angerfist-i aprilia sr 70 replica

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by angerfist, Märts 1, 2010.

  1. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    üks valus pissukott on :S .
    müüs audi maha , aga rolleri kuhjaga edu !
     
  2. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Mida Sa ajad? :lol:

    Edit: Tra sain ka teada,et müüs maha Audi juba.Tra mugav pill oli(A)
     
  3. angerfist

    angerfist Member

    380
    0
    16
    tegin siis täna paar suvisemat pilti ka :) 8)
    [​IMG]
    [​IMG]

    päikest kõigile ja järgmiste uuendusteni :)
     
  4. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    korralik pilll :O vahetame sumpsid ära ;);) :D karbi ja dokidega pm tutika shoti vastu ;)
     
  5. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Masin seisab Mul maja ees,üksvelje polt sisse ära murdunud,ning teised ka murdumis äärel :|
     
  6. angerfist

    angerfist Member

    380
    0
    16
    täna sai siis uued velje poldid ostetud ja reduktori laagrid ja simmerid ja uue pudeli malossi 7.1 täissünt õli :)
     
  7. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Hetkel teinud masinal suhteliselt palju.Tagu velg korda,elektrisüsteem uuesti ülevaadatud,mutrid/poldid ülekäidud,ning kõik kinnikeeratud,küünal vahetatud,piip ka uus.NGK oma läks peeti omadega:S,lampi sõiduproovil tuli ära,ja jäigi huiama.

    Nüüd siis käin üle veel terve jahutus süsteemi,kontrollin üle simmerid,laagrid ja muu sellise.Pidureid peaks ka õhutama.
    Masin algul kohapealt veitsa jõnksutab korra,aga selle vea parandan ka kohe timmimise abil:)


    Seni aga uute uudisteni,ning päikest. 8)
     
  8. angerfist

    angerfist Member

    380
    0
    16
    eile sain toreda uudise oma võrrilt, kolvis on väikse näpu suurune auk sees
    see hetkel tõi nüüd omad miinused ja plussid mängu
    miinusteks see et kulub jälle mõtetult raha et korda saada aga plussid on nyyd see et saab blokki viia koos velgedega pulbrisse
    kickstarteri vänt läks peeti mul koos poolkuuga ja sai need ka uued ostetud

    aga seniks uute uuendusteni ja vb siis kui asjad värvitud ja koos tuleb pilte ka ;)

    päikest 8)
     
  9. angerfist

    angerfist Member

    380
    0
    16
    põmimõtteliselt ei viitsinud blokki pulbrisse saata, värvin parem tagavelje ja varikaane yle tuleb odavam, hetkel suht kriis rahaga jälle:S
    aga masinal uus kolb juba peal, blokks ribadeks laiali võetud ja kokku laotud juba, mootori ruum oli vaja seest puhtaks teha kolvi purust
    nyyd veel pisi asjad jäänd ja saab blokki alla visata ja siis masina tööle panna
    uus summ ka tulekul, yasu läheb minema
    ja siis kui varikaas ka pulbris käind siis saab uue pool kuu ja kickstarteri vända kylge panna
    siis vaja veel vahetada tagapiduri voolik ja pidur ära õhutada
    esiamortidesse vaja õli juurde panna
    ja uue suunatulede relee peaks ka panema
    ja siis kui lõpuks aega on ja aeroxi velje ette alla saan siis yhendan koso spido ka ära
    yltse veel palju vaja teha et kõik super oleks
     
  10. linkivinki

    linkivinki New Member

    517
    0
    0
    pneme joonele kunagi :p
     
  11. O11

    O11 New Member

    85
    0
    0
    Panid matsu?
     
  12. angerfist

    angerfist Member

    380
    0
    16
    panin jh, masin arvatavast maha kandmisele, ise hetkel haiglas, rangluu murruga ja muude põrutustega
    väke vüimalus et see masin korda saab, pigem läheb varuosadeks nyydsest
     
  13. Hertz

    Hertz New Member

    383
    0
    0
    Ajad jälle paska ?
     
  14. angerfist

    angerfist Member

    380
    0
    16
    kui ei usu tule tagadile ja näed seda võrri kui ma haiglast välja
     
  15. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    mis täpseltmalt juhuts kes süüdi jne... kiiret paranemist kui ülelend ei ole :)
     
  16. angerfist

    angerfist Member

    380
    0
    16
    olime sõpradega üleeile öösel kurtna kooli staadionil ja ss suht nz alguses tegime seal pit ja mu rolleriga kiiremaid ringe et kellel parem aeg tuleb ja nii edasi, siis hiljem hakkasid kõik võtma, ma loomulikult olin kaine kuna oli vaja koju sõita ja pole erilist soovi trahvi saada, noh ss vahepeal ykssõber hakkas pinki kusagilt vedama ja ja jättis selle keset jooksu rada, siis ma hakkasin seal tuttavaga rääkima ja jutt kaldus sellele et võimas mu roller on ja siis ma läksin talle proovi rngi nätama kui hästi liigub ja suutsin lge pauguga sinna pinki sisse sõita kuna pimedas ei pannud seda tähele ja unustasin vahepeal selle ära et seal oli, ühesõnaga rollerl eshark kõver ja esikondlid kõik puruks, ja kes tuleb väitma et see mingi vale jutt on siis ma teen kiiremas korras pldd mis seisus pill on
     
  17. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    aga ss poogen ju ? on mõtet varuosadeks ? uus harkl või venitad sirgemaks , gondlitega mõtled ka midaig ja anan talda jälle :p
     
  18. angerfist

    angerfist Member

    380
    0
    16
    seda kyll jh, kado muidu on nõus mulle need tutikad sr-i kondlid müüma oma rolleri pealt hea hinnaga ja tegelt esihargi saaksin ka mulgi lammutusest aga pean mõtlema kas viitsin enma aga peab vist viitsima kuna tahaks mõlemad oma rollerd maha müüa ja hetkel muidu sellel mootor heas korras ja liigub ka hästi
     
  19. ragnar94

    ragnar94 New Member

    2,827
    0
    0
    tee korda müü maha ;) saad kindlasti tunduvalt rohkem raha kui varuosadeks ;)
     
  20. angerfist

    angerfist Member

    380
    0
    16
    väikest pildi materjaali ss
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     

Jaga seda lehte