Aiko Aprilia sr70r 08a

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Aiko93, Apr 1, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    ull raske rotti lasta see uks matt
    tartus neid r-i pedesi palju hästi maksad saab . :|
     
  2. Twostep

    Twostep New Member

    595
    0
    0
    viimane lause oli tabav, mul oli sama asi :d
     
  3. mhmh

    mhmh New Member

    925
    0
    0
    või noh mul siis :D
     
  4. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    Mis rollist ka saanud on?
     
  5. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    hetkel on kõik samas seisus, ainult sõitnud. Masin jääb järjest uimasemaks ka tundub, et mootor varsti täiesti jahe.
     
  6. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Aiko Aprilia sr50r 08a

    mis moodi sul see spido nii põhja läheb mul küll spido üle 80km/h ei lähe kuigi gpsiga olen möötnud 87km/h
     
  7. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    on c16 palju parem kui r ?
     
  8. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Aiko Aprilia sr50r 08a

    Sama küsimus siin pool, kuidas saab nii et seier üle 80km/h läheks?
     
  9. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    Re: Aiko Aprilia sr50r 08a

    mul tuli endal meelde tegelt saad niimoodi kui mingi lühise tekitad kas või võtad kaitsme välja ja paned sisse v paned akule juhtmeid peale siis tuleb ekraanile ette Er ja spidokas hakkab ragisema ja üles alla liikuma kui kui voolu ära katkestad jääb spidokas sinna kohta seisma kuhuni ta jõudis ex ta nii tegi seda ma küll ise ei proovinud kuid olen üsna kindel:D:D
     
  10. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
    pigem las see spido jääb 80 peal seisma kui seal midagi lühisesse hakata laskma:D
     
  11. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    Mäletan, see video siit läbi käinud ja aiko jutu järgi läks spido lolliks vist.. :roll:
     
  12. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    juhuslikult läks lolliks, ja siis kartsin et midagi juhuts, seier jäi mingi 50 peale, siis mõtleisn et proovisõiduga läheb paika tagasi. tegin tiiru ja vaatasin et ei lähe paika, aga et seier läheb üle 80 :d siis tegingi kohe video, ajasin hoovi, võtsinaku klemmi maha, uuesti peale ja läks ise tagasi.
    Rollesris ka niipalju, et päev enne 1 sept tulime endise klassivenna poolt ja siis sõitsin suht normaalse hooga otepää poole kui äkki poos kinni ja suri välja. Enam käima ei läinud, starter ei jõudnud vedada ja vänt oli rakse. Sellest ajast saadik on roller seisnud, pole aega ja viitsimist teha.
     
  13. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    Jõudsid samasse seisu, kus mina nüüd?` :lol:
     
  14. Alpss

    Alpss New Member

    1,005
    0
    0
    No kasutage normaalset õli; lisage veits õlipaagi olemasolul ka bensiinipaaki törts õli; vahetage õigel ajal rõngast; timmige segu õigeks, siis ei jookse miskit kotti.
     
  15. M1hk3l

    M1hk3l New Member

    869
    0
    0
  16. suburban

    suburban Member

    458
    0
    16
  17. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    aiko kasutab sama õli,mis mina:D a nooo see ikka kvaliteet.

    arvatavasti kokku jooksnud tavaliselt sellep. tal,et ei ole piisavalt õli lisanud...:D.
     
  18. Martinkuke

    Martinkuke New Member

    1,335
    0
    0
    ei tea mul küll klemmi maha võtmisest abi polnud ma pidin süütega löksutama nii kaua kuni tagasi nulli läks:D
     
  19. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    tohmanid, mida te targutate kui midagi ei tea. Rõngad ja asjad vahetatud paar tuhat tagasi, ei näe mõtet iga 1k tagant vahetada kuna eelmine pidas vastu 7k ja oli üli korralik. segu on timmis 100% kindel. õli lisasin piisavalt palju, aga eelmine kord lihtsalt endal sai õli otsa ja siis andis siim, aga tema kadedus ei andnud piisavaltpalju, nii mõned ml vähem sai, pole nagu hull asi. Lihtsalt peenestasin koju ja juhtus midagi.
     
  20. Daniel

    Daniel New Member

    953
    0
    0
    Keda see roll kotib, kui X5-ega sõita saab, hehhee.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte