Annetus suurele perele.

Discussion in 'Klubist...' started by massu, Jan 19, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    võiks äkki kellelegi sellele kinkida, kelle rollu on kas ära lõhutud, põlema läind, ära varastatud , mõni bemmivend sisse kütnud, vms.
     
  2. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Täiendame siis tingimusi

    Rolleriga võib perest sõita kõik isikud kes on selleks seaduse järgi volitatud.

    Perel peab olema 2 ruutmeetrit vaba pinda kus rollerit hoida

    Rolleril on 1 aastane garantii ja selle jooksul ei tohi roller omanikku vahetada ja peab käima RK juures hooldustel vms.
     
  3. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Selle hooldusega on jälle nagu on ju , ja mis sa teha saad kui keegi maha müüb ?

    Vaevalt ,et üldse keegi osa hakkaks võtma , et mingit "rollerit" võita , kui oleks kirjas ,et võida 10 000 ! või natuke vähem siis oleks osatahtjaid kindlasti rohkem ja poleks igasuguseid hooldus , probleeme , hoidmis jne.

    Ja varsti pidi ju see tulema ,et kõik peavad load tegema ,et see +16 kaob ära .
     
  4. AKs

    AKs New Member

    222
    0
    0

    no seda ma tahaks küll näha kes viitsiks seda rollerit hooldama sul hakata? sina? :D
    no kui sul on seda vaba aega, et teiste rolleritele tasuta hooldust ja remonti teha siis edu sulle.

    ja tundub, et enamus on arusaanud, et see idee ei vii kuhugi...
    parem koguge mingisi mänguasju vms. ja viige lastekodule. saate rohkem tähelepanu ja ka pole mingit probleemi... :roll:
     
  5. doffen

    doffen New Member

    102
    0
    0
    see oleks veel parem idee. Lastekodule oleks suurem asi midagi anda, kus on lapsed, kellel
    ei ole vanemaid ja kes ei saa nendele rollerit vms üldse osta. Ja lastekodudel on ka rahamured.
     
  6. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    ma olen üsna kindel ,et see jutuks jääbki , kuna mõned vennad on siin mingid unistajad , jutumehed ja on liiga palju telekast reality showsid vaadanud , arvavad ,et meedia jookseb hordidena kohale oma kaameratega ja saavad esileheküljele ja siis saavad kuulsaks , hakkavad laulma , käivad superstaari saates ja saavadki Eesti melu top10 saatesse , ma usun ,et see grupp kes tegelikult siia aega ja raha on nõus alla panema on üüratult väike , alati on kõik kampas , aga siis pärast : sorri noh , ma ei saanud oma ema käest tänast piimaraha ja ma pean ostma endale uued sokid nii ,et jääb ära
    ärge siis viha pidage ,aga keegi peab gravitatsiooni tööd ka tegema..MA EI EITA ET POLE ÜLDSE ABILISI OLEMAS ,AGA KINDLASTI POLE NEID NII PALJUD NAGU SIIN RÄÄGIVAD
    terv
    kõik ähvarduskirjad ja joonistused on ka meiliboxi teretulnud
     
  7. boxter

    boxter New Member

    6
    0
    0
    tegelt täitsa õige jutt :| Kahjuks on reaalseid annetajaid vähe... Kui minupoolt on roller siis... noh mingi kambapeale võiks ju selle korda teha ja ära kinkida... aga vbolla tõesti sellega kaasneb niipalju probleeme... Äkki oleks õigem siis ikkagist otsida oma vanad mänguasjad kapist välja ja kinkida need lastekodule :wink: mida need ikka koguvad tolmu kuskil voodiall...
     
  8. BlaqDog

    BlaqDog New Member

    138
    0
    0
    Jaah, viime kamba peale teleka kasti täie mänguasju ära ja teeme lastele rolleri tagaistmel sõitu ka :D
     
  9. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    teema koguaeg muutub...
    valige kindlad reeglid... tehke. ärge laske mõjutada ennast vms... tööajal tuleb äkki annetajaid..:)
     
  10. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Kui tahate lastekodule annetada mänguasju jne, siis võin streetrace foorumi omanikuga rääkida, et kas me võime nende üritusega liituda. (nemad korraldavad iga aasta sellist üritust, et viivad mänguasju ja joonistus tarbeid lastekodusse).
     
  11. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Aga Mingi Seos Võix Siiski Ju ROLLERITEST olla! :wink:
     
  12. BlaqDog

    BlaqDog New Member

    138
    0
    0
    Kas siis, kui Streetrace.org foorumi rahvas annetab kraami, kas sellel on siis midagi striitreissiga pistmist?
     
  13. GReddy

    GReddy New Member

    232
    0
    0
    iseenest saab alati ju rolleritega lasetele tiiru teha..
     
  14. BlaqDog

    BlaqDog New Member

    138
    0
    0
    Lendame kambaga peale. Mingi 30 rollerit. Võtame karja lapsi peale ja teeme mingi paari kildise tiiru. Osavamad vennad näitavad pärast wheelieskilli ja möllu! :D
     
  15. ands

    ands New Member

    92
    0
    0
    esmane entusiasm kadus üsna ruttu....
    a eks ikka juhtub

    ands
     
  16. ands

    ands New Member

    92
    0
    0
    a samas kuna mul endal on suur pere ja kui see keeway on endiselt vabalt saadaval, võin ma selle vabatahtlikult ka ise ära võtta. nii nagu on. ja respektin rolleriklubi niiet tapab

    ands
     
  17. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36

    :D:D
     
  18. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    eks vaatab mis sellest saab ;) aga jah kipun arvama et see boxer myyb selle lissalt maha :D
     
  19. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Onupoja poliitikat tegema ei hakka.
    Kui sobivat pere ei leita, siis boxter lihtsalt paneb ühel kokkutulekul selle põlema, tema selle müümisega ei viitsi tegeleda.
     
  20. s6r

    s6r Member

    126
    0
    16
    Mulle ei taha anda vä :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte