Aerox või sr 50 r

Discussion in 'Soovitused' started by @prilia, Jun 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aimo15

    aimo15 Member

    293
    0
    16
    Õu kle jussPB sa räägid hoopis vastupidist juttu kõik su jutt vastab hoopis vastupidiselt tõele mootorikohta sa ajad midagi sassi!!
     
  2. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Sul on üldse piaggio mootoriga masin olnud?
    Kui pole, siis ära soga siin s*tta kokku, ole hea!
     
  3. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    ma soovitaks aeroxit palju vastupidavam ja parem, mulle on r kuidagi väike, taguamort oleks nagu lihtsald terastoru, õlipaagile on sitt ligi pääseda, jalgade alune kondel jookseb kokku keskelt nagu r oleks mõeldud naistele ja tänu sellele on mul jalad üle äärte, peeglid on ka liiga koos pean käe eest ära võtma et taha näha, spido on liiga madalal, kui kick-vänta peksta siis kick-vänt läheb vastu põhja kondlit, kui pidurdamisel mõni väiksem auk tuleb siis esiamort läheb põhja ja käib mõnus kolks jne.
     
  4. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    S*tt R sul siis, Aerox on just väike, ma olen 187cm pikk ja roxi selga ei mahu mugavalt ära, R-i seljas on ikka väga mugav olla.
     
  5. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    sitt on sul endal ega sellest ei sõltu masina suurus
     
  6. aimo15

    aimo15 Member

    293
    0
    16
    kle väikeg lae piaggio ja minarellimootori plokki pilt siia üles siis vaidleme edasi kas on käkerdis või ei!!
     
  7. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Ma mõtlesin sita all seda, kui sul kickivänt vastu põhjagondlit kõib ja pidurdamisel esiamordid põhja lähevad, loogish, et see on sinu masina viga siis, mitte üldiselt R-ide viga.
    Kui sulle ei meeldi enda masin, siis müü maha mulle. :p
     
  8. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Ma olen mõlemat blokki piisavalt kokku-lahku kakkunud, piaggio oma on palju palju loogilisem ja parem.
    Palju sa piaggio blokki laiali oled kakkunud ja kokku tagasi pannud?
     
  9. aimo15

    aimo15 Member

    293
    0
    16
    Lae need pildid nüüd ülese keda see kotib ega plokk ei muutu mui sa teda mitukorda lahti võtad!!Lae pildid üles siis vaidleme piltidepeal kõik ilusti näha!!
     
  10. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Kas sa oled loll või mängid?
    MIS SA SEALT PILDI PEALT VAATAD, ma ei saa aru?
     
  11. aimo15

    aimo15 Member

    293
    0
    16
    mida kogu ploki ehitust tra esiteks kui haige selle ploki kinnitus raamikülge on siis mingid tobedab nurgad ja värgid siis see starter on sinna alla viidud mingi jumala ebalt on see süsteem no ma ei tea minarellil on ikka loogiiline!!
     
  12. aimo15

    aimo15 Member

    293
    0
    16
    Kui sulle meeldimisepärast piaggio plokk meeltmööda on siis seepärast pole mõtet siia vaidlema tulla siin räägitakse rohkem ikka nagu reaalsuses mitte et kellele mis rohkem meeltmööda on olex pildid üleval siis olex kõik selge polex millegiüle vaielda!!
     
  13. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Minarellil just haige, unustad selle pulga sinna blokipoolte vahele panna, pead uuesti laiali kakkuma bloki.
    Starter just parem, keegi ei pane piistu sul seda piaggio blokil.
    Aga võtame nüüd karpa asetuse minarellil, seal peab masin pulkadeks olema, et saaksid mingit krdi düüsi või nõelaastet muuta.
    Piaggiol kohe heas kättesaadavas kohas karpa.
    Ja keda kotivad mingid krdi nurgad?
    Ja ole vait oma krdi piltidega juba, sealt ei selguks mitte m*nnigi.
     
  14. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Kui tahad, otsi ise need pildid siia, traküll.
     
  15. aimo15

    aimo15 Member

    293
    0
    16
    tundub et oled päris tumba ja tema räägib mulle mootorite lahti kiskumisest sel pulgal on ju stopperid mis on eemldatavad ma näiteks panen ennem ploki kokku ja siis paen selle pulga sinna ja keda see starter kotib varastatakse niikuinii kui tahtmist väga mõtetut juttu ajad teed teistees end lolliks!!
     
  16. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    No sorri, minu mootoril ei saanud seda pulka hiljem panna. ;)
    Kes ajab mõttetut juttu, sa räägid mingitest krdi nurkadest ja sitast, otsi need pildid siia ja hakka seletama, miks piaggio blokk nii väärakas on siis.
     
  17. aimo15

    aimo15 Member

    293
    0
    16
    no ei tea mis sinul siis seda tkistas kaks tavalist stopperit seal lihtsalt aga jh just sellest väliselt nendest nutkadest ja lahendustest ma rääkisinki silkud ja kareri sisemus on muidugi normaalne aga plokk on lihtsalt väliselt ja variokaanealt haigelt ehitatud konkreetsus puudub!!Minupärast võid mu juttud siit ära kustutada hea et is kah natuke aru said!!
     
  18. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    minu teada läheb kõigil kickvänt vastu kondlit
     
  19. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    No, ega muu ei mängigi ju tähtsust ja muidu, ega midagi niisama tehta sinna bloki külge, variokaas on küll lihtsam kui minarellil mu arust. ;)
     
  20. aimo15

    aimo15 Member

    293
    0
    16
    Tahtsin lihtsalt selgeks teha mida ma mõtlrn aga mis kujunes hoopis vaidluseks!!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte