America Ford Mondeo 2,0 1998

Discussion in 'Lugejate autod' started by america, Aug 25, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0

    Aga miks sa arvad et kui auto on 2,0 et siiis pole auto mugav?:D Mina ütleks et linnas on sellega vägamugav sõita ja edasi liigub ka väga normaalselt kui spordi sisse paned.[/quote]

    hmm ,jama . väljendasin end valesti. ma ei ütlegi,et ta mugav ei või olla,aga imo on vaja süstida, siis nii mage, litsud aint pedaali. manualiga ikka teine asi :D . tegelt sellel teemal võibgi vist vaildema jääda, tuues sisse kõik asjad, ala. et manual ökom, 0,1-0,4sek kiirem jne jne :D .

    keegi ültes kunagi toredasti,et 2 pedaaliga on jalgratas, kiired autod omavad 3-me pedaali :) .
     
  2. Rauno1

    Rauno1 New Member

    112
    0
    0
    mondeo universaal 2.0 96kw 0-100km/h
    manuaal 10,3s
    automaat 12,2s
    vahe ikka veidi suurem.aga jah enne läks meelest mainimast, et see 2.0 millega sõitsin (soovisin osta toda, aga jäi ära) oli sedaan ja väga suur ikka seest ja mugav (universaal ju veel suurem), lisasid oli ka ikka palju tollel mondel (paistab, et ega sinu omagi lisade vaene pole).soovin ainult jõudu ja jaksu sulle selle masinaga!
     
  3. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0

    issand jumal tüüpilised rullnokad. kui keegi ostaks auto kannakate ja muude lõhkumiste jaoks, siis oleks se mingi odav roostes bmw. mis se teie asi on kas inimene tahab 2.0 automaati või mitte. kõik ei pea rallima ja driftima. mõnel on auto tarbeese mitte kõwatamise t2rapikendus. MAAILMAS ON KA NORMAALSEID INIMESI. Muide 2.0 automaat fordi mootor on tegelikult ülim asi. ei ole ta nii pask midagi. edu sulle selle masinaga. mina ostan endale nt opeli, mulle meeldib, mugav on ka. kellegil ütlemist on siis rääkige kappi. sest mul on sügavalt pohhui kellegi teise arvamusest. auto ostad sa endale mitte kellegile teisele. kui autos viibijale ei meeldi sinu auto või sinu sõidustiil. pea kinni ja käigu jala. minu arvamus vähemalt.
     
  4. Rauno1

    Rauno1 New Member

    112
    0
    0
    kas nüüd mina olen rullnokk?lihtsalt mainisin, et see 2.0 96kw manuaal ei liikunud väga hästi ja ei usu seda ka automaadist ja kõik, ei peagi olema kõik mingid hullud ralli pillid, sellega olen nõus sinuga. muide ise ka opeli omanik :) .
     
  5. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0

    VÕi mina?

    EI peagi kõik, ja kõik ei teegi, ja kes ültes,et tema aint igapäev tõmbaks külge, ja sõidaks maiteamisime moodi. tarbe ese e. liikumis ese on ta kõigile ehk? kuigi mõned ostavad auto ntx. sellise, millega kannataks teinekord rajale minna? Polegi meie asi, mida ta tahab, või mitte,aga kui ta juba selle siia pani, siis miks ei või arutada selle üle? see on autm. siis manualist ei või sõnagi lausuda siin teemas? =/ Kindlasti on veel palju palju palju mootoreid, millega sinul või su sõpradel on head kogemused,aga teistel mitte, ja mida kiidetakse, ja mida teistepoolt mitte. kõik on suhteline, mis on ühe inimese jaoks hea minek, mis teise. Mina olen ka omega ja 5-ese vahel, mis siis?

    Sellesmõttes, :D ära ärritu nii palju ka. Inimesed on erinevad, autod on erinevad , jne.. foorum on arutamiseks.
     
  6. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Lapsed aitab nüüd. :-x
     
  7. america

    america New Member

    33
    0
    0
    Nii üle pika aja kirjutan ka siis midagi.. Vahepeal sai siis muusika peale ära pandud ja mängib päris hästi:D Nüüd vaja veel ette komponent kõlareid ja paremat õimu..
    Varsti peaksid tulema ka uued veljed...Varsti panen uusi pilte ka...AA ja toonklaasi kile sai ka ära ostetud..
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte