.

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by ads285, Jun 28, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    Kunagi ei tea mis jörm vend võib olla peal, saad nuga :D
     
  2. muhku

    muhku New Member

    145
    0
    0
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    Ma kardan kodust ka välja tulla , äkki saan nuga.
     
  3. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    Ma kardan sind
     
  4. ads285

    ads285 Member

    201
    0
    16
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    Ega politseile ei looda üldse..ainuke asi millele loodan arvele võtmine ja siis tuleb välja.. või siis ilmub välja järgmine hooaeg!
     
  5. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    looda sa, asi käib hoopis teise süsteemiga, rox pole nii haruldane masin ka varuosadeks ja läheb...
     
  6. Alpina

    Alpina New Member

    120
    0
    0
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    ei usu eriti et ilmub... varuosadeks maha parseldatud. aga lootust on alati.

    edu.
     
  7. m1da-sa-ajad

    m1da-sa-ajad New Member

    140
    0
    0
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    nonii lugesin ka siis teema läbi, ja n2gin mingi 1 kuu tagasi seda rollerit sikupilli prisma parkla juures s6itmas . koos sinise aeroxiga ( stokk summ all) , ja Aprilia sr50r ( ilma kondliteta , summuti stokk ja v2ga räsitud, taga tuld pole, taga kumm t2iesti sile .. ) -
    Aprilia sr50r on mu sõbra oma mis rotti lasti .. ning olin nr 54 bussi peal kui n2gin neid .. menti ei saanud helistada ( telf aku oli tühi) aga tulin kohe bussist maha ja jooksin sinna parkla poole aga siis nad s6itsid sinna sikupilli kooli juurde ja ma ei j6udnud j2rgi , pärast n2gin neid veel seal t2navate vahel ringi paarutamas .. 100% kindel et venelased.
    ma olen veendunud selles et nad elavad seal sikupilli prisma kandis .. kuna yks s6ber n2gi mul veel seal kandis t2navate vahel s6itmas seda sama aprilia sr50r ilma kondliteta.

    peaks mingi päev sinna kanti minema ja seal k6ik garaašid ning kuurid l2bi otsima.. ja ümberringi elanike käest uurima.
     
  8. ads285

    ads285 Member

    201
    0
    16
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    nujah eks näis kas ilmuvad see hooaeg välja või mitte..et oma seltskond tuttavad hoiavad silmad lahti hooaja alguses ütleme siis ca üle 150 inimese tallinnas.. ja kui kätte saadakse mis juhtub raudselt kuna vihjed juba liiguvad siin seal.. siis ütleme nii et see tüüp enam ei varasta kunagi..
     
  9. suburban

    suburban Member

    458
    0
    16
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    tahaks ka nii kõva vend olla nagu sina
     
  10. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    150inimest sul otsivad seda paljud näind keegi pole juurde l2inud? krt kui nad seal sikupilli juures k2ivad siis minge passige seal ja oodake siis kui sul see roller nii kallis ja kui tulevad siis võtke käest 2ra ja korras.
     
  11. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    Oll Rk-s ülbe vend ma vaatan :eek:
     
  12. Kiura

    Kiura Member

    132
    0
    16
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    Miks nii vastu nähvate? Mis siis kui teil roll pänna pannakse? Siis oleksite samasugused härjad!
     
  13. ads285

    ads285 Member

    201
    0
    16
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    nad otseselt ei otsi vaid teavad et varastatud ja kui näevad.. aint teatud inimestega lähme hooaja algul otsima..kuna eesti politseist pole siin mingit kasu kes ei suuda isegi autosid leida kui varastakse rääkimatta muudest asjadest..sõbral käidi korteris varastati ära läpakas ja muid asju ka politsei käis kohal tegi pilte võttis sõrme järgi jne 2 kuu pärast tuli kiri uurimine lõpetatud kuna pole piisavalt asitõendeid..nojah..tuleb ise ikka täielikult asi oma enda kätte võtta..
     
  14. Kiura

    Kiura Member

    132
    0
    16
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    Õige! :p
     
  15. Maxis.inC

    Maxis.inC New Member

    59
    0
    0
    Re: Lauri Yamaha Aerox VARASTATUD!!!!!!!!

    Ära sa märgi , ära siis ise ka enam üle lase. Kui roxi kunagi veel kätte saad siis oleks see 17.5 dellorto ja Hebo vario ka teretulnud : )
    Samuti on mul veel alles seesama konto kuhu on samuti oodatud 600 eeki e. 38€ .
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte