1001 ja natuke peale põhjust, miks on SR-R jama roller.

Discussion in 'Jutud' started by rallitaja, Okt 30, 2010.

  1. DoggyStyle

    DoggyStyle New Member

    53
    0
    0
    see kah et jalgade asend on küll aprilial naistele, sest see kuhu jalad paned peab varbad sissepoole keerama kuna muidu jalad ihtsald üle ääre ja ülse kus jalgu hoida ki9tsas ning pidevalt jalad üle ääre
     
  2. tms

    tms New Member

    1,192
    0
    0
    Minu arvates,on kronkreetseid mudeleid,ka juba liiga palju ringi liikumas.

    Igal tüübil on aprilia tagumiku all


    Aga rolleri vastupidavus,sõltub siiski omanikust.
     
  3. DoggyStyle

    DoggyStyle New Member

    53
    0
    0
    aprilial tulevad pm kõik jupid hiinast, mootorid üleni keredetaile tuleb itaaliast aga teatavasti on jaapanis kõige kõrgem kvaliteedi tase
     
  4. fenchu

    fenchu Member

    669
    0
    16
    osta siis, ega keegi ei keela ju :D
    ma ei saa aru, miks maha tehakse r'i. viimasel ajal on jah t6esti päris palju neid tänavatele liikuma tulnud :D
    aga ega ta sitt roller ka pole ju :D r täiesti s6idetav masin. vigu on igal masinal, alati v6iks midagi paremini olla niiet ei leia sellel teemal tegelikult yldse m6tet ?
     
  5. etzu7

    etzu7 Member

    339
    0
    16
    jeps, nõus fenchuga. rasmus sa nagu mingi väike laps ostad endale mingi odava sita ja siis hakkad laimama.. mine osta endale tutikas r' ja siis ma tahaks näha palju sa neid vigu leiad, mis su praegusel junnil on. kui sul juba r'l jalad vastu lenksu on, siis palju edu sulle minu poolt aeroxiga ! igatahes minule r meeldib aga sr meeldib rohkem, lihtsalt meeldib.. kuigi r kõige praktilisem roller mis üldse leiutatud. niiet kõik r'de vihkajad sööge mu**i ! no offence :D
     
  6. DoggyStyle

    DoggyStyle New Member

    53
    0
    0
    mul on kõik vead eemaldatud
    ei osta ma enam mitte ühtegi apriliat
    ma vaatasin mingi päev siis mootorataste edetabelit kus oli olemas mis mootorattaid kõige rohkem mida kõige vähe yamahasi oli kõige rohke ja aprikliasi kõige vähem maailmas
    ei tea miks ükski mootorattur apriliaga ei sõida
    tutikas R veel hullem kui praegune, mul enamus juppe hiinast mootoril uuel juba üleni nii et hoian eemale apriliatest
     
  7. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Sa kuradi retarded kid ei saa aru et hiinlasi kasutatakse kui odavat tööjõudu ning kvaliteet on ikkagi tasemel! Tehnika kuidas asju tehakse on siiski sama.
     
  8. DoggyStyle

    DoggyStyle New Member

    53
    0
    0
    hiinas on odavam tööjõud ja kvaliteet ka madalam, kui oleks kvaliteet ikka hea siis toodetaks kõik asjad hiinas
     
  9. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Hiinas kõigub eri vabrikute kvaliteet seinast seina, palun mitte üldistada!
     
  10. DoggyStyle

    DoggyStyle New Member

    53
    0
    0
    ah ma ei viitsi enam nende aprilia pededega vaielda eks ikka iga lits kiidab oma putsi, huvitav miks aind ap vennad vastu vaidelvad? teised on poolt ja mõni ap vend ka poolt
     
  11. Heelium

    Heelium Member

    551
    0
    16
    keegi ei viitsi sinuga lihtsalt vaielda, sulle ei jõua ükski asi kohale ju.
     
  12. ATMracing

    ATMracing Active Member

    1,126
    0
    36
    Vb selleprärast et sa nii utoopolist juttu ajad kuna ise sellise pasa said oma (made in china)
     
  13. etzu7

    etzu7 Member

    339
    0
    16
    Ota mis sul seda juttu et ap'd sitad on, rääkis ka isa vä !?
     
  14. PosPhaze

    PosPhaze Member

    700
    0
    16
    masuajal võib ju sr-r iga sõita küll
     
  15. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    jah, aga runner on parem. või mis sina arvad.
     
  16. RolleriKaspar

    RolleriKaspar New Member

    528
    0
    0
    ega see runner ka paras õnnetuse hunnik, ei teagi enam kõik rollerid ikka täiesti mõtetud minuarvates.
     
  17. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    hull debiilik oled ju rasmus
    ega aprilia selles süüdi pole et sina omale mingi ära hooratud pasa ostsid
    aprilia just kvaliteetne,yamaha ka muidugi,aga kui sa ütled et aprilia sinu jaoks väike ja ebamugav siis tõesti edu sulle roxiga
    ja see et aprilia sikleid kõige vähem...tahaks näha kust sa seda lugesid,too näita meile ka
    varsti kui omale tutika roxi ostad(mida nagunii sai osta)siis nagunii keerad midagi putsi ja hakkad vinguma kui sitt masin rox on
    tõsine lohh oled ikka ju
     
  18. AEROX(Y)

    AEROX(Y) New Member

    239
    0
    0
    Kui teeks Aeroxist samasuguse teema, leiaks ka sitaks utoopilisi vigu.
    Ja see, et nüüd igal teisel vennal r on? No tra, igal teisel on aerox ka peaaegu ju.
    Tra lähen rolleri poodi vaatan, et mingi vend sõidab R-iga mööda, aga mina siis sellist ei taha, kui tal on, lähen ostan Handymannist Freedo 8 omale, kuna keegi ei sõida sellega.
    Missugune on sinu arvates kõva firma jupp ?
    Masinat peab koguaeg hooldama dibiilik, siis kestab ka.
    Ja ära ulu, et nüüd läheb sul rolleri alla pappi rohkem, õpi siis sõitma, ole hea.
     
  19. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    see kruvide ja kondlite värk puhas pask , kui kuskilt aukudest läbi sõidad või nsm põllurallit teed siis igal rolleil l2hevad plastikud katki ju ja head halloweeni 8)
     
  20. sillllu

    sillllu New Member

    998
    0
    0
    Ouu mees loe uuuesti ja mõtle ka mis sa just ütlesid Dc rääkis parktuledest esituledes sina räägid mulle siin ääretuledest, mees kus su mõistus on ?
     

Jaga seda lehte