20.07.2011 kell 02.00-8.00 varastatud roller TARTUS

Discussion in 'Omavoliline kasutamine!' started by Racing-, Juuli 20, 2011.

  1. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    see ple see.
    To oli samuti varastatud, erinevuse märk ongi neil tagasuur porilaud. Elari oma on kodus .
     
  2. souzz

    souzz New Member

    347
    0
    0
    Elari sai oma masina kätte? Ja ei maini ka isegi seda meile ja ei ütle kuidas tagasi saite/mis olukorras ta on?:D
     
  3. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    loe täpsemalt, elari tagaporikas on kodus .
     
  4. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Palun helistage mulle ,kui näete samasugust rollerit( 569 40 565) ja mina võtan kohe ühendust teise samasuguse rolleri omanikuga ja küsin kus ta on. Kui püüate päti kinni ,siis kontrolliks las helsitab mulle. Või kui äkki saate näha vin koodi ,siis minu rolleri vin-i lõpp on 701. Igatahes asjad on nii ,et üks meesterahavas nägi samasugust rollerit Tallinnas Lasnamäel (Seisis poe ees, tegi pilte ja varsti näitab neid mulle, et kas oli minu oma või mitte) siis on veidike parem otsida.
     
  5. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ise elan ka lasnamäel, eks hoian silmi lahti.
     
  6. tumbleweed

    tumbleweed Member

    380
    0
    16
    nägin täna samasugust rolli annelinnas taga istus veel mingi tüdruk aga tahtsin vaatama minna aga ei jõudnud.Kiiver oli mustavärvi.
     
  7. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Kahjuks oli see teine samasguse rolleri omanik Sander.

    Kui keegi oskab mingisuguseid vihjeid anda ,siis palun saatke mulle infot meilile [email protected] või helistage nr 569 40 565
     
  8. allikx

    allikx New Member

    96
    0
    0
    Täiesti putsis. Ma sõidan koguaeg sealt tänavalt rattaga. Nägin üks hommiku kunagi seda seal "prügi" kuuris. Iga kord kui mööda sõitsin mõtlesin et kurat kuidas sa julged selles kohas hoida. Nurk on pime ja rajoon on linna ääres kus väga hea ja rahulik tegeleda. Mingi kuu aega nüüd pole seda näinud siis mõtlesin et müüsid maha aga ohooo mis postituse ma siit leidsin. Loodan et saad veel selle kätte. Pole just masin mida ära ei tunta. Edu
     
  9. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Rakveres on ka siuke, aga see on kasutaja miku10-ne oma.
    Nüüd on sellel masinal uus omanik, et mitte segamini ajada!
     
  10. allikx

    allikx New Member

    96
    0
    0
    Minu arust on tartus neid 2või ei ole. Kui ei siis oli see sama Zeppelinist üle tee aga see oli augusti alguses.
     
  11. rommi007

    rommi007 New Member

    1,023
    0
    0
    küsimus selline et kas see mis tartus mitte varastatud,kas tollel on eest need bancaja kleepsud ära võetud?
     
  12. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    To mis varastatud oli, tollel esimesed kondlid lihvitud ja porilaud küljes .
     
  13. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    UP!UP! Leidjale VAEVATASU!!!!
     
  14. Svenson321

    Svenson321 New Member

    23
    0
    0
    Ühel tuttaval tallinnas on sama värvilahendusega ja samade LG kleepsuega ja need ei ole nüüd nii haruldased ka! Muidu tean mis tunned endal varastati 27.sept ära, põidlad pihku!
     
  15. Aeroxxs

    Aeroxxs New Member

    152
    0
    0
    ma sain enda aprilia kätte koos varastega loodame et sa saad samuti !
    1500 euri olid kahjud mis mopile tekitati .
     

Jaga seda lehte