Aerox või sr 50 r

Discussion in 'Soovitused' started by @prilia, Jun 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    maiteagi tglt kuihea roxiga on,kuna endal tagaamort jumala lõõts:D.sr-riga nag megamugav võtta.
     
  2. bimbs

    bimbs New Member

    131
    0
    0
    ma ei tea , rox on palju ilusam , ja tuuning minuarust sobib ka roxile rohkem , aprilia sihuke suur nagu või imelik suht.

    ise ei oma kumbagi neist.

    sõitnud olen mõlemaga
     
  3. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    SR hui ongi emalaev nagu sa väidad.
     
  4. endrikcpi

    endrikcpi New Member

    56
    0
    0
    Aerox on väike suurem inimene ei mahu sinna peale äragi :roll:
     
  5. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    njh,
    Mulle meeldibki just SR-ide juures see et ta on paraja suurusega ( ruumi jagub ka 2 meetrisele vennale, et p6lved ei k2i vastu lenksu)

    Ostsin 3 aastat tagasi Streedi, alguses R ei meeldinud aga nyyd meeldib R rohkem :D
    Siis oli hinna vahe 7 tuhat, see suht lumme kusta.
     
  6. bimbs

    bimbs New Member

    131
    0
    0
    tupetuul , ma ei väitnudgi , et aprilia emalaev on , lihtsalt ta on suur sihuke , aerox on nagu väiksem ( tundub sportlikum )
     
  7. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    NJh, aeroxi kõva miinus on see ka et tagaistuja iste on kõva.
    Ja kui amordi k6rgendus on ja tagupidureid ei ole siis on üli sitt seal tagaistuja kohal pysida.
     
  8. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
  9. bimbs

    bimbs New Member

    131
    0
    0

    ahjaa , aeroxile selline miinus ka , et taga on võimatu istuda , kuna iste on nii väike siis pmst pead plastiku peal istuma, väga ebamugav võrreldes sr50r'iga
     
  10. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    Ma arvan, et osta kumb tahad, mõlemaga jääd rahule, juhul kui mõne rondi otsa ei satu, aga mõnesmõttes tõesti sr 50 r on parem, sest tagaistujal on mugavam ja kui ise kah pikem oled, siis ei soovita aeroxit eriti võtta, kuigi ise 185cm pikk ja kannatab aeroxiga sõita küll, aga kui keegi taga siis kõige parem just pole. :lol:
     
  11. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Kui ma valiksin masinat tagaistuja mugavuse tõttu ja teie väidete kohaselt roxil ebamugav.. Siis v6takski roxi...:) siis ei taha keegi et veaksin+ ei hoora oma masinat 2 inimesega..;)
     
  12. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36

    ei no kui tagaistujal midagi ei meeldi,siis ei pea ta seal istuma,see pole ju sunniviisiline,vöib ju joosta jala järgi kh:D
     
  13. tsinsupowa

    tsinsupowa New Member

    631
    0
    0
    Aeroxil just see suur pluss ,et keegi ei taha taga istuda. Saad rahus kütet kokku hoida ja üksi ringi peenestada. Sr50r on jällegi siuke asi ,et iga üks tahab ,et ta peale võtaksid. Aeroxil bena kulu kah stockis väiksem kui sril :p
     
  14. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
    nu T** oled sa mees või kes :D
    aga jutt on õige, kuid mina eelistan Sr50 R, sest üksi on igav lasta.Mõtle kui mingi kena piff tahab peale, aga sai saa võtta ja vabanduseks ütled, et aerox ühekohaline, pff, hapu lugu ju.xd
    Sr 50 R on parem tu55umagnet kaa ^^
     
  15. Brain

    Brain New Member

    297
    0
    0
    Eks iga lits kiidab oma vittu :)
    Ise võtaks Aprilia
     
  16. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    No kui sina vajad naiste saamiseks rollerit oled küll väga vähe mees. :lol:

    Muidu kahekesi kaherattalisega sõita oli sitt, on sitt ja saab ka tulevikus sitt olema. Kas igal mööda jalutaval ajudeta piffil on ka kiiver pähe panna ja oskab see suvaline üldse seal taga nii käituda et motikas ümber ei läheks.

    Pealegi asjalikumad neiud oskavad ise sõita ja neil on oma ratas ka!
     
  17. biker007

    biker007 New Member

    281
    0
    0
    roxil suht hea juhitavus ja tagal parem lasta.Iste jah on suht kõva :D
     
  18. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    jumalaeest rahvas...OSTKE PALUN NÜÜD ROXE MITTE NEID SR R-E!!!

    Neid sr r-e on niipalju juba , et igal kokkutulekul on iga silmanurga alla sr r....Jube kohe :|
     
  19. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    Või ostke Streete :D
     
  20. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    või piaggio-sid või derbisid vms.R ei ole ainuke mugav roller turul.Piaggiodel jms on ka mugavus väga hea ning mootorid niel kõigil samad.Kui roxi hind on krõbe siis surfake http://www.aprilia.ee ning ärge klikake kohe aprilia ikooni vaid vaadake teisi tootjaid ka nt derbi jne.

    NIng mõni lahe võiks ültse vespa osta kuna see tegelt sitta kanti mugav roller linna liikluseks 8) (NAISTELE KA MEELDIB!!)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte