80 cm3 silinder

Discussion in 'Soovitused' started by rallitaja, Sept 12, 2008.

  1. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    See on jälle see "peaks saama" jutt... Tugineks ükskord keegi faktidele ka? :D Ma ei leia DR-i kohta mingisuguseid manuale ega asju kah, ma ei leia mitte ühegi silindri kohta internetist asjalikku kirjandust (v.a. high-end racingsilindrid). Kas inglise keelt kõnelevatel inimestel pole siis mootori tuunimsest aimugi ja ainult Hollandlased, kelle keelt ma üldse ei jaga, oskavad asjast ainsatena rääkida?

    Kui originaal 50 cm3 masinad on juba 7 hp, eri silindritega saab sealt isegi kaks korda sama palju, siis 10 hp on ikka vähe. Juba mingi vanem DT80 oli 13,4 HP ja see oli kaheksakümnendate masin. Tänapäeva agregaatidelt ootaks ikka midagi enamat.

    Aidake DR80 kohta kirjandust otsida, kust ma silindri iseärasusi, omadusi ja numbreid välja saaks lugeda.
     
  2. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Ega DR70 silku polegi mingi übertuning laks, lihtsalt igapäevaseks sõiduks mõeldud malmsilku vähe suurema kubatuuriga.
    Ja 9-10 heppa sa tast saad!!! 80cc kohta ei oska kõneleda, sa ise tundud targem, saad mõelda asja üle, kuid ma ei usu, et ta 70 variandist palju erineb
     
  3. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Väänet peaks 80-sel veidi enam olema. Hobused hobusteks aga kas D.R. mingit kodulehe moodi asja omab?

    Praegu jääb küll PR kit peale aga kui maha müüdud ei saa tuleb uuel aastal ehitama hakata.
     

Jaga seda lehte