Andre Yamaha Aerox MHR 70cc ´03

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Kymco Sup, Dets 20, 2012.

  1. Marten12

    Marten12 Active Member

    3,211
    4
    38
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Jubedalt ilus raam, kust said sellise?
    Jälgisin huviga teemat seni, kuni vahetasid ära esipidurisuppordi.
    Jube igavaks läks masin kohe, kui aus olla...
     
  2. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Mulle endale absull see raam ei meeldi. Rõve. Sulle meeldis eelmine support enam? Anna andeks, soovid kingin sulle selle teise supporti? Eelmine oli sitas seisus ning nüüd korralik, panin pildi kah. Kui ei sobi siis ära vaata eks :) Tglt suht pointless postitus oli küll jah.
     
  3. holley

    holley Member

    370
    0
    16
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Polegi siin märki veel, edu roxiga! 8)
     
  4. HighEnergy

    HighEnergy Member

    79
    0
    6
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    mulle on alati meeldinud Yamaha Aerox , rollerikuju on sittaks mõnus ;) ma usun et sellega on mugav sõita ja tipp on sellel ka hea ;) ,

    Ei mulle Meeldib :) edu :)
     
  5. holley

    holley Member

    370
    0
    16
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Räägitakse ,et kõige mugavam Aerox just pole, kuid kes teab, ise pole tunda saanud , siis ei tea :p
     
  6. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Endal oli ka kunagi rox lemmik asi, seni kuni omasin seda. Siis ei jõudnud ära oodata, et maha saaks müüdud. Väga ebamugav aparaat minujaoks. Plastikud ka idiootsed. Mootori asetus samuti nigel, siiamaani parima asetusega on piaggio minu silmis. Aga paljudele meeldib rox, huvitav kas nimepärast ainult :roll:
    Aga sulle noormees edu. Pane aparaat kokku ja liikvele.
     
  7. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Kena, tipp piisav. Tänud!
    Tänud!
    Tõsi ta on et päris viie tärni hotell see pole... Kui tahta mugavust siis selleks siiski SRR ja SR. Kuid siiski hea mõnus asi millega peenestada.
    Jep. Minu jaoks ebamugav vaid istme tõttu, sellel nii vähe seda svammi vms. Plastikud on idiootsed jah ning mootori asetus samuti. Kui tahad roxil karpat timmida siis tuleb kõik taguosagondlid maha võtta. Nii palju kui SRR peal nokitsetud on ikka see palju juurde pääsetavam.Endale meeldib Yamaha Aerox selle tõttu, et see on üpris pisike ning kerge roller. Selle saab minu arust palju kergemini üpris tavaliste värvidega ilusaks teha.
    Tänud sulle. Eks ma panen selle kokku kui aeg käes. Üks on kindel, et laiali ega poolikuks see roller ei jää.
     
  8. Jan.

    Jan. Active Member

    2,716
    0
    36
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Piaggio eelis ongi see et karpa on tagaratta pool. Gondlid aeroxil just väga head, lihtsad ning kerged. Ril tahad esigondlit alt midagi teha, pead mingi 20 kruvi ära kruttima, roxil hea 4 kruvi. Ei näe mingit sitta poolt aeroxilt, just hea lühikese teljevahega ning änksa pill. R on jah mugavuse tipp. Kuid noh kui õiget mugavust tahad osta auto. Roller minujaoks oli siiski hobikorras millegi huvitava tegemine, ehk siis ühe rattapeal sõit..
     
  9. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Jep. Gondleid on roxil kah hea kerge ära võtta. Roller on tavalistele 14-18 aastastele liiklusvahend, kuid enamustele ka taguratta peal sõitmiseks. Peale autojuhilubade tegemist on küll vaid hobikorras ehitamine ja taguratta peal sõit. Kuid kui valida roxi ja SRR vahel ning nõudeks mugavus siis SRR õigem valik.
     
  10. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    R'ist on ka veel mugavamaid pille muarust. Kasvõi street.
     
  11. PedakROX

    PedakROX Active Member

    1,014
    0
    36
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Minu arust on R ainult sellepärast mugavam, et iste on pehmem, tagaistujal on mugavam ja jalgadel on rohkem ruumi, muidu r-ga on suht võimatu kallutada ringteel ehk ss üldsegi kurvi võtta aga roxiga see eest saab väga hästi kurve võtta ning juhitavus üldiselt parem. Edu ehitamisel :p
     
  12. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Errid/Streedid mõeldud pikakoivalistele, eriti mugav ei ole Roxi seljas olla, kui inimene mingi 1,95 pikk.
     
  13. *Maku*

    *Maku* Member

    708
    0
    16
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    nu ma olen 190cm pikk ja mul pole midagi kurta,aga kui teine samasugune taga istub siis on natuke munn sõita aga hakkama saab.
     
  14. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Seda küll kuid street on disaini poolest kole kui öö võrreldes SRR-iga. Kui streedile teha kena värvikas nagu nii mõnelgi streedil siin foorumis tehtud, siis võib ikka väga kenaks teha. Näiteks Kry street, see on tõesti kena street.
    SRR-iga vähe keerulisem väikestel ringteedel sõita jap. Rox pisike putukas millega ülikerge kurve võtta, aint siis sitt kui vahele toppida mitu amordikõrgendust, siis on tiba kahtlane ringi võtta. Tänud!
     
  15. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Minuarust ainuke puudus streedil Ri ees on esituled :p
    Mis värvilahendus siis tuleb ka?
     
  16. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Streedi viga veel see et taga debiilne olla. SRR-il on ikka taga retsilt ruumi.
    Värvilahendusest on juba fb-s tiba juba räägitud kah. :roll: Kuid kõik on lahtine.
     
  17. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    No tervist. Võtsin siis ühtede tiptop korras originaal tagugondlite ligi. Asjadel pole ühtegi mõra. Kahjuks on värvijal värv jooksma läinud ning müüja ei viitsinud pakkida, seetõttu tekkisid transpordi käigus korralikud kriimud. Kuid mis ma siin virisen, hind oli hea ning korralikud originaal gondlid.
    [​IMG]
    E: Pakkuge Stage6 F1 style peegleid! Peavad olema korralikud.
     
  18. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Mingi teine värv tuleb või subarusinine?
     
  19. Kymco Sup

    Kymco Sup Member

    916
    0
    16
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Veel pole värv kindel. Hakkan ise harjutama sel suvel ning usun, et nii mõnigi kiht läheb nahka. Kunagi vast mingi sinise poole peab vaatama jah. Oleneb kuidas välja tuleb.
     
  20. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    Re: Andre Yamaha Aerox ´03

    Kui harjutad siis musta värviga. Must värv näitab iga pisematki värvidefekti. Lihtsalt soovitus. ;)
     

Jaga seda lehte