aigo13 malaguti f15 70cc

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by aigo13, Juuli 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Wtf ? :D Miks sa upid ? :D
    Aga jah, sul keris see ikka haigelt tagale, gaasiga ja jutud :D just vaatasin mingit paska videot öösõidust :D
    http://www.youtube.com/watch?v=gh58keBTOAI
     
  2. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    jap, aga ple ammu kirj, nüüd siis niipalju et krdi perse läks, silindril alumine aar puru, mdea kas see segab midagi v6i mite?
    igatahes mis te arvate kui osta peale polini corsa, anda nii silkule kui ka plokkile nata viili, plaan ikka vist alles veel j2tta ja nn stunt masinaks teha, et gaasiga tagale ja värki. barid möllud, puksid. hakkab haigelt kerima?
     
  3. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    corsa norm
     
  4. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    +1 , vastupidav kh , annan sulle kunagi shoti proovida , sellega pidi hea olema.
     
  5. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    okei, aga krdi luurasin siin netis ja yazuni r pidi kah suht hea olema, aga ma vaatan ostan see kuu silku ara siis peab ploki laiali veel v6tma, vanad silku tükid välja, natuke tremlit jne
     
  6. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    tervist pole ammu siia kirrj, masin ikka laiali veel, eile v6tsin silku maha et vaadata kui pees see äära on aga öelge kas saab selle silkuga k2ima veel kui uus kolv osta? alumine aar suht pekkis
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    :D , parem osta endale rkst , mingi kasutatud silku , nt motoforce , saad korralikult sõita veel 2 aastat sellega.
     
  8. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Tõesti selle silkuga pole midagi teha :D mul ndal top performence seisab kodus kapi peal,kui huvitatud oled ps-i (vajab veic tegemist).
     
  9. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    jukk annab soodsalt ära , kui teda natukene mooosida :p
     
  10. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
  11. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
  12. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    saab ikka tööIe
     
  13. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    ma kardan seda et krdi rõngad hakkavad ääre taha kinni jääma v6i ei hakka? aga samas maitea vaatab mis hinda gofast küsib, siis saab äkki lähipäevil tööle selle, ja uut veepumpa oleks ka vaja v6i siis laagreid, kuna laager lendas laiali, ja s6 eriti ei taha. 1 rõngaline pmst vaheta iga 3000 km j2rel kolvi :D
     
  14. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    kolb liigub siis nii alla et rõngad jäävad sinna kinni?
     
  15. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    Proovind pole aga ma arvan kull
     
  16. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Malossi spordiga sõitisin üle tuhande kilomeetri nii,et need ääred olid minimaalsed,hullemad,kui sul.
    Lõika need ühtlaseks,uus kolb ja saad sõita küll.
     
  17. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    no selge, eks proovin siis, kuna selle spordiga keris mul ikka v2ga haigelt edasi.
     
  18. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    terv, täna sai uus kolv ostetud, ja roller sõbra juurest ara toodud, rolleril plokk laiali ja sai nata puhastatud ja sitt seest ara võetud:) homme lappab kokku kuna täna enam ei jõua:)
     
  19. aigo13

    aigo13 New Member

    1,036
    0
    0
    nii t2na avastasin et v2nt on MHR mitte RHQ ja selline jama ka veekl et üks vänvõlli laager puru ja teeb h22lt, keegi ei tea palju SKF c4 laager maksab?
    [​IMG]
     
  20. SunShine

    SunShine New Member

    2,303
    0
    0
    ära hakka c4 ostma , mine sinna uue sepaka kõrvale laagripoodi , sealt saab kh korralikke , niipalju kui ma kuulnud olen , minu vanal roxil on siiamaani sees , ning midagi pole viga , samas v6id kh osta c3 , neil eriti vahet pole .
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte