viled ilusti töötaksid.
     
  11. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Ah see, see on seal ära vahetatud igatahes, hinna siltgi on veel peal, aga ma ei tea kas see piirab või ei
     
  12. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Kõik need ei lase pöördeid üle 6000p/min.
     
  13. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    vaheta hammakas taga paar hammast väiksema vastu
    tipp tõuseb, kiirendus veidi väheneb
     
  14. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Mulle tuli juba hea pakkumine, 70ccm, 4 käiguline mootor, öeldi et ca 80 liigub sellega
    aga jah, see hammaka vahetus tuli endalgi pähe
     
  15. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Kust sobilikku hammasratast saada on iseasi. Lisaks on originaal veel külge needitud.
     
  16. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    Jup,sai ükspäev autoga teil sabas sõita kui muuga poolt rkvrre tagasi läksite.60km/h-vihmasajus:D
    omal kah selline zid olnud ja ega talle eriti teha annagi,koonuka saab panna ja väiksemad hammakad.
     
  17. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    haha, ma olin kah seal saju all :D
     
  18. stento

    stento New Member

    1,954
    0
    0
    läheb küll teemast kõrvale aga ma teid mitmel korral sõitmas näinud.:D
     

Jaga seda lehte