Archerman'i Aprilia SR 50 R

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Archerman, Aug 22, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Ee.. Sellel peaks migni 9ah aku vist olema , mis on VÄGA HEA!
    900km sõitnud rolleril ei saa olla aku sealsamuses.
    Mina tavaliselt puhastan kah õhufiltrit väga sageli.. :p
     
  2. Scumb4g

    Scumb4g Bännitud Bännitud

    62
    0
    0
    Räägid nagu oleks jalgratta pealt reaktiivlennukile üle läinud. :D

    Archermanile: Aga üldjuhul teema on üli heaks näiteks miks mitte usaldada oma noorele lapsele esimeseks võrriks 40kilost teemat, oh teid rikkaid ära hellitatud pädasid. Mitte kunagi polnud seda teemat sirvinud, nüüd aga võtsin lahti ja ennäe, meenutab vähe lasteaia teemat võimis? "Tekkis idee kruusaauku minna." "Kukkusin päeva jooksul 4x!" Kust sellised ideed ja asjad üldse tekivad? Vana sa oled? Tegelikult load ei sõida ja samuti vanus mitte kuid sa oleks pidanud ikka üldjuhul alguses parklasse sõitma jääma, oleksid pidanud õppima-õppima ja veelkord õppima. Olen kindel, et teooriast ei jaga sa samuti TUHKAGI. Ja mina veel üldjuhul imestasin miks vihatakse rollereid nii väga ja tahetakse auto uksega rollereid pikale lüüa ning jalaga samuti. Täiesti mõttetu teema, soovitan sul nüüd roller talveunne ajada, rolleriga tutvuda, õppida üldse mis kus asub ja milleks vajalik, et igasse posti ei peaks kirjutama "Ma nii noob ää." Kui sa noob oled siis miks sa tegeled ikka veel mingi rolleri huiamise ja muu kraamiga? Siis uuri ja tegutse. Nüüd jah, roller talveunne, osta omale mingi teooria õpik kust saaksid ikka tutvuda teooriaga jne. Edu muidu rolleriga ja ära enam selliseid lollusi tee.
     
  3. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    No teooria koha pealt küll kurta ei saa, olen liikluseeskirja põhjalikult läbi lugenud ja tean suht palju liiklusest. Internetis tegin nii umbes 60 küsimusega A-kategooria teste ja seal tuli ainult 1 viga.
    Parklas ma sõitsin suht palju ja sain sõidu korralikult selgeks. Kuid parkla ei ole kruusaauk. Aga nüüd ma enam ei käi jah offroadimas ja nii, sain oma valusa õppetunni. Ja rolleri tundmine- kas ma peaks rolleri laiali lammutama ja seda põhjalikult uurima hakkama? :)

    Aga õhufiltri sain täna puhastatud. 8)
     
  4. approx-

    approx- New Member

    816
    0
    0

    ma arvan et netis tegemine on ikka kergem kui ise liilkluses ja 60-nest 1 kahtlane aga kui sa nii reegid eks ta ole sis :lol:
    no mis ta peale puhastamist teeb?
    proovi nyyd karpa khm ilusti puhtaks puhkuda k6ik düüsid jne..
     
  5. Robskar

    Robskar New Member

    614
    0
    0
    Paremaks ei läind? Külmast peast käiviamsit võis ka segada seesamune must õhufilter.
    Ma looadn,et sa pesid ka õhufiltri enda "kopsiku" ära( noh, kus ta sees =D), kui see oli must.
    Pmst. ei tohiks niiheal mootoriga rolleril 1000km jooksul miadgi viga olla, kui ta just praak pole.
    1000km juures on just Krdi hiilgeaeg, kus on mootor kõige paremas "vormis".
    Peaks käivituma igailmaga, ja töötama igailmaga.
     
  6. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Läks justkui paremaks küll, käivitamisel oli kuidagi puhtam hääl. Jah, ma puhastasin selle kopsiku ära. Tegelikult mul õhufilter polnudki eriti must, ainult natuke õline oli alt äärest. Kas see õli on normaalne asi või on midagi viga? :roll:
     
  7. Scumb4g

    Scumb4g Bännitud Bännitud

    62
    0
    0
    Õli on normaalne.
     
  8. Banks

    Banks New Member

    147
    0
    0
    See on filtri svammimääre kui ma ei eksi, see hoiab paremini sitta kinni.
     
  9. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Ehh, täna jälle probleem.
    Nimelt sõitsin ringi ja jäin ühe ristmiku juures seisma. Andsin gaasi et sõitma hakata, aga roller suri välja lihtsalt. :| Andsin starterit, ei aidanud. Lükkasin siis kõnniteele ja peksin vänta, ikka ei läinud käima. Vahepeal paar korda lubas ja alles tüki aja pärast läks. Pärast kui poes käisin ei läinud ka kohe tööle, aga siiski vähem pidi tampima, veel hiljem läks starterist ka tööle. Kusjuures kui ma sõitu alustasin siis läks ilusti starterist. Milles asi? Külmad ilmad? Või võis olla ka see, et pole temaga üle nädala sõitnud ja aku oli peal?
     
  10. Alpss

    Alpss New Member

    1,005
    0
    0
    No sul ju garantii alles ma pakun , viii sinna , või siis küsi kasvõi telefoni teel mida nad sellest arvavad ?!
     
  11. yourdream15

    yourdream15 New Member

    456
    0
    0
    Kui aku peaks väga tüss olema, siis saad seda ju spidomenüüst ka vaadata.
     
  12. RaXBoY

    RaXBoY New Member

    115
    0
    0
    No nii külmad ilmad ka juu pole väljas....
    Mul enda cpi öösel parklas ja iga hommiku läheb paugust käima kui starterit annad.....
    Ma arvan et aku-l mingi kala sees....
    Kui sul aku laadijat ple siis sebi kuskilt ja proovi täis laadida ning kui ikka sama jama siis võid ap-sse viia.... kuna sul ikkagi juu garantii :)
     
  13. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Täna sai siis natuke sõidetud ja 1000 sai täis! 8) Enne oli mingi 990 või nii, nüüd on kuskil 1030. Täna käitus roller paremini, ei tahtnud välja surra ja läks iga kord ilusti starterist käima.
     
  14. yourdream15

    yourdream15 New Member

    456
    0
    0
    Hooldusesse viid ka?
     
  15. mhmh

    mhmh New Member

    925
    0
    0
    Soovitan soojalt , käi hoolduses ära ;)
     
  16. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Okei, üritan siis täna aja kinni panna.
     
  17. Archerman

    Archerman New Member

    186
    0
    0
    Käisin siis eile hoolduses ära, vahetati õlid ja timmiti karpat. Eriti koom oli see, et roller ei tahtnud esinduse ees käima minna! :D Andsin starterit, ei midagi, andsin vänta, ikka mitte midagi. Mul oli vanaisa kaasas ja siis ta poest seest küsis et mis värk on aga mul läks siis juba tööle. Poest öeldi, et külma ilma pärast ei taha käivituda.
    Aga paremaks läks küll peale hooldust. Tippkiirus, mis oli vahepeal langenud 45 peale läks tagasi 50 peale ja roller ei tahtnud välja surra enam.
     
  18. rainerros

    rainerros New Member

    795
    0
    0
    ei võetudki piirajaid maha ?
     
  19. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    eino külmalt peab ka võrr käima minema.. :roll:
     
  20. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    Ta ei lase võtta (garantii kaob ära ju) :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte