Archerman'i Aprilia SR 50 R

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Archerman, Aug 22, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SportEdition

    SportEdition New Member

    37
    0
    0
    Ei roller tundub küll super heas korras :wink:
    Ja nende kriimude pärast pole üldse mõttet põdeda...See näitab, et rolleriga on sõidetud :lol:
    Ja nagu ma aru saan on see sul esimine roller, ja esimine lähebki aiataha :wink:
    Ma katsetasin ka esimise rolleriga ikka igasuguseid tingimusi(Käisin jões,muda augus,kruusa augus ja paljudes muudes kohtades kuhu rolleriga minna ei soovitata).
    Aga jh jätka samas vaimus :wink:
     
  2. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Tänane päev sai siis tagatulele saatuslikuks. Juba enne oli see plastmassist naga katki läinud, mis tule klaasi kinni hoidis, aga ma lootsin, et klaas ikka püsib.
    Noh, sõitsin mina siis linnas ringi ja kaarsilla juures sõitsin just valgusfoori alt läbi, kui kuulsin kolinat. Vaatasin tagasi ja nägin oma tule klaasi tee peal hüplemas. :roll: Mõtlesin endamisi "oi kurat oi kurat..." aga sõitsin siiski edasi, pisut piinlik oli, sellepärast ja mõtlesin et las ta jääb sinna. Klaas lendas täpselt foori ootanud jalakäijate jalge ette... :lol:
    Sõitsin siis Wild Ridersisse, et viiks hooldusesse ja laseks uue tule panna. Seal tuli aeg kinni panna, panin siis järgmiseks kolmapäevaks, kella neljaks. :wink: Tuli telliti kohe ära. Hooldus saab ka lõpuks tehtud.
     
  3. Sandrew

    Sandrew New Member

    190
    0
    0
    Oh teid kyll, respekti pärast jätsid klaasi vedelema?

    Väga kaval sinust, aga kui raha palju siis telli juba mitu neid....
     
  4. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Kas oleks saanud ilma klaasita ka tellida?
    Aga jah, mul igav praegu, võib-olla lähen tagasi sinna ja vaatan, äkki leian klaasi üles. Ei usu eriti, et see ikka seal aga proovida ju võib. :roll:
     
  5. StreetStyle

    StreetStyle New Member

    206
    0
    0
    Mida sa lootsid siis.
    Et see jääb terveks või keegi ära ei võta ?
    Ei noh tore, aga sa oleks võind valge ledidega tagatule siis juba tellida, see kõvasti kenam ;)
     
  6. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Ma siin hakkasin mõtlema, et äki saaks gondlid ise korda teha. Mida tuleks kõigepealt teha? Millise värviga värvida? jne jne. Jagage oma mõtteid ja kogemusi selle asjaga seoses! :roll:
     
  7. aerox-R

    aerox-R New Member

    160
    0
    0
    Võta mingit valget vivakolorit vms ja anna minna :) Ennem kraabi mingi harjaga gondlid muidugi puhtaks ka :wink: Siis jääb valge paremini peale...

    See oli minu soovitus lihtsalt... ära liiga tõsiselt võta 8)
     
  8. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0
    oi jummal xD
    J2lle yks aprilia sr 50 r aiataha l2inud :'( :D
    Vana nahhui sa ostad nii kalli ja hea masina kui 6pid s6itma alles :D:D?
    (ise tead mis teed)
    aqa jumala.eest 2ra ainult ise neid gondleid tegema hakka kui sa s6ittagi ei oska vms? :/
    aqa edu loodame et see roller korda weel kunagi saab :D
     
  9. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    Täpselt sama mõte :lol:
     
  10. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    1) Õpi sõitma
    2) Õpi sõitma
    3) Hakka mõtlema.
    4) "offroadist" hoia eemale, vähemalt rolleriga.
    5) Hakka gondleid parandama ( Mitte ise ! Vaid lase seda kellegil osavamal teha!)
    6) Hoia oma rollerit.
     
  11. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Aitäh, aitäh, tänan väga! Väga meeldiv! :) Eriti suur tänu approx-ile! :D
     
  12. w00x7

    w00x7 New Member

    206
    0
    0
    irw, sa oled endaga rahul ka veel? :p
     
  13. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    No jätke rahule , oli veits rumal , sai aru. Elab edasi ja teeb rollerit kah ilusamaks. :)
     
  14. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    kui lõhub , siis õpib parandama kh :D , vast :roll:
     
  15. stage6

    stage6 New Member

    4
    0
    0
    Teate mis mina arvan?
    Ma arvan seda,et mine tee siis juba väike tiir kuskil miiniväljal ka-niisama proovimiseks.
    Eriti vahvad on need tankitõrjemiinid aga ega tavalistel "kassetidel" ka midagi viga pole. Kui oled ära katsetanud,siis muljeta meile ka!
    Igati vahva vend tundud olevat!
     
  16. ragz02

    ragz02 New Member

    76
    0
    0
    pole mõttet nagu eriti targutada?arvan, et archerman ise ka aru saanud, mis ta valesti teinud.
     
  17. brooker

    brooker Member

    516
    0
    16
    see et tagatule klaasi migni naga oli varem kuidagi katki läinud ja nüüd kukkus ära tähendab et ta ei oska sõita ? ei no hästi arvate ütleks nii. igaasja peale vaja ikka midagi paukuda. ennem mõelge enda tegude järgi ka üle ikka ! pmts mingi ummiku või vool liikluses poleks erilist mõtet teisi kähku ohtu seada kah et saada tagatule klaas tagasi saada mis võis olla seal 3jupiks lennanud samalajal üritades tagasi saada seda ja ohtu sead mingi manöövri tegemisel.
     
  18. aerox-R

    aerox-R New Member

    160
    0
    0
    Just just sull on nii õigus, kui mul näiteks õhufilter minema paneb, siis ega ma seda üles ikka ei korjaks ju(täiesti normaalselt saab suunatuli sees tee äärde jääda ning oodata/vaadata millal liiklus hõreneb ning võimalus oma vara sealt tee pealt üles korjata), täiesti mõtetu liiklusohtlik ja sada häda juures veel... parem lähen rolleri esindusse ja ostan uue... ee mingi 500.- :wink: Mõttega vennad 8)
    Edu siis jällegi...
     
  19. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Täna viisin siis hooldusesse. Nii palju sain jälle targemaks, et kui mutrivõti hakkab vilkuma tuleb kohe hooldusesse minna... :roll: Aga see selleks. Igatahes kõik krempel kokku maksis 626 krooni ja mõned sendid, millest tagatuli 296 krooni kopikatega. Hiljem sain teada ka miks see sellise hinnaga oli- peegeldavat osa ei vahetatudki, olid lihtsalt uue klaasi kruviga kinni pannud! :lol: Hooldus võttis aega veidi üle poole tunni. Hakkasin kodu poole kõmpima sealt ja siis mõtlesin et kutsuks vanaisa autoga järgi. Kutsusin, aga tal läks nii kaua aega, et kui ma tema autosse istusin ja sõitma hakkasime, helistati mulle juba et roller on valmis. :D Vähemalt nüüd sai see asi ühele poole.
     
  20. ragz02

    ragz02 New Member

    76
    0
    0
    ega sa öelda oska millal sellel rolleril teine hooldus on?esimene on 500km juures aga millal teine?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte