1001 ja natuke peale põhjust, miks on SR-R jama roller.

Discussion in 'Jutud' started by rallitaja, Okt 30, 2010.

  1. Sr70r.

    Sr70r. New Member

    228
    0
    0
    teema tegi inimene kes pole omanud ise ametlikult r-i .
    äkki ostad endale ja siis tuled midagi ütlema ..

    endale meeldib väga r . kuna olen suht pikk , roxiga võimatu sõita .
    ja rohkem ngu pole ilusaid rollereid . aajaa , street on ka aga mitte parem kui r- .
     
  2. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    ja tuled on ka sitaks head ning amordid on normaalsed
     
  3. PosPhaze

    PosPhaze Member

    700
    0
    16
    Runneril on maru pasad amordid.
    Aga Runneril on stiili, mida sril ei ole, ega saagi olema.
     
  4. roximees

    roximees New Member

    530
    0
    0
    maitseasi,runner pole eriti ilus masin just originaalis
     
  5. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    Mõtetu vaidlus , igaüks sõidab sellega mis talle meeldib .
     
  6. M121

    M121 New Member

    636
    0
    0
    ma usun,et kui igaüks sõidaks sellega,mis talle meeldib siis oleks vabsjee püssid rivis...igaüks sõidab ikka sellisega mis kätte juhtub:D
     
  7. Gratz.-

    Gratz.- New Member

    182
    0
    0
    Igaüks sõidab sellega rolleriga, mis on tal võimalik omada. Kui raha on siis on ka rollerit.
     
  8. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Kõigile sr R -i vihkajatele on üks video youtubes kuidas 1 kutt laseb asjaga korralikult hüpetesse jms dirdis.Aga noo krt ei leidnud üles videot :/Kui keegi mäletab selle vidi pealkirja või leiab võiks lisada :D läheb suht kokku teemaga
     
  9. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Ma pole küll Ri omanud,kuid olen päris palju sõitnud nendega,maitea,käis vahepeal mõte et street vahetada Ri vastu.
    Kuid siis hakkasin mõtlema et Ril on tglt suht ebamugav iste ,ja streedi iste on mõnus ja mugav nagu tugitool :D,Ri võtaks aind tulede ja välimuse pärast,mugavuste pärast võtaks kindlalt streedi,peale streediga sõitmist on Riga rõve sõita,kuna esihark tundub kuidagi kerge ja üle juhitav vms.aga eks igal rolleril on omad halvad ja head kohad...
    et suht mõttetu teema,Foorumi raiskamine
     
  10. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    selle teema lühikokkuvõte : Sr50R on vägasitt roller võrreldes parema rolleriga... :lol:
     
  11. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    ma võtaks selle võrri pigem juhitavuse ja vedrustuse pärast, tra see sigamugav võrr:D
     
  12. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    lugesin teema otsast lõpuni läbi ja minuarust on see ütlus esimest korda:D eelmine ütles et iga lits kiidab oma p*tsi :lol:
    nii olen ise kh R-i omanik ma küll ei kurda igatahes parem kui mingi tsinsu nagu 1 räägis et tsinsul kõva kenekas(Y) mhm kindlasti mul freedo1 sai tutikas aku pm poole tunniga otsa kui xenon põles kuna kenekas ei suutnud ära laadida...
    õlipaak ei ole midagi nii halvas kohas 2kruvi lahti ja jälle kalla mis seal sitta/keerulist?
    jalgadel vähe ruumi/pölved vasta starterit, no kurat pikad te olete ja et te ei peaks enda varbaid krussi keerama nagu eespool kirjas siis istuge isteml korralikult mitte otsa peal!!
    amordid on jäigad/kõvad kui sa kuu maastikul sõidad siis küll aukudes jh nats põrutab kuigi maanteel ja siledal teel väga head sõitmiseks(Y)
    siis keegi kirjutas et tuli näitab kraavi, tulesi saab reguleerida kh mul näitab küll ilusti teepeale.
    keegi kirjutas et pidurid kh sitad, mis neil veel viga on??ilmselgelt ei võta kui koltsid nii otsas et raud vastu rauda käib.
    iste pidi kõva olema no ei tea eks see sõltub tagumikust mis peale istub :lol:
    kleepsud lagunevad pestes ära, äkki oleks pidanud rollerit siis kusagil garages/kuuris hoidma mitte väljas räästa all!
    ise ostsin endale suve lõpus sain kh nats persest kuna silku oli täiesti otsas kuigi pidi 5+ olema saatsin hooldusesse kõhisin 4k välja ja roll korras olen veel ~4k eest muid tuuning juppe ostnud ja ei sure ära kõik on midagi paremaks teinud nüüdseks 3500km+ sõidetud ja pole probleemi et see ikka omaniku viga kui roll perse läheb!
     
  13. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Haha, uuri teistelt, kuidas ma oma R'i hoidsin. Celica997 nägi, kuidas originaalvärvilahendusel panid kleepsud pesu ajal odavalt tuld..
     
  14. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Jepp nii see oli :D
     
  15. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    no ei tea siis:D mul 2006a oma ja kõik kleepsud ilusti küljes vbla asi selles et pesete igapäev 3x ?
     
  16. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    ega sellepärast kah ei saa kleepsud maha tulla ju :D see pmst sama et mida rohkem sa autot pesed seda vähem värvi jääb pinnale alles ? :D
     
  17. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Ega jah, kahtlane värk küll. Muidugi, ega pesemisega ma ei hellitanud, mopo pidi koguaeg särama. :lol:
     
  18. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    no ikkagist pikapeale nühid ikka laki pealt maha värvil kleepsudel mai tea mis värk on peal selle nühid kh maha siis vesi imbub läbi kleepsu tuleb liimist lahti ja ongi lennus ja eks see ole päiksest kh nt päikse käes tuhmub värv ära pikapeale äkki kasutasite pestes migit kanget ainet?
     
  19. xox

    xox Member

    361
    0
    16
    ja no see kleepsumaha tulemaine ma ei tea küll vw millega sa oma võrri pesed ,kui survekaga siis ma ei üllatu et kleepsud maha tulevad , minusilmis on võrr nii väike asi et seda küll survekaga ei pea pesema .
     
  20. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    survekaga hea kerge ja kiire pesta aga jh ega pange/voolikuga ka konti murdev tegevus pole :D
     

Jaga seda lehte