Anz Aprilia SR50R' 06

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Anz, Apr 4, 2012.

  1. brain14

    brain14 New Member

    590
    0
    0
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    ega varastamisel gaasitrossiga mingit pistmist ei ole, tema garagest pill leitud, järelikult on tema või keegi tema pereliikmetest selle sinna vedanud, mingi lambikas ikka ei viiks varastatud rollerit kellegi teise garagesse.
     
  2. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    Kuule ohmoon, ma pidasin sellega silmas kui koba ta on, mitte et otseselt gaasitrossi vahetama hakkab.
     
  3. brain14

    brain14 New Member

    590
    0
    0
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    ise oled ohmoon tont.
     
  4. matrixx

    matrixx New Member

    253
    0
    0
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    pull varas peaks ka olema et viib rolleri tema garagesse ja seal kisub juppideks vmis, või ta tahab öelda et kuskil mujal tehti juppideks ja siis veeti kuradi raam tema garagesse ilma et keegi oleks näinud v . :lol:
     
  5. apriliak

    apriliak New Member

    19
    0
    0
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    ema tõi ma arvan
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    Are you trolling or just retarded?
     
  7. matrixx

    matrixx New Member

    253
    0
    0
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    ema toob sulle kuradi mehu hommikuti voodisse muud midagi. rotinägu
     
  8. Username

    Username Active Member

    1,173
    0
    36
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    tennu garaaži murti ka lambist sisse ju, samahästi võisid need samad rotid matu garaaži tungida.
    pärnus on kõik võimalik :|
     
  9. Larsen

    Larsen Member

    271
    0
    16
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    no kas tennule viidi sinna mingid rotitud masinad ja hakati seal lammutama?
     
  10. kapa123

    kapa123 New Member

    643
    0
    0
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    Ma küll ei ole küll kellegi poolt siin, noh olen vaid selle poolt, et varas kätte saadaks, aga noo väga vabalt võidi sellele aprilak vms sitta keerata....
     
  11. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    Järjest ebaloogilisemaks läheb see tekst siin ! Lugege nüüd ise alates Anz postitusest kus oli kirjas et sai rolleri kätte ja kuidas ning seal on ilusti kirjas et garage omanik algul ütles et ei leia võtit ülesse aga kui ähvardati politseiga siis oli kohe olemas !
     
  12. Risto5

    Risto5 Member

    215
    0
    16
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud



    Väga õige , fakk raisk kui Matu on varas siiis Mati Nuude on Vello Orumetsa mees nahhui , haiged vennad Lihtsalt mängisite kokku , Ma ei tea kes , ei süüdista aga lihtsalt veeti meelega rolleri matu garagesse et nagu matul on sama ja saab pasa tema kraesse sittuda. Mõelge enne kui olete kangelased ja süüdistate !
     
  13. Padi

    Padi New Member

    444
    0
    0
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    ÕPI KIRJUTAMA TRA
     
  14. TauriTauri

    TauriTauri Active Member

    1,864
    0
    36
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    Kui nüüd ausalt öelda, siis hetkel ei saa siin kedagi uskuda. Ühed ajavad ühte sitta, teised teist. Tahaks näha, kuhu see nali teil jõuab ja kes siis lõpuks ametlikult süüdi jääb, kui üldse keegi jääb.
     
  15. apriliak

    apriliak New Member

    19
    0
    0
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    Ma ei leidnudki alguses üles, arvasin et sõbra käes. Aga pärast vaatasin kõik kohad läbi ja leidsin.
     
  16. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    Ütleme nii, et sa võiks parem kuss olla, muidu saad siin veel siukse sõimu kaela.
     
  17. Risto5

    Risto5 Member

    215
    0
    16
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud



    Kirjutamine on ok ! Aga issand kuidas ajab selline haige asi närvi ! Olgem kõik vait ja oodaku ära kui Matu homme politseis ära käib ! Aitäh Teile
     
  18. unknown-

    unknown- New Member

    631
    0
    0
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    Tore, et omanik oma rolleri ikka tagasi sai, endal ka pea aasta tagasi virutati roller proovisõidul minema, õnneks paari päeva pärast sain tagasi ning kõik maksti kinni. Kolmekordselt.
     
  19. Anz

    Anz Member

    762
    0
    16
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    See on jah tore ,et tagasi sain aga sellises seisus , et ise ka ei tahaks uskuda.(teistele) Las politsei siis uurib kes varastas ja kes mitte, minu silmis on ikkagi Matu varas kuna tema garaazis roller oli , aga eks seda uurimine seletab. Stay Tuned !

    Pakkuge Aprilia sr50r raami koos dokidega !!! hind võiks jääda mõistuse piiresse.
     
  20. Username

    Username Active Member

    1,173
    0
    36
    Re: Anz Aprilia SR50R' 06 Tagasi saadud

    miks sul uut raami vaja on? varas lihvis raaminumbri maha? :eek: :eek: :eek:
     

Jaga seda lehte