Aerox või sr 50 r

Discussion in 'Soovitused' started by @prilia, Jun 8, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SP1

    SP1 New Member

    156
    0
    0
    iga lits kiidab ikka oma vittu :lol:
     
  2. rregular

    rregular Member

    423
    0
    16
    Aprilia SX 50, Derbi Senda DRD Racing Black Edition või KTM EXC 125 SM , vot see on püss
     
  3. Groovy

    Groovy New Member

    459
    0
    0
    HONDA DIO!
     
  4. bimbs

    bimbs New Member

    131
    0
    0
    sril on rõve õhufilter seal mis rikub terve rolleri tagaotsa ära :D
    täiuesti lõpp kus ma vihkan seda kasti seal :D

    muidu sr suht püss , ainult see nõme , et kõigil on kuradi srid :D
     
  5. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    Endal pole kumbagi, aga meeldib sr-r rohkem ja neid varastatakse kah rohkem
     
  6. omen

    omen New Member

    638
    0
    0
    Me kõik teame juba 10x et stock ja 100 läheb gpsi. pole mõttet spammida...
    Endale meeldivad mõlemad, aerox sellepoolest et mootori ehitus on lihtsam aga sr jälle töökindlam.
     
  7. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    mis sul sital hakkas, vaata enne kuupäeva ja siis tule mölisema.
    MIngi tont kaevas teema ülesse.
     
  8. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Tegelt,m6lemad head.
    Kui oleks valida,et kas sr v6i rox,siis v6taksin m6lemad,kuna rox rohkem selline stunt masin,piaggio selline t88kindlam,nagu mainiti.
     
  9. tsinsupowa

    tsinsupowa New Member

    631
    0
    0
    Töökindlus ikka kõik hooldamise taga kinni. Sri saab kah kuu ajaga täiesti ribadeks sõita. Korralikult hooldada siis peavad mõlemad vastu. Kui uuena osta siis ostaks sri 50ri aga kasutatatuna siis aeroxi. Uuena neil hinnavahe suht suur. :|
     
  10. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    t6si,stockina liigub sr paremini,stock summiga m6tlen,kui aerox ning 40 kilo stock roxi eest ei hakkaks elusees välja käima,aga 33k(hind,millega autofrendis müügil) paneks m6tlema.
    ning 30k streedieest pole kh palju,aga nüüd kui m6tled,ja oled 18,load käes,30k+ käes,siis eriti ei hakkaks ju rolelrit ostma,pigem auto.
     
  11. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    kui 18 oled, tasub 30 k eest siis kah auto osta kui lube pole, need teed nagunii ära kunagi
     
  12. sYnc

    sYnc Active Member

    1,454
    0
    36
    Selline küsimus sama teema kohta, et endal on ka valida kas sr50r või aerox.
    Lugesin terve teema läbi ja enamus jutust oli nii et mul rox ja see parem või mul sr50r ja see kindlalt parem vms. Noh okei veel oli sellest et kellel mootori blokk keerulisem :eek: .

    Minu küsimus siis selline et millised on põhilised tehnilised probleemid neil?

    Sr50r'de kohta tean seda et neil esiamordi simmerid hakkavad väga tihti läbi laskma ja tagumine amort ka suht *PIIKS*.
     
  13. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    R-il häirivad vead
    Tulede vahel pole tihendeid ning surve pesuriga pestes läheb alati vesi nende vahele , starteri pendiks on paljudel R idel tüüp viga nimelt hakkab skippima (ei haaku).Amordid tõesti sitad kuid kui üpesse ei lase nign 3 kesi tagal ei lase ei juhtu nendega mitte midagi.Selle eest on väga mugav sõita ning roller on mõnusalt suur

    Roxil korralikud amordid , vesi ei imbu tuledesse kuid selle eest on palju ebamugavam sõita.Mootorid peavad neil piirajatega suht koht samakaua vastu.
    Kuna mõlemad rollerid on teglt head siis soovitaks võtta selle mida rahakott lubab ning kumb rohkem meeldib.
     
  14. Risto95

    Risto95 New Member

    34
    0
    0
    Pole küll kumagi omand kuid mõlemiga olen sõitnud ning olen kursis nende heade ja veadega , aeroxist niipaju ,et see on palju lihtsam , seal pole hirmsuurt elektroonikat taga, mootori plokk on ehituselt palju kergem, asjadele palju lihtsam ligi pääseda nt kui tahta tsooli juurde panna ss ei pea hakkama seal mingi julmalt lammmutama saab kergelt paari kruviga võre ära ja saab asjaga hakkama juba , lihtsam tuunida siiski on tal omad tüüpvead nagu kõvem iste .Kuid ma spidoka kallal küll ei viriseks kes tahab se näeb 8)

    R-ist ka veidike siis , aeroxi kõrval suur pluss on see , et iste on mugav , spidokas näitab igasugu huvitavaid asju, mootor stockis võimsam jne
    aga kui hakata üles loetlema neid mis häirivad tuleb neid päris palju , starteri pendiks kipub läbi minema , mootor on nii keerulise ehitusega et mina küll seda näppida ei tahaks , raskem tuunida , kui tahta juba karpale ligi saada ehk istmebox maha võtta pead sa enamus gondleid maha lammutama , küttekulu on suurem kui roxil( se on enamasti ka tingitud mootori võimsusest) kindlasti on neid veel .


    Ühesõnaga , kui uuena osta ostaks ma r-i , kuid kui kasutatud varjant siis rox sest muidu hakkab rahast lihtsalt kahju :D
     
  15. Tupetuul

    Tupetuul New Member

    484
    0
    0
    Karpale saab väga edukalt ilma istmeboxi maha võtmata ligi,
    mis mõttes raskem tuunida ?
     
  16. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    mis kuradi lammutustööd dosooli juurdevalamine vajab :D?2 kruvi lahti, lenksu alune kondel väga kergelt maha, paagi kork lahti ning hakka aga valama.
     
  17. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    Rollut käisin ostmas siis müüja ütles et noored võtavad need istujapidemed ära et tüdrukud ümbert kinni ikka hoiaksid :p

    Ri poolt kuna R võimsam , mugavam ning välimuselt palju kenam kui porikas ära võtta tagant.
     
  18. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    +1
     
  19. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    pole veel ühtegi neiut peal olnud kes oleks sealt tagant kinni võtnud :D lasin ühel tüdrukul ka sõita nii et ise istusin taga sealt minuarust väga ebamugav kinni hoida tagumikuga surud näppde peale kuid muidu ei kurda rohkem sõidan üksi rolli peal kh ei viitsi mingeid vendasi vedada kui ainult tüdrukuid ja nad pole kurtnud:D
     
  20. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    trr see ümberkinni hoidmine:D lol. järelikult võtavad sellised vennad ära käepidemed,kes ise naisi ei saa;)
    absull kõikidel võrridel jumala ebard taga istuda. ausalt öeldes.hiinakatel kõigemugavam olla istme peal.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte